Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7487 odpowiedzi w tym temacie

#51 Wartal

Wartal
  • 154 postów
  • SkądŁodz /Dublin

Napisano 09 marca 2008 - 20:21

Jak dla mnie to zalezy czy sie iP chce nosic w kieszeni czy przy pasku?! Bo jezeli iP nosisz w kieszeni a nie jest jak inne telefony gruby (w przeciwienstwie iP w kieszeni go tak nie widac i tak bardzo nie przeszkadza) czyli jak kupisz tyko pokrowiec silikonowy to bedzie sie wygodniej Ci nosilo w kieszeni, ale jak wolisz nosic go przy pasku to juz lepiej kupic lepszy i porzadniejszy a zarazem bezpieczniejszy dla Twojego iP.

#52 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 09 marca 2008 - 21:00

No dobra a ktoś moze wie jak sie sprawuje tem pokrowiec: Gear4 iVak Black&Silver Interesujace ma rozwiazanie tej podstawki, ale z kolei boje sie czy nie bedzie on za duzy... I czy wygodny i czy nie bedzie obcierał iP...
Mam dylemat normalnie no mam dylemat... O_O
Zastanawiam sie jeszcze nad jakims z produktów Vaja Leather Products
najbardziej designerski jest chyba ten czerwony z bialymi paskami, ale z kolei taki wiszący kapeć nie wiem czy nie będzie mi przeszkadzał .. :/

#53 traanZ

traanZ
  • 64 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 10 marca 2008 - 14:16

Jako, że ciężko w MediaMarkto-podobnych dostać cokolwiek do iPhone'a, wybrałem się na dział z futerałami do aparatów cyfrowych i wielkościowo wiele pasowało do naszego telefonu.

Co prawda zamówiłem InvisibleShield z USA, ale do tego czasu wolałem mieć w czym go (telefon) przechować. Dorwałem takie coś:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Całkiem nieźle się prezentuje (na żywo znacznie lepiej), telefon w nim spokojnie sie mieści, a do tego można jeszcze włożyc jakieś dokumenty czy kase (ma 2 przegródki + trzecia boczna, zasuwana). I co dla mnie było ważne - mozna przypiąć do paska.

Cena ~30/40 zł, do tego smyczki i jakieś tam (które poodpinałem). Firma GOLLA

#54 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 10 marca 2008 - 14:40

Iiii tam. Poniewaz jacys dretwi jestescie to zakupilem juz przez paypala InvisibleShield i ju... mam nadzieje ze bedzie sie sprawowal dobrze :]

#55 maqs77

maqs77
  • 213 postów

Napisano 12 marca 2008 - 13:28

Dołączona grafika

oO ;)

Swarovski

#56 Domestos_WC

Domestos_WC
  • 20 postów

Napisano 15 marca 2008 - 22:17

a co myslicie o tym?
SENA UltraSlim futerał/etui skóra Apple iPhone (318010873) - Aukcje internetowe Allegro

mozna kupic taniej, szczegolnie fajnie wyglada wersja biala. Skora napa to fajna sprawa w dtyku, i podobno przylega do iphone...

#57 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 marca 2008 - 23:11

dzwoni telefon - sięgasz do kieszeni spodni - telefon dzwoni - wydobyłeś telefon z kieszeni - telefon dzwoni - wyciągasz telefon z futerału - kolejne nieodebrane połączenie Dołączona grafika

#58 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 16 marca 2008 - 22:53

a ja po 2 godzinach w sklepie.. i bolem glowy.. (zastanawialem sie jeszcze nad iSkin)... wybralem:
Tuffwrap� for iPhone: Durable silicone case with Tuffshield� screen protection

a szok dopiero przezylem po wyjsciu ze sklepu.. jak odpakowalem pokrowiec!
- tworzywo jest tak orginalne w dotyku sze wlosy staja (nie guma .. nie silicon .. raczej mocherowa skorka) --> A++
- kolory wyglad - to wzgledna rzecz - wiec sie nie wypowiadam - ale moge zagwarantowac ze IDEALNIE dopasowany jest do naszego telefoniku.. nic nie odstaje, nic nie wisi.. 2 dni go naciagam i NIC!. btw. slyszalem ze wiekszosc silikonow ma to do siebie ze sie odksztalcaja. --> A
- macie DODATKOWA (free) plexi na szybke iPhona.. cos na wzor (invisible shield).. nakleja sie nienormalnie prosto i przyjemnie.. uwaga na paluchy. --> A-

..to tyle.. gwarantuje ze jesli ktos sie zastanawia nad pokrowcami innymi niz ciezkie skory, skarpety, czy nieporeczne pokrowce (z ktorego zanim zdazysz wyciagnac) klient sie jun nagrywa na sekretarke.. opcja od Xtrememac - jest godna uwagi. pozatym.. w podobnym "design" macie pokrowce na NANO CLASSICI itd.. sam do nano zamawiam!

..no i panowie ceeena, cena.. $19.99 ;) --> A++
cimon

---- Dodano 16-03-2008 o godzinie 20:38 ----
...diamenty i zloto!!!.. na aukcji przekroczyl $20.000 :)
http://www.appletree...iamond-ipod.jpg

#59 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 marca 2008 - 09:37

..no i panowie ceeena, cena.. $19.99 ;) --> A++


wysyłka do Polski gratis :?: Dołączona grafika

#60 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 17 marca 2008 - 12:38

no to mam nadzieje ze poprawie komus dzisiaj humor!.. 50zl...:
NEW XtremeMac TuffWrap Silicone Case for Apple iPhone (aukcja 370033356321) - Ogłoszenia i aukcje eBay.pl

..wysylka do Polska.. 5 funta ;)

#61 BrinX

BrinX
  • 319 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2008 - 14:25

a widzieliście może taki pokrowiec silikonowy bez wycięcia na aparat ? pasujący do iphonea

#62 makoos

makoos
  • 115 postów

Napisano 17 marca 2008 - 16:34

no to kup do ipoda ;) jak chcesz to ja mam jeden DLO do sprzedania

#63 przemek83

przemek83
  • 277 postów
  • SkądMilanówek

Napisano 18 marca 2008 - 20:39

iphone jest grubszy

#64 Sgt Pepper

Sgt Pepper
  • 724 postów

Napisano 27 marca 2008 - 07:00

Ja osobiście kupiłem iSkina. Jak go dostałem - byłem w szoku, bo telefon ze ślicznego zrobił się "fe". Jest w nim gruby, gumowy etc.Założyłem i natychmiast zdjąłem. Przeleżał w szufladzie biurka tydzień. iSkina założyłem dopiero ze dwa dni temu jak mi iPhone wylądował na glebie (miałem dużo szczęścia- obyło się bez zadrapań i uszkodzeń). "Polubiłem" iSkina. No, ale życie to kompromis... W każdej dziedzinie ;) Zamówiłem też z USA invisible shield w celach testowych. Zobaczę jak to działa. Ponoć nie wolno tego przyklejać na plecki, bo przy ewentualnej chęci pozbycia się go- schodzi razem z serialem i napisami. Ma ktoś doświadzczenie ? PZDR

#65 Z3T

Z3T
  • 266 postów

Napisano 27 marca 2008 - 17:58

Ja bym powiedzial ze lepiej przykleic na tyl niż na przód :D i tak własnie zrobiłem. A czy mi zejdzie serial no po zdjęciu nie mam pojęcia :P Nie bede póki co zdjemował. A IS sprawuje sie pierwszorzędnie :)

#66 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 27 marca 2008 - 18:00

czy invisibleSHIELD nie odkleja się na krawędziach? chodzi o to że nie zakrywa całkowicie iPhone'a, więc są krawędzie folii na górze i dole iphone'a. Czy w żaden sposób nie odchodzi?

#67 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 27 marca 2008 - 18:35

Osobiscie nie lubie zadnego typu pokrowcow, smakuje to jak sex z prezerwatywa czy lizanie lizaka przez papierek. ;)


W czym nosic? Jak juz ktos wczesniej napisal, w kieszeni :)


święta racja!
ja co prawda kupiłem od razu z IP takie coś i powiem szczerze, że jak jestem w pracy i mam pełne ręce roboty :) to się sprawdza, a jak jestem "freestyle" to tylko kieszeń i IP "na golasa" :)- w końcu to rzecz użytkowa, a nie ozdoba do postawienia na telewizorze...
pzdr

#68 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 marca 2008 - 23:33

ja co prawda kupiłem od razu z IP takie coś i powiem szczerze, że jak jestem w pracy i mam pełne ręce roboty :) to się sprawdza


Dołączona grafika

jak widzę, można toto nosić w poziomie
pytanie - czy wówczas iPhone jest na tyle mocno unieruchomiony, aby samoczynnie nie wyleciał Dołączona grafika

#69 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 28 marca 2008 - 00:07

można- dzisiaj przetestowane :) co więcej- boczne ściągacze są na tyle mocne, że bez obawy można to nawet nosić "do góry nogami" pozdro

#70 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 marca 2008 - 00:16

dzięki za info ...
już nawet zacząłem się nad nim poważnie zastanawiać - $35 to rozsądna cena, ale ostudził mnie trochę koszt wysyłki do Polski - $22 Dołączona grafika

#71 safemode

safemode
  • 20 postów
  • SkądZduńska Wola / Łódź

Napisano 30 marca 2008 - 17:00

ale ostudził mnie trochę koszt wysyłki do Polski - $22

No tak, a może wykorzystać społeczność do czegoś, zebrać zamówienia na większą ilość, wtedy nam się koszty rozłożą?
Co wy na to?

#72 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 marca 2008 - 18:09

przy większej ilości trzeba się liczyć z nałożonym cłem Dołączona grafika

#73 t.sikora

t.sikora
  • 657 postów

Napisano 30 marca 2008 - 18:32

hmmm..nie widzę tego w apple store on line- dziwne sam to kupiłem 2 tygodnie temu u nich w San Francisco...

#74 zdziniuiphone

zdziniuiphone
  • 12 postów

Napisano 12 kwietnia 2008 - 15:25

a może ktoś wie gdzie można kupić artykuły vaja

---- Dodano 12-04-2008 o godzinie 14:25 ----
zależy mi na modelu clasic retro slim bag oczywiście do iphone

#75 liquidstudios

liquidstudios
  • 23 postów
  • SkądSiedlce/Warszawa

Napisano 17 kwietnia 2008 - 09:02

[InCase] Slider Case for IPhone

Czy ktoś posiada taki pokrowiec do swojego IP?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Noszę się z zamiarem zakupu i nie wiem czy to jest dobry pomysł. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych