Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#101 gERmAn

gERmAn
  • 470 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 lipca 2008 - 18:21

Może się skusze... ...ha 100 post w tym temacie, i mój! ;)

#102 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 lipca 2008 - 19:55

Ja śmigam w skórzanym futerale Bugatti ( dostępne na Allegro za 39 zł, czysta skóra ). Do tego naklejki gelaskins. Kilka do wyboru. Mam 2 skarpetki, ajfon wystaje jakąś 1/5 :) ajpod się prawie chowa...

#103 psajcho

psajcho
  • 1 212 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 13 lipca 2008 - 13:54

a czy ktoś próbował IPHONE Mirror Shield (392062627) - Aukcje internetowe Allegro ?

#104 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 13 lipca 2008 - 14:57

Pierwszego iP, którego miałem nosiłem bez żadnych pokrowców. Co prawda prawie roczne użytkowanie nie odcisnęło żadnych śladów na wyświetlaczu, ale rysy na jabłku z tyłu oraz obwódce wokoło spowodowały, że postanowiłem kupić jakiś pokrowiec (już do nowego iP). Wszystkie case'y odpadały z powodu nie tylko gabarytów, ale także wyglądu. Nie lubię silikonów, które różnie zachowują się pod wpływem temperatury i zatrzymują w środku wodę, która czasami może się tam dostać. Folia jest dobrym rozwiązaniem, ale po co zabezpieczać przód skoro jest on praktycznie "niezniszczalny" (na tył chyba folii nie ma? zresztą nawet jeżeli to nie widzę praktycznych zalet). Naklejki - badziewie jakich mało, wystarczy krzywo nakleić i koniec, czy po prostu zechcemy wymienić to ustrojstwo, bo po zdjęciu coś trzeba tam nakleić - jestem estetą i coś takiego (czy pozostałości po czymś takim) przeszkadza mi. Jak widać jestem dość wybredny, ale wybór padł na coś takiego klik. Nadal miałem wątpliwości, tak jak ktoś wspomniał o długiej drodze do odebrania, jednakże okazało się, że nie jest to wcale takie uciążliwe. Przez pierwszy tydzień iP siedział bardzo mocno i trudno było go wyjąć, a teraz kiedy pokrowiec ładnie się spasował i ułożył bez problemu można "dostać" się do telefonu i odebrać kolejne połączenie ;) Na uwagę zasługuje bardzo dobre wykonanie (dość gruba i przyjemna w dotyku skóra), wyściółka zapobiegająca rysom i utrzymująca ekran we względnej czystości (wyjmując i chowając ekran się czyści) i otwory w okolicy głośnika, które nie tłumią dźwięków dzwonka. Oczywiście nie jest to rozwiązanie idealne, nie ochroni przed upadkiem z dużej wysokości oraz innymi czynnikami, ale na pewno stanowi bardzo dobry kompromis między ochroną, praktycznością no i wyglądem. Jeżeli dobrze pamiętam to na Allegro można dostać kilka wersji kolorystycznych.

#105 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 14 lipca 2008 - 16:07

Ja bym chciał jeden z tych z drewna
Miniot
gdyby jednak nie ta cena :)

#106 artiwoj

artiwoj
  • 5 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lipca 2008 - 10:18

A co powiecie o takim ??
[url=http://www.allegro.pl/item402670814__incase_slider_case_for_iphone_faktura.html]"INCASE" SLIDER case for iPhone FAKTURA (402670814) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

#107 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 18 lipca 2008 - 12:30

Jeżeli o mnie chodzi to nie lubię takich plastikowych, dodatkowych obudów, które nie tylko szpecą, ale i pogrubiają urządzenie (niby 1mm, ale w takim wypadku co to za ochrona).

Lśniąca powłoka etui i jakość wykonania gwarantuje pełną ochronę.

No tak matowe nie dają takiej ochrony ;)

To też za mną nie przemawia:

Od spodu wyjmowana osłonka pokrywająca otwór na docka



#108 gERmAn

gERmAn
  • 470 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lipca 2008 - 13:00

A co powiecie o takim ??
"INCASE" SLIDER case for iPhone FAKTURA (402670814) - Aukcje internetowe Allegro


Ładnie wygląda ale nie wiem czy to wogóle chroni nasze cudeńko.

#109 anonim95

anonim95
  • 423 postów
  • SkądŁódź

Napisano 19 lipca 2008 - 13:03

Ja polecam takie coś Dołączona grafika
Ciekawe czy dobrze chroni :lol:

#110 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 19 lipca 2008 - 13:16

Ja podobnie jak kolega cimonj polecam Tuffwrap™ for iPhone: Durable silicone case with Tuffshield™ screen protection .
Kupilem owy pokrowiec wlasnie dzieki niemu :D i nie zaluje wydanych pieniedzy ;) . Co prawda sam w sobie pokrowiec nie chroni wyswietlacza, ale otrzymujemy do niego folie ktora robi to wysmienicie ;) Jest gruba tak wiec jak kolega cimonj napisal mi na PW nawet jak uderzymy gozdziem nic sie nie stanie ^^, .
Osobiscie jej nie zywam gdyrz przy naklejaniu spadal mi na dywan i sie farfocle do niej poprzyklejaly, ale zamowilem juz nowa na allegro ;] .

#111 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 lipca 2008 - 13:57

Ja noszę w "zrób to sam" ;) Kawałek polaru w sklepie ze szmatami, czarna nitka, 5min szycia i mamy super pokrowiec ;)
Dołączona grafika

#112 quest

quest
  • 248 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 19 lipca 2008 - 14:03

Ja noszę w "zrób to sam" ;) Kawałek polaru w sklepie ze szmatami, czarna nitka, 5min szycia i mamy super pokrowiec ;)
Dołączona grafika


Mocne :)
ale zarazem fajne .. szkoda ze nie mam zdolnosci manualnych :)

#113 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 lipca 2008 - 14:03

Z tego co wiem to polar jest dość elastyczny i ma tendencje do rozciągania nie mówiąc, że zapewne trudno wyjąć go z kieszeni - dlatego nie wydaje mi się to zbyt dobrym rozwiązaniem.

#114 woytas74

woytas74
  • 93 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 10:06

Ja zamówiłem sobie takie coś:
Dołączona grafika
kosztowało mnie to 13 funtów. Jak przetestuje to zdam relację.
Idea jest taka, żeby zamiast portfela i Iphona nosić tylko jedną rzecz.

#115 pear.pl

pear.pl
  • 121 postów
  • SkądUstroń

Napisano 23 lipca 2008 - 10:21

o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę co pokazujecie i mówicie że fajne to mnie ogarnia przerażenie,
iPhone najladniej wyglada "nagi" jednak żeby trochę łatwije się go nosiło (nie lubie wypchanych kieszeni), kupiłem sobie SOX'a
SOX Skarpeta MP3 MP4 Apple Ipod Etui Pokrowiec (402147811) - Aukcje internetowe Allegro
w kolorze czarnym naprawdę wygodnie się go nosi przypiętym karabinkiem do spodni.

iPhone bez problemu się mieści w skarpetce ;)

[..]
kosztowało mnie to 13 funtów. Jak przetestuje to zdam relację.
Idea jest taka, żeby zamiast portfela i Iphona nosić tylko jedną rzecz.


Zamiast portfela? A gdzie upchniesz drobne, banknoty, dokumenty, karty kredytowe, inne karty? tego jest naprawdę sporo.

#116 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 23 lipca 2008 - 11:10

A ja generalnie stawiam na bezpieczeństwo. Juz nie raz pojawiały się tu posty, że komuś upadł i przestał działać więc ja mam aluminiowe etui, które z pewnością oszpeca telefon ale mnie akurat nie zależy żeby się obnosić i pokazywać jaki fajny mam telefon. Mimo, ze nie jest to ferrari czy bmw to nie ma co kusić ludzi tym bardziej u nas w kraju gdzie ludzi zawistnych i zazdrosnych nie brakuje.

#117 basior

basior
  • 378 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 24 lipca 2008 - 17:31

o gustach się nie dyskutuje, ale jak widzę co pokazujecie i mówicie że fajne to mnie ogarnia przerażenie,
iPhone najladniej wyglada "nagi" jednak żeby trochę łatwije się go nosiło (nie lubie wypchanych kieszeni), kupiłem sobie SOX'a
SOX Skarpeta MP3 MP4 Apple Ipod Etui Pokrowiec (402147811) - Aukcje internetowe Allegro
w kolorze czarnym naprawdę wygodnie się go nosi przypiętym karabinkiem do spodni.

iPhone bez problemu się mieści w skarpetce ;)



Zamiast portfela? A gdzie upchniesz drobne, banknoty, dokumenty, karty kredytowe, inne karty? tego jest naprawdę sporo.


;-) mnie też ogarnia przerażenie, jak widzę takie oceny... :confused:

Jak sam napisałeś : o gustach się nie dyskutuje , więc nie wiem czemu ogarnia Cię przerażenie że ktoś trzyma iPhona w pokrowcu Krusell ???
Czy możesz powiedzieć w czym pokrowiec Krusell jest gorszy od Twojej propozycji ?

Zamiast portfela? A gdzie upchniesz drobne, banknoty, dokumenty, karty kredytowe, inne karty? tego jest naprawdę sporo


Fakt, tego jest sporo ;) , ale od tego są te przegródki jakie widzisz na zdjęciach powyżej, kwestia drobnych... no cóż, może jednak trzeba kupić na nie Twoją skarpetę :wink:

---- Dodano 24-07-2008 o godzinie 18:43 ----

A ja generalnie stawiam na bezpieczeństwo. Juz nie raz pojawiały się tu posty, że komuś upadł i przestał działać więc ja mam aluminiowe etui, które z pewnością oszpeca telefon ale mnie akurat nie zależy żeby się obnosić i pokazywać jaki fajny mam telefon. Mimo, ze nie jest to ferrari czy bmw to nie ma co kusić ludzi tym bardziej u nas w kraju gdzie ludzi zawistnych i zazdrosnych nie brakuje.

Masz w 100% rację !!!
Dlatego każdy ma możliwość decyzji i wyboru. Kwestię bezpieczeństwa (kradzież ), należy brać pod uwagę jednak przed kupnem sprzętu... a nie po...
p.s.
sam mam pokrowiec Krusell i uważam, że jest bardzo bezpieczny. Nie ma szans zsunąć się sam, nie ma szans by ktoś go zdjął nam z paska bez naszej wiedzy, nie ma szans by sam się odpiął... no cóż, każdy może wybrać co woli!
...acha - nie jestem ani producentem, ani dystrybutorem w/w firmy - tylko zadowolonym użytkownikiem tego gadżetu :)

#118 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 24 lipca 2008 - 20:10

Ja mam Incase białego, nie znam lepszego nosidełka do iPhone
Jest śliczny, estetyczny, lekki jak piórko i cienki bo w ogóle go nie czuć :)
Chyba nie da się nikomu opisać słowami estetyki tego okrycia, dopóki nie będzie go miał w ręku

Polecam, tymbardziej że jest teraz gość na allegro który tym handluje a cene ma w sam raz 119 zł - white
i 99 zł - black

Tak to wygląda
Slider Case For iPhone : Incase Product

Postaram się jutro foty zrobić i wkleić...

#119 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 29 lipca 2008 - 18:59

Obiecane foty białego Incase, chyba nie trzeba nikomu polecać :)
Dla porównania jest też zdjęcie dla porównania zwykłych tanich, rozciągliwych gum z allegro za 20zł,
które po miesiącu nadają się do śmieci

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#120 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 19:10

Ładny :D moze skei skusze kiedys choc moj XtremeMac spisuje sie wysmienicie ;] Pytanko... Miescie sie w nim do docka? czy trzeba sciagac dolna czesc? PS> Fajna tapeta, mozesz podeslac? xd

#121 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 29 lipca 2008 - 19:22

Trzeba ściągać dół do dockowania, ale schodzi szybko i nie wyrusza się bo ma taki zaczep że nawet po 500 ściągnięciach będzie wchodził ciężko (taki malutki wypukły plastik nachodzi na drugi w środku) Tapetka ? Proszę

#122 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 29 lipca 2008 - 20:22

woytas74 ten Krusell jest wyjątkowo złym wyborem. Strasznie duży i brzydki. Na pewno nie będzie dobrze pełnił funkcji pokrowca jak i portfela. Po pierwsze mało przegródek na karty, brak zapinanej kieszonki, ciasnota. iP nie pasuje do końca, jedyne co można zaliczyć na plus to możliwość wygodnego postawienia urządzenia na biurku - dzięki temu możemy bezproblemowo oglądać np. filmy. Gdyby nie to, że GBP stoi na poziomie 4 zł to byś mocno przepłacił (na Allegro można dostać już za niecałe 60 zł).

#123 woytas74

woytas74
  • 93 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 21:01

woytas74 ten Krusell jest wyjątkowo złym wyborem. Strasznie duży i brzydki. Na pewno nie będzie dobrze pełnił funkcji pokrowca jak i portfela. Po pierwsze mało przegródek na karty, brak zapinanej kieszonki, ciasnota. iP nie pasuje do końca, jedyne co można zaliczyć na plus to możliwość wygodnego postawienia urządzenia na biurku - dzięki temu możemy bezproblemowo oglądać np. filmy. Gdyby nie to, że GBP stoi na poziomie 4 zł to byś mocno przepłacił (na Allegro można dostać już za niecałe 60 zł).


Coż nie kupiłem Krusella ze względów na jakiś bajerancki wygląd ale na wygodę użycia i zabezpieczenie sprzętu w pracy - budowa - dużo kurzu, często telefon mi spada itd. Otóż sprawdza się wyśmienicie. Kart noszę 4 - wystarczy, a drobne w kieszeni. Oczywiście na party, imprezę, do znajomych Iphone najlepiej prezentuje się w moich spodniach jeans więc tak go noszę. Owszem jest to pokrowiec trochę passe ale doskonale spełnia pokładane w nim nadzieje i wcale nie jest taki duży
@pear.pl widziałbyś poważnego project managera z telefonem w skarpecie? Bo ja zdecydowanie nie.
Straciłbym szacunek u podwładnych a Krusell-em się podniecali... Tyle w temacie

#124 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 lipca 2008 - 10:59

Coż nie kupiłem Krusella ze względów na jakiś bajerancki wygląd ale na wygodę użycia i zabezpieczenie sprzętu w pracy - budowa - dużo kurzu, często telefon mi spada itd.

Tak się składa, że pewnego razu pokrowiec ten wpadł mi w ręce i nie sądzę, żeby dobrze chronił przed kurzem (praktycznie otwarta budowa, dużo wycięć, nie zbyt doskonałe spasowanie - co może okazać się jeszcze gorsze niż brak pokrowca). Jedyne z czym mogę się zgodzić to to, że dobrze chroni przed upadkami (skóra tej grubości na pewno wiele zniesie).

Straciłbym szacunek u podwładnych a Krusell-em się podniecali... Tyle w temacie

Krusell jest firmą, która robi pokrowce do większości sprzętu mobilnego, co za tym idzie jest tego wszędzie pełno i nie wiem z jakiego powodu ktoś miałby tak strasznie się zachwycać etui tejże firmy (jeszcze parę lat temu kiedy to trudno było dostać wyrób tej firmy i jakość wykonania była na naprawdę wspaniałym poziomie to rozumiem, ale po kilkunastu latach korzystania z wielu Krusell'ów widać, że wszystko kiedyś przechodzi na masową, niedokładną produkcję).

Oczywiście rozumiem, że każdy ma swój gust i wiele rzeczy jest subiektywnie postrzegane przez każdego użytkownika, dlatego z mojej strony to, także wszystko. Pozdrawiam

#125 imre2

imre2
  • 31 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 11:53

A co sądzicie o tym?

Futerał etui na ramie Belkin iPhone Touch +GRATIS (404402651) - Aukcje internetowe Allegro

Używałbym tego wprawdzie tylko do biegów czy jazd na rowerze itp. ale wydaje sie warte swojej ceny.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych