Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#7026 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 17:32

Polecam https://apphtml5.lov...ip/iphone-cases silicon też mam też jakość super i inna cena :)

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7027 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 17:39

Ja już dostałem skórzane do mojego 12 pro.

IMG-0242.jpg IMG-6812.jpg IMG-6813.jpg IMG-6814.jpg IMG-6815.jpg IMG-6816.jpg

 

Ja mam 3mk satin armor case I też widać ramki spod etui, myślałem, że to coś z moim egzemplarzem, ale widzę, że to jednak norma przy kanciastych kształtach, że ramki będą 'wychodzić' spod etui :(


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#7028 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 17:53

Ja mam 3mk satin armor case I też widać ramki spod etui, myślałem, że to coś z moim egzemplarzem, ale widzę, że to jednak norma przy kanciastych kształtach, że ramki będą 'wychodzić' spod etui :(

 

Osobiście mi to nie przeszkadza :) A etui jest świetne! Dużo lepsze niż silikonowe apple.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7029 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 18:02

Osobiście mi to nie przeszkadza :) A etui jest świetne! Dużo lepsze niż silikonowe apple.

 

Też już przywykłem, ale na początku mnie to wkurzało trochę, bo etui na 11 Pro Maxa zakrywało ramki :D 

Wiem, wiem, też miałem skórę do 11 Pro Maxa i uważam, że to jedno z najlepszych o ile nie najlepsze etui jakie miałem, ale z ceną 300 zł trochę przesadzili. 

Jakby kosztowało tyle, co w tamtym roku, to jeszcze bym rozważył zakup, a tak to już lekka przesada.

Już wystarczy, że dałem dziadom kieszenie napchać kupując wtyczkę do ładowania :D 


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#7030 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 18:15

Kup od chińczyka za +- 80 zł :) Jakość widać bardzo dobra. Tylko tego loga nie potrafią zrobić jak trzeba, żeby było takie ładne wklęsłe. Materiał też wygląda na skórę.

iPhone 15 Pro


#7031 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 18:17

Kup od chińczyka za +- 80 zł :) Jakość widać bardzo dobra. Tylko tego loga nie potrafią zrobić jak trzeba, żeby było takie ładne wklęsłe. Materiał też wygląda na skórę.


Kurde.. jestem ciekaw, czy są chińskie z naturalnej skory? :D byłbym w stanie dać nawet 150 za chińczyka, jeśli to będzie naturalna skóra i samo etui będzie dobrej jakości :D

Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#7032 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 18:28

W opisie niby jest że to naturalna skóra. Z wyglądu wygląda jak kopia 1:1. Oprócz logo.

iPhone 15 Pro


#7033 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 18:39

Kup od chińczyka za +- 80 zł :) Jakość widać bardzo dobra. Tylko tego loga nie potrafią zrobić jak trzeba, żeby było takie ładne wklęsłe. Materiał też wygląda na skórę.


Milem chińczyka na x, 1:1, kosztował ok 100zl, nie był wart nawet 30. Nie dość ze niw był tak spakowany jak oryginał, to się się rozklejał. Do tego nie wychodził na wysoko na ekran jak oryginał. Szybko kupiłem oryginalny.

W opisie niby jest że to naturalna skóra. Z wyglądu wygląda jak kopia 1:1. Oprócz logo.


Tak na zdjęciu tj to wyglada, a rzeczywistość jest jednak inna. Może ja milem pecha...

Też już przywykłem, ale na początku mnie to wkurzało trochę, bo etui na 11 Pro Maxa zakrywało ramki :D
Wiem, wiem, też miałem skórę do 11 Pro Maxa i uważam, że to jedno z najlepszych o ile nie najlepsze etui jakie miałem, ale z ceną 300 zł trochę przesadzili.
Jakby kosztowało tyle, co w tamtym roku, to jeszcze bym rozważył zakup, a tak to już lekka przesada.
Już wystarczy, że dałem dziadom kieszenie napchać kupując wtyczkę do ładowania :D


Skóra za 299 jeszcze zrozumie ale silikon za 249? Mimo ze go kupiłem bo myślałem ze w tym roku skory nie będzie. Na szczęście kolega kupił silikon ode mnie:)

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7034 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 18:59

Bardziej bym chciał usłyszeć opinię kolegi który ma to etui do 12.A nie wspomnienia że kiedyś tam miałeś na X. To było 3 lata temu i nijak się ma do tego co jest teraz.

iPhone 15 Pro


#7035 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 19:01

Ja kupuje od chińczyka pare lat już etui Apple i polecam :) nie warto przepłacać bo skóra tak czy tak wyciera się czy tam silikon wole pare etui do chinola niż jedno od Apple
  • Regiss lubi to

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7036 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 19:31

Kup od chińczyka za +- 80 zł :) Jakość widać bardzo dobra. Tylko tego loga nie potrafią zrobić jak trzeba, żeby było takie ładne wklęsłe. Materiał też wygląda na skórę.

 

 

Bardziej bym chciał usłyszeć opinię kolegi który ma to etui do 12.A nie wspomnienia że kiedyś tam miałeś na X. To było 3 lata temu i nijak się ma do tego co jest teraz.


Po co Ci opinia skoro napisałeś że:” Jakość widać bardzo dobra” A co do loga potrafią robić wklęsłe.

Nie muszę Cię przekonywać, idź do pierwszego lepszego sklepu z akcesoriami, oni kupują takie zamienniki 1:1 skórzane od chińczyków. Porównaj sobie wtedy jedno z drugim i będziesz widzieć różnice.

Ja kupuje od chińczyka pare lat już etui Apple i polecam :) nie warto przepłacać bo skóra tak czy tak wyciera się czy tam silikon wole pare etui do chinola niż jedno od Apple


Skoro tak uważasz to super. Twoje zdanie, Twój wybór. Ale możesz nie wierzyć różnica jest spora. W szczególności w jakości.

 

 

tu macie tekst z jednego z portali technologicznych:

 

Różnice pomiędzy skórzanym etui

Tutaj zaczynają się schody. Po pierwsze, podróbka na pierwszy rzut oka będzie dawać wrażenie taniej. Jeśli wcześniej nie mieliście styczności z oryginałem, dotknijcie materiału. Jest warty swojej ceny i z daleka czuć od niego typowy dla tego typu produktów zapach. Po jego założeniu, telefon prawdopodobnie nie będzie wystarczająco zabezpieczony, ponieważ jak to opisałem wcześniej – brakować będzie wystającego elementu akcesoria. Wcięcia na przyciski również pozostawiają wiele do życzenia, często są umieszczone zbyt wysoko lub nisko, przez co z trudem przychodzić będzie wciśnięcie danego przycisku. Wszystkie te oznaki powinny zapalić w Waszej głowie lampkę, ze coś jest nie tak. Jeżeli chodzi o fakty, to etui od Apple wykonywane są z prawdziwej skóry, a nie ekoskóry lub materiału skóropodobnego, jak w przypadku podróbek. W bardzo szybkim tempie ulegają przetarciom. Wytworzenie takiego etui jest droższe, więc sprzedawcom z Chin po prostu nie opłacałoby się ich wystawiać.


Użytkownik EMU edytował ten post 11 listopada 2020 - 19:36

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7037 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 19:55

Kupujecie telefony po 5-6 tysięcy złotych a oszczędzacie na case za 250 zł i szukacie zamienników oryginalnych casów z Chin z miesięczną wysyłką po 50-100 zł. Gdzie sens, gdzie logika :D 


  • EMU i kalvin lubią to

#7038 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 19:59

Nie za 250 tylko 300, a to jest tylko głupi case, za który płacisz jak za zboże. Niektórzy nie lubią być dym... na każdym kroku wybacz. Już nas wydy... z brakiem ładowarki.

iPhone 15 Pro


#7039 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 20:02

Nikt tutaj nie mówi o oszczędzaniu miałem oryginalne np. Case na 11 pro Max silicon i uważam, że podjeba była lepsza niż oryginał :)

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7040 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 20:07

Nikt tutaj nie mówi o oszczędzaniu miałem oryginalne np. Case na 11 pro Max silicon i uważam, że podjeba była lepsza niż oryginał :)

 

ja mówię o skórzanym a nie silikonowym, silikon to tani materiał. Skóra już nie.
 

Nie za 250 tylko 300, a to jest tylko głupi case, za który płacisz jak za zboże. Niektórzy nie lubią być dym... na każdym kroku wybacz. Już nas wydy... z brakiem ładowarki.

Ale kto Ci każe być dymanym? Nikt chyba Cię do Apple nie zmusza. A skoro jesteś taki poszkodowany? 
 

Samusng już tez zapowiada brak zasilaczy w następnych modelach galaxy.


Kupujecie telefony po 5-6 tysięcy złotych a oszczędzacie na case za 250 zł i szukacie zamienników oryginalnych casów z Chin z miesięczną wysyłką po 50-100 zł. Gdzie sens, gdzie logika :D

Otóż to.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7041 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 20:08

Nikt nie każe dlatego szukam zamiennika, a tu ktoś o logice i sensie komentarze pisze. Nie załapałeś, że to odpowiedź do tego gościa?

Użytkownik Regiss edytował ten post 11 listopada 2020 - 20:09

iPhone 15 Pro


#7042 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 20:10

Nie za 250 tylko 300, a to jest tylko głupi case, za który płacisz jak za zboże. Niektórzy nie lubią być dym... na każdym kroku wybacz. Już nas wydy... z brakiem ładowarki.

 

Na rynku jest milion casów w różnych cenach więc jeśli nie odpowiada Ci cena Apple to możesz wybrać coś z nich. Są porządne skórki bez logao Apple w cenach 50-100 zł :) Sam miałem oryginalny case od Apple tylko raz i to głównie dlatego, że kupiłem go w USA w promocji 50% :D Teraz przyznam kupiłem drugi oryginał pod nowego fona i trochę mnie to bolało, ale cóż, nikt mi nie kazał :)

 

Dodam tylko, że jednak jakość idzie trochę z ceną. Przed Apple musiałem zmieniać clear case co 3 miesiące bo wyglądał okropnie.. Testowałem różne firmy, najtańsze zamienniki, 3mk, Spigen... Wszystko żółknęło. Wydałem na to łącznie z 200 zł. Kupiłem od Apple, również za 200 ale jeden case. Po roku nadal jest niemal jak nowe. 


Użytkownik dawsze edytował ten post 11 listopada 2020 - 20:14


#7043 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 20:13

Na rynku jest milion casów w różnych cenach więc jeśli nie odpowiada Ci cena Apple to możesz wybrać coś z nich. Są porządne skórki bez logao Apple w cenach 50-100 zł :) Sam miałem oryginalny case od Apple tylko raz i to głównie dlatego, że kupiłem go w USA w promocji 50% :D Teraz przyznam kupiłem drugi oryginał pod nowego fona i trochę mnie to bolało, ale cóż, nikt mi nie kazał :)


Good for you, chciałeś kupiłeś, Twoja sprawa. Ale nie zarzucaj komuś braku logiki i sensu w szukaniu zamiennika.

iPhone 15 Pro


#7044 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 20:15

Nie załapałeś, że to odpowiedź do tego gościa?

Nie załapałeś, że jesteś na forum dyskusyjnym? Każdy ma tu prawo napisać i odpowiedzieć na jakikolwiek post jakiekolwiek użytkownika. 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7045 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 20:16

Nie załapałeś, że jesteś na forum dyskusyjnym? Każdy ma tu prawo napisać i odpowiedzieć na jakikolwiek post jakiekolwiek użytkownika.

Nooo to nie załapałeś, ok nie oceniam. Kończę offfop.

iPhone 15 Pro


#7046 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 20:24

Nooo to nie załapałeś, ok nie oceniam. Kończę offfop.

Tak, kończ bo gdzie się pojawiasz to robi się offtop. 


Użytkownik EMU edytował ten post 11 listopada 2020 - 20:24

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#7047 BlackJack

BlackJack
  • 147 postów

Napisano 13 listopada 2020 - 23:11

Widziałem, że ta czerwień się będzie ze sobą wybornie komponować: https://share.icloud...6CX6rsrEVhXpflw ;-)

Czy etui to Pitatka Air?


Telefon : iPhone SE 64Gb Silver 12.4.1 Tablet: iPad Air2 WiFi 32Gb 12.4.1


#7048 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 listopada 2020 - 00:18

Tak.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7049 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 14 listopada 2020 - 12:06

Ja tam ta pitaka? Mnie w XS denerwowało że na tych nieosłonięteych krawędziach się brud zbierał cały z kieszeni. Jak to tu wygląda? Może się skuszę bo chińczyk mi przysłał jakiś odpad produkcyjny i odstaje z jednej strony :P

Użytkownik Regiss edytował ten post 14 listopada 2020 - 12:07

iPhone 15 Pro


#7050 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 listopada 2020 - 12:12

Nie wiem. Znaczy no, ciężko mi powiedzieć po niecałym dniu użytkowania, gdzie poza domem spędziłem 30 minut. Póki co nic nie zebrało, a nosiłem akurat dres iwo, które ma bardzo fafołowe kieszenie. Dziś będę jakoś dłużej poza domem, to zobaczę w bojówkach.
Btw. przenoszę to Tam Gdzie Trzeba.


  • Regiss lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych