Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes Gift Card pytania! Karta upominkowa do iTunes Store & iTunes Store Gift this App


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#76 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 stycznia 2013 - 10:13

CO za brednie. I to się nazywa moderator..


Twoja ignorancja jest porażająca.

iTunes: wysyłanie upominków iTunes

#77 pontonix

pontonix
  • 196 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 stycznia 2013 - 13:11

Autorowi pytania chodzi o gift card w wersji papierowej (karty zdrapki) ktorą można kupić w sklepie normalnie. A nie o "elektroniczne prezenty"

#78 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 10 stycznia 2013 - 13:23

Autorowi pytania chodzi o gift card w wersji papierowej (karty zdrapki) ktorą można kupić w sklepie normalnie. A nie o "elektroniczne prezenty"


To chyba dwa różne posty czytamy w takim razie, bo autor pytał czy może użyć holenderskie giftcardy w polskim sklepie, czy będzie musiał zmienić sklep na holenderski, ale jak mówię, chyba czytamy inne posty...

#79 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 10 stycznia 2013 - 15:50

Autorowi pytania chodzi o gift card w wersji papierowej (karty zdrapki) ktorą można kupić w sklepie normalnie. A nie o "elektroniczne prezenty"

Na polskę nie ma giftcardów.

Stąd wniosek, że: aby odpowiedź była w pełni prawdziwa, a nie w połowie (by nie wprowadzać w błąd): "Na polskę nie ma giftcardów" w formie fizycznej, jednak można dokonać zakupu przez internet - wersję cyfrową. Należy przy tym zauważyć, że: zmiana kraju przy pomocy gift carda nie będzie możliwa - do zmiany kraju: karta lub paypal z kraju na który zmieniamy.
EDIT: Odnosząc się do: http://myapple.pl/ib...tml#post2047382 można dokonać zmiany kraju posiadając wyłącznie kod z gift card - jednak to nie potwierdzony sposoób.

Witam ,
Mieszkam w Holandii i posiadam Polskie konto AppStore bez karty kredytowaj bo poprostu jej nie posiadam , chcialbym zasilic konto Gift Card-em ktora mozna kupic prawie w kazdym sklepie i moje pytanie brzmi czy ta karta zadziala z Polskim kontem czy bede musial zmieniac kraj ? Jesli moje pytanie sie powtarza to przepraszam ale nie bylem w stanie znalezc .
Z gory dziekuje za odpowiedz .
Pozdrawiam
Marek

Tak jak odpowiedział OleYek: nie można użyć holenderskiej karty w polskim iTunes Store. ... Aby było możliwe użycie holenderskiego Gift Card, należało by: zmienić kraj iTunes Store - podpiąć kartę holenderką do iTunes, usunąć kartę przez opcję "none" i doładować gift cardem holenderskim.

EDIT: PS:

Also, before you change the country in your account, please note the following:

1) You will need to download all purchased content before changing countries. In addition, rented items must be past their 30 day expiration in order to change countries. For more information on rentals, please visit:

iTunes Store: Movie rental frequently asked questions (FAQ)
http://support.apple.com/kb/HT1657

2) You will be asked to provide a payment method, such as a credit card or debit card associated with a valid billing address in the new country. An iTunes Store Gift Card issued in the new country is also an acceptable payment method. You will not be able to change your account's country without providing one of these methods of payment.

3) Content purchased from the iTunes Store is country-specific. If you wish to upgrade any of your iTunes Store content to iTunes Plus, you'll need to do so before you change the country associated with your account. The content you purchased while your account was set to the previous country will not be eligible for upgrade once you have changed countries.

4) When you change countries, you will no longer receive application update notifications in iTunes for the apps you purchased in your original country. However, you will still receive update notifications on your iOS device for any applications installed on that device. In addition, you will be able to download previously purchased applications again for free if they are present on your new country's store. You will not be charged and the download will not appear on your Purchased page. If a previously purchased application is not available in your new country, you will not be able to download it again for free.



#80 hardys

hardys
  • 10 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 11 stycznia 2013 - 13:30

Dziekuje za odpowiedz :) .

#81 mckaczka

mckaczka
  • 188 postów
  • SkądTychy

Napisano 13 stycznia 2013 - 17:33

$30 iTunes US Apple Gift CARD CD-KEY/KLUCZ 24/7 (2925411543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ten kod można kupić czy lepiej mijać?

#82 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 13 stycznia 2013 - 17:42

$30 iTunes US Apple Gift CARD CD-KEY/KLUCZ 24/7 (2925411543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ten kod można kupić czy lepiej mijać?


Można kupić

#83 stanleypl

stanleypl
  • 83 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 14 stycznia 2013 - 21:52

Chyba nie za bardzo te klucze są dobre od tego sprzedawcy. Ja np. otrzymałem klucz, który był już wykorzystany.

#84 ostry13

ostry13
  • 3 postów

Napisano 05 lutego 2013 - 12:58

Witam zamierzam kupić gift card do itunes ale mam pewne pytanie:Czy te pieniądze które zasilą moje konto apple będę mógł wydać na mikrotransakcje w grze(In app purchase). Proszę o odpowiedź. Pomoże ktoś?!

#85 przybysz208

przybysz208
  • 7 postów

Napisano 29 kwietnia 2013 - 13:49

Witam. Mam mały problem bo dostałem kartę upominkową itunes 10$ a ja mam konto polskie i liczy mi w euro. Jak mogę wykorzystać ten kod? Jest jakiś sposób czy karta niestety musi iść do sprzedania?

#86 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 kwietnia 2013 - 17:12

Tylko w Amerykańskim AppStore możesz wykorzystać.

#87 pedr0s

pedr0s
  • 21 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 07:35

Ja natomiast otrzymałem gift card, założyłem konto w US AppStore, mam dodane do konta 10$, jednak kiedy chcę zakupić jakąś aplikację, to niestety nie mogę za nią zapłacić. AppStore potrzebuje i tak danych mojej karty. Jak zatem mogę wykorzystać te 10$ z Gift card?

#88 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 08:57

Ja natomiast otrzymałem gift card, założyłem konto w US AppStore, mam dodane do konta 10$, jednak kiedy chcę zakupić jakąś aplikację, to niestety nie mogę za nią zapłacić. AppStore potrzebuje i tak danych mojej karty. Jak zatem mogę wykorzystać te 10$ z Gift card?

Rozumiem, że to aplikacja tańsza niż 10$ i nie zamierzasz jej zakupić jako podarunek?

#89 pedr0s

pedr0s
  • 21 postów

Napisano 30 kwietnia 2013 - 13:14

Dokładnie.

#90 tasiu

tasiu
  • 546 postów
  • Skądokolice Cieszyna

Napisano 30 kwietnia 2013 - 14:12

Masz zaznaczone "None" w sekcji forma płatności? Jeśli tak to być może chcesz kupić aplikację, która po doliczeniu podatku będzie kosztować powyżej $10.


Dołączona grafika

#91 sopel1998

sopel1998
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 czerwca 2013 - 13:59

Kod do iTunes na PL

Znalazłem na allegro taką aukcje iTunes App Store PL Gift Card 10 euro | NAJTANIEJ (3321160786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mam pytanie czy ktoś kiedyś używał takiego kodu na polskim koncie i czy to działało, bo chcę sobie kupić legalnie GTA i wole być pewien czy to zadziała .

#92 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 16 czerwca 2013 - 14:00

Masz wyraźnie napisane na aukcji że działa w polskim iTunes, po za tym sprzedawca ma 100% pozytywów. Więc to chyba coś znaczy.

#93 pavo009

pavo009
  • 19 postów

Napisano 16 czerwca 2013 - 15:21

Mój kolega kupił, działa.

#94 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 16 czerwca 2013 - 15:36

Znalazłem na allegro taką aukcje iTunes App Store PL Gift Card 10 euro | NAJTANIEJ (3321160786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mam pytanie czy ktoś kiedyś używał takiego kodu na polskim koncie i czy to działało, bo chcę sobie kupić legalnie GTA i wole być pewien czy to zadziała .

Taki kod możesz zakupić do każdego iTunes Store. Nie używałem do polskiego, ale w każdym działa to tak samo - podajesz kod w iTunes = Twoje saldo zostaje powiększone o odpowiednią kwotę. Najtaniej, wyszedłby zakup osobisty przez iTunes, lecz nie każdy ma taką możliwość.

Masz wyraźnie napisane na aukcji że działa w polskim iTunes, po za tym sprzedawca ma 100% pozytywów. Więc to chyba coś znaczy.

+1.

#95 sopel1998

sopel1998
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipca 2013 - 19:34

Czy jeśli zrobie drugie konto na US, kupie gift card na te konto i zaloguje sie na nie tylko po to zeby kupic kilka gier i wróce na swoje konto PL to może się coś stać ? Moge zostać zbanowany ?

#96 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 03 lipca 2013 - 19:52

sopel1998 nic się nie stanie. Możesz śmiało kupować.

#97 sopel1998

sopel1998
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 lipca 2013 - 20:51

Dzięki za odpowiedź, od jutra będę grał w nowe gierki :D

#98 pagier

pagier
  • 18 postów

Napisano 10 sierpnia 2013 - 01:08

Witam jak można sprawdzić ile jeszcze zostalo na karcie upominkowej?

#99 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 11 sierpnia 2013 - 21:38

Witam
jak można sprawdzić ile jeszcze zostalo na karcie upominkowej?

Po zalogowaniu się do iTunes Store, widoczny jest stan konta, ... Innym sposobem może być np. podliczenie rachunków, ...

#100 Dzimeno

Dzimeno
  • 2 postów

Napisano 21 sierpnia 2013 - 22:52

Witam Podczas powrotu do polski kupilem gift carda w austrii o wartosci 25 euro. Zmienilem region na austriacki i w pelni moge korzystac z pieniedzy na koncie lecz mam caly app store i iTunes po niemiecku i tu nasuwaja sie moje pytania: I. Czy gdy wykorzystam cala kwote bede mogl z powrotem zmienic jezyk na polski? Jesli tak to w jaki sposob. II. Czy jesli zostanie mi przykladow 0,01 euro, ktore ciezko wydac to czy bede mogl to w jakis sposob " wyrzucic", aby zmienic potem region nie majac pieniedzy? Dziekuje i pozdrawiam Tomek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych