Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Moutain Lion... Co Wam się podoba, a co Was denerwuje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

#326 Sergionex

Sergionex
  • 147 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 lutego 2013 - 12:43

Ja odkąd mam SSD w swoim starym C2D i 8GB RAM mam sporadyczne problemy - czasem jakiś program się wysypie, ale to raczej wina programu. Restarty do przywrócenia płynności? Nic takiego nie robię... Wsadź SSD i 8GB RAM a zobaczysz jak ML pracuje ;)

#327 zupanos

zupanos
  • 15 postów

Napisano 27 marca 2013 - 16:54

Brak możliwości drukowania po sieci zarówno przed jak i po aktualizacji do 10.8.3 na drukarce HP Photosmart 3200. Drukarka widoczna przez system, drukuje nawet stronę testową po sieci, ale dokumentu żadnego już nie chce wydrukować bezprzewodowo. Na kablu usb działa. Po sieci nie chce. Ręce opadają, bo na drugiej partycji ze Snow Leo wszystko działa bez problemu, więc sterownik HP jest w porządku. na ML wciąż komunikat że drukarka nie odpowiada. Czegoś tu nie rozumiem. Ma ktoś podobne problemy ze swoja drukarką? System ogólnie mi się podoba i działa szybko natomiast tego typu mankamenty powodują, że nadal nie mogę się na niego przesiąść w pełni.

#328 meduza88

meduza88
  • 304 postów
  • Płeć:

Napisano 20 października 2013 - 08:09

Witam. Ja od dwóch dni jestem posiadaczem iMac.System bardzo mi się podoba ale strasznie meczą mi się oczy gdy muszę patrzeć na te rozmazane czcionki. W Windows była możliwość kompletnego wyłączenia wygładzania i czcionka była ostra.Tutaj trochę pomaga TinkerTool ale niestety nie w całym systemie. Jeżeli nie ma innej możliwości, będę musiał zainstalować W7 i na nim pracować. Kiedyś pod Ubuntu miałem ten sam problem, jednak udało mi się znaleźć skrypt, który wyłączał kompletnie wygładzanie w całym systemie i programach.

#329 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 października 2013 - 09:48

Pewnie masz mniejszego imaca, na 27" jest już OK Ale po pewnym czasie przyzwyczajasz się do tych czcionek... nie ma co dramatyzować

#330 McTom

McTom

    All work and no play...

  • 3 827 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 października 2013 - 10:11

Wygładzanie fontów w ustawieniach włączone?

#331 meduza88

meduza88
  • 304 postów
  • Płeć:

Napisano 20 października 2013 - 18:35

Tak, mam włączone na średnie. Juz powoli się przyzwyczajam. Chociaż chyba wolał bym bez wygładzania jak w windows.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych