Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#7426 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 15 listopada 2023 - 16:39

Ja standardowo do iPhone 15 Pro kupiłem etui Pitaka, ale teraz w takiej opcji: https://www.ipitaka....4-for-iphone-15 - tej po lewej stronie.


Komputer:  MacBook Air z M2 / 8 CPU / 10 GPU / 16 Neural Engine / 16 GB Ram / Dysk SSD 256 GB / Kolor Północ / MacOS Sonoma 14.4

Telefon:  iPhone 15 Pro / 128 GB / Tytan Naturalny / iOS 17.4


#7427 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 22 listopada 2023 - 21:33

jednak czarnej skórki Decoded nie polecam - po miesiącu czarna ramka się wyciera i widać metalowe przebłyski a na skórce mocno widoczny odcisk po MagSafe  - po roku lepiej wygląda oryginalny leather case 



#7428 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 14 grudnia 2023 - 19:19

Apple Przezroczyste etui z MagSafe iPhone 15 Pro Max - czy jest śliskie i czy brak osłony od dołu przeszkadza? Czy lepiej silikonowe od Apple ? Szukam etui ale nie chce pięciu tylko jedno dobre - chodzi po głowie jeszcze skórka mujjo lub nomad ewentualnie pitaka… co wybrać?

#7429 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 15 grudnia 2023 - 07:30

Jest śliskie i nieprzyjemne w dotyku. Wyjątkowo słabe etui. Ja bym celował w Pitake, o ile nie leci Ci wszystko z rąk i nie upuszczasz często telefonu :P

iPhone 15 Pro


#7430 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 grudnia 2023 - 11:28

No właśnie leci… Spigena przezroczystego mag safe póki co kupiłem za pół ceny tego co case od Apple - zobaczę jak będzie się spisywał

#7431 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 grudnia 2023 - 18:17

Ja standardowo do iPhone 15 Pro kupiłem etui Pitaka, ale teraz w takiej opcji: https://www.ipitaka....4-for-iphone-15 - tej po lewej stronie.

trochę już go używasz - jak Ci sie to trzyma w dłoni? Nie wyślizguje? Upadł Ci kiedyś telefon w tej Pitace?



#7432 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2023 - 18:19

Wprawdzie nie pytałeś mnie, ale od dwóch telefonów jestem wyłącznie ultrasem Pitaki i jestem turbo zadowolony. Telefon mi upadł - ale raczej tak 3-4 razy, nie że go upuszczam dwa razy w tygodnium- i nic mu się nigdy nie stało.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7433 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 grudnia 2023 - 18:24

Ja wziąłem Mujjo do 15 Pro Max. Dzisiaj przyszło, oczywiście trzeba będzie ocenić spasowanie jak iPhone przyjdzie, ale tak wstępnie to jakość wykonania jest równa tej, którą miały apple’owe skóry. Też są metalowe przyciski i obwódka na aparat, także w cenie 239 PLN jak najbardziej można. 

te same pytania - jak po czasie to wygląda ? Jeteś zadowolony jak z leather case od Apple na poprzednich iPhone?


ale od dwóch telefonów jestem wyłącznie ultrasem Pitaki i jestem turbo zadowolony. 

no właśnie podobają mi się te z nowej serii 5 sunset i moonrise - ale póki co nie ma w PL - może kupię z USA ale nie wiem ile to idzie do PL, teraz po 69 dolarów w promocji


Użytkownik nesiasps edytował ten post 15 grudnia 2023 - 18:25


#7434 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2023 - 18:38

One chyba nie idą z USA, do mnie dochodziło oba razy jakoś tak 'normalnie szybko', w sensie bardziej 3 dni niż 10.

 

Aż sprawdziłem: na https://www.ipitaka.com/pages/about-us jest napisane " Founded in Shenzhen, China" ;-) Ale zdecydowanie nie szło to z Chin. Amazon bardzo często też ich sprzedaje, może sprawdź też tam.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7435 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 15 grudnia 2023 - 19:06

(...)no właśnie podobają mi się te z nowej serii 5 sunset i moonrise - ale póki co nie ma w PL - może kupię z USA ale nie wiem ile to idzie do PL, teraz po 69 dolarów w promocji[/quote]
https://pitakagermany.com/
Idzie 2-3 dni robocze

Użytkownik Remi73 edytował ten post 15 grudnia 2023 - 19:07


#7436 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 15 grudnia 2023 - 19:30

zamówiłem z Hongkongu  - wychodzi 70 zł taniej i poczekam - mam nadzieję, że ten niebieski moonrise będzie pasował do tytanu naturalego :) Spigena zostawię bo wytrzymały na trudniejsze tereny a ten będzie dla satysfakcji własnej - mam nadzieję bo nie skusiłem się do tej pory na Pitakę ale chodziło to za mną już długi czas


i jakieś szkło w cenie gratis... może się przydać



#7437 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 16 grudnia 2023 - 13:52

Czy Pitaka się mocno palcuje ?

Szukam coś na 14 pro ale wybór mocno słaby :)


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7438 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 16 grudnia 2023 - 14:35

Czy Pitaka się mocno palcuje ?
Szukam coś na 14 pro ale wybór mocno słaby :)

Niestety tak (jedyny minus tego etui poza oczywiście stosunkowo słabą ochroną przy upadkach, ale tutaj coś za coś: zyskujemy ultra minimalistyczną obudowę kosztem "pancerności")...oczywiście wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i etui wygląda jak nowe (nawet po 2 latach używania...sprawdzone wielokrotnie). To palcowanie też jest uzależnione od konkretnej osoby: jednym palcuje się szybciej, innym wolniej (kobietom używającym w kółko kremy do rąk...wiadomo)

#7439 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 grudnia 2023 - 17:11

Przyznam, że dopiero po przeczytaniu odpowiedzi wyżej spojrzałem na swoje, bo przedtem nigdy nie zauważyłem/nie interesowało mnie to. I tak, palcuje się - ale dalej mnie to w sumie nie interesuje ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7440 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 23 grudnia 2023 - 09:32

Poleci ktoś jakieś dobre szkło na Iphone 15 Pro Max? Kupiłem polecanego Spigena EZ FIT, ale niestety jest tragedia… Szkło jest za krótkie i jest około 0.5 cm odstępu- nawet odblokowywanie i przeciąganie ekranu do góry sprawia duży dyskomfort bo się zaczepia o fragment szkła.. Niedopasowane totalnie


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#7441 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 23 grudnia 2023 - 09:40

Poleci ktoś jakieś dobre szkło na Iphone 15 Pro Max? Kupiłem polecanego Spigena EZ FIT, ale niestety jest tragedia… Szkło jest za krótkie i jest około 0.5 cm odstępu- nawet odblokowywanie i przeciąganie ekranu do góry sprawia duży dyskomfort bo się zaczepia o fragment szkła.. Niedopasowane totalnie

https://www.benks.co...hone-15-pro-max
Spigen ze swoją ochroną nie ma startu do tego szkła...
Oczywiście swoje kosztuje, ale nawet po 2 latach powłoka oleofobowa daje radę (używam Benks-a od wielu lat)

#7442 Jash

Jash
  • 237 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 23 grudnia 2023 - 15:23

To ja z kolei polecę PanzerGlass. Chyba najdroższe szkło jakie miałem na 13 Pro, ale warte każdej złotówki. Jakość grubość wytrzymałość szkła i sposób montażu to jak dla mnie ekstraklasa. Miałem już Spigena, Benksa i Mothca i jak dla mnie PG to zupełnie inna liga.

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#7443 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 25 grudnia 2023 - 18:36

A używa ktoś do Pitaki Pro ? Ta która bardziej zabezpiecza telefon. Zastanawiam się właśnie nad taki zabezpieczeniem. 

Czasami telefon mi spadnie więc myślę, wersja minimalistyczna etui choć kusi to wydaje mi się w moim przypadku może nie spełnić roli :)


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7444 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 grudnia 2023 - 18:52

A co to jest Pitaka Pro? Na stronie (tej 'głównej', ipitaka.com) nic takiego nie widzę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7445 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 25 grudnia 2023 - 19:19

Przepraszam :) nie napisałem jasno chodzi mi o takie etui :

MagEZ Case Pro 4

https://www.ipitaka....4-for-iphone-15


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7446 Jash

Jash
  • 237 postów
  • Płeć:
  • SkądWrocław

Napisano 26 grudnia 2023 - 01:51

Miałem na 13 Pro. Dla mnie zbyt masywne i powiększające telefon. Na dodatek mega kanciaste przez co źle się trzymało telefon w ręce
Miałem na 13 Pro. Dla mnie zbyt masywne i powiększające telefon. Na dodatek mega kanciaste przez co źle się trzymało telefon w ręce

iPhone 15, iPhone 13 Pro, iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone 7, iPhone SE 2016


#7447 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 01 stycznia 2024 - 21:10

zamówiłem z Hongkongu  - wychodzi 70 zł taniej i poczekam - mam nadzieję, że ten niebieski moonrise będzie pasował do tytanu naturalego :) Spigena zostawię bo wytrzymały na trudniejsze tereny a ten będzie dla satysfakcji własnej - mam nadzieję bo nie skusiłem się do tej pory na Pitakę ale chodziło to za mną już długi czas


i jakieś szkło w cenie gratis... może się przydać

No właśnie też jestem zainteresowany tym modelem Pitaki. Masz już ?


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7448 nesiasps

nesiasps
  • 159 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 02 stycznia 2024 - 22:04

Dotarło dzisiaj. Podoba mi się - w komplecie są dwa szkła od Pitaki / były gratis jako dodatek/ dobrze leży w dłoni, ma strukturę bardzo przyjemną w dotyku.
https://www.dropbox....0howdqw8sk&dl=0

#7449 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 03 stycznia 2024 - 17:57

Dotarło dzisiaj. Podoba mi się - w komplecie są dwa szkła od Pitaki / były gratis jako dodatek/ dobrze leży w dłoni, ma strukturę bardzo przyjemną w dotyku.
https://www.dropbox....0howdqw8sk&dl=0

No bardzo fajne :)


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#7450 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 04 stycznia 2024 - 12:05

No rzeczywiście fajne. Zamówiłem takie samo z oficjalnej strony Pitaki. Wyszło 247 zł z kuponem na pierwszy zakup 10%. Już wyleciało z magazynu z Hong Kongu.


iPhone 15 Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych