Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#7001 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 28 października 2020 - 10:49

Kupiłem żonie Puro przezroczysty do iP 11 product red. Po 2 miesiącach dosyć ostrożnego użytkowania wyglądało już dosyć średnio. 

Te msvii to starczają tak na 2-3 miesiące, a używam delikatnie. Nie wiem kiedy się kruszą. W sobotę kupiłem za bezcen oryginalne skórzane i dochodzę do wniosku, że lepiej trochę dopłacić i kupić coś porządnego. 

Na iP6 miałem przezroczystego spigena thin fit. Bardzo miło wspominam, ale od jakiegoś czasu są już tylko czarne.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7002 otuadiordna

otuadiordna
  • 161 postów

Napisano 28 października 2020 - 11:24

Średnio czyli dało się przeżyć  ;) Spigen ma ten wstępny napis na pleckach który zawsze mnie odpychał. Ja się opierałem jakiemukolwiek etui do iP12 ze względu na to że urósł a dla mnie 5,8" to był maks. Dlatego jeśli mam mieć cokolwiek to musi to być bardzo cienkie. Etui Apple jest zdecydowanie za grube. XS w etui Apple jest większy niż nowa 12. 

No cóż. Na razie chyba zostanę przy tym co mam a najwyżej kiedyś zmienię. Wiadomo że tych etui z czasem będzie przybywać. Jakbyś coś przezroczystego cienkiego znalazł dawaj znać. Chętnie się przyjrzę. 


Użytkownik otuadiordna edytował ten post 28 października 2020 - 11:26


#7003 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 28 października 2020 - 11:33

Da się przeżyć, ale co to za życie...

Serio, te gumowe przezroczyste szybko robią się brązowawe i wygląda to słabo.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7004 Krzysztof II

Krzysztof II
  • 96 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 30 października 2020 - 14:24

Panowie, używał ktoś etui Puro Icon?

Mam na XS, drugie już oryginalne etui Apple Silicione - kupiłem je ostatni raz. Wszystko jest super, ale to jak szybko się zużywa i w jaki sposób Apple podchodzi do reklamacji tego spowodowało, że nie będę co 8 miesięcy płacić prawie 200zł.

Znalazłem produkt jak Puro Icon(też silikonowe, też wyściółka z mikrofibry) - używał ktoś? A najlepiej czy ktoś ma porównanie do oryginału?


 iPhone Xs 64GB  iPhone 4s 64GB  iPad Pro 10.5 64GB


#7005 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 31 października 2020 - 12:50

Cześć,

Słuchajcie, ja piszę z konkretnym pytaniem. Poszukuję do swojego nowego i12 Pro na którego jeszcze czekam, etui. Do tej pory od 5 lat byłem wierny etui Ringke Fusion. Niestety wygląda ono super gdy jest nowe. Po 3 - 4 miesiącach, żółknie i wygląda fatalnie. Wtedy kupuję kolejne i tak 3 - 4 razy w roku. Czas z tym skończyć. Ważne cechy dla mnie jakie musi spełniać etui to musi być w pełni przeźroczyste. Nie chce żadnych barwionych, czy z barwionymi ramkami. Klasyczne etui crystal. Ważne też aby było cienkie. Żaden telefon jaki posiadałem od ładnych kilku lat nie upadł mi ani razu dlatego etui dla mnie ma chronić telefon wyłącznie przez otarciami powstającymi np podczas wkładania i wyjmowania go z kieszeni itp. Nie chcę żeby jakoś znacząco pogrubiało telefon. No i było by miło gdyby ten telefon w nim się trzymał. Nie wiem, może już teraz nie robią takiego dziadostwa ale parę lat temu jak jeszcze eksperymentowałem z tymi obudowami, to trafiały się takie z których telefon zwyczajnie wypadał. No dobra to w sumie tyle. Możecie coś konkretnego polecić? 


Użytkownik lukpio3 edytował ten post 31 października 2020 - 12:52

  • DaaV lubi to

#7006 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 31 października 2020 - 13:02

Generalnie każde silikonowe będzie żółkło. Możesz kupić plastikowe przezroczyste, nie będzie wtedy żółkło, ale będzie śliskie, także coś za coś.

Ja ze swojej strony polecam 

https://allegro.pl/o...mE2ZWEyNWQ1ODE=

 

Miałem na 11 PRO MAX i byłem bardzo zadowolony. Jest stosunkowo cienkie, dobrze chroni, tył mimo, że jest z jakiegoś rodzaju rodzaju plastiku, to nie rysuje się za bardzo, plecki pozostają przezroczyste. Bardzo dobrze przylega, telefon w etui nie lata.

Miałem dużo etui i w każdym coś mi nie pasowało, a tutaj jestem w 100% zadowolony :)


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#7007 lukpio3

lukpio3
  • 52 postów

Napisano 31 października 2020 - 14:21

Tylko to etui ma niestety barwione boki :(. A czy ktoś słyszał o firmie Gear4 i może powiedzieć coś o etui Gear4 D30 Crystal Palace? Wykonane z poliwęglanu więc nie powinno żółknąć. Cena nie mała bo ponad 100zł więc nie chciał bym go kupować w celu eksperymentu. Wolał bym zasięgnąć opinii osób które miały już z nim do czynienia. 



#7008 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 31 października 2020 - 17:50

Tylko to etui ma niestety barwione boki :(. A czy ktoś słyszał o firmie Gear4 i może powiedzieć coś o etui Gear4 D30 Crystal Palace? Wykonane z poliwęglanu więc nie powinno żółknąć. Cena nie mała bo ponad 100zł więc nie chciał bym go kupować w celu eksperymentu. Wolał bym zasięgnąć opinii osób które miały już z nim do czynienia. 

Kolego, kolega słusznie doradza 3mk satin armor case. Do xr miałem całkowicie przezroczyste i niestety po jakimś czasie brzydko zżółkło. A to 3mk satin dobrze się trzyma na 11 pro.



#7009 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 października 2020 - 19:20

https://www.amazon.d...288&sr=8-7

Już  jest u mnie  kupiłem w sklepie i jako ze X powędrował do Żony to i w starym X kupiłem ten sam


#7010 otuadiordna

otuadiordna
  • 161 postów

Napisano 31 października 2020 - 19:33

Miałem to etui od 3mk do xs. To prawda jedno z lepszych jakie kiedykolwiek miałem. Tylko że nadal grubsze od tego puro.

#7011 Ciri

Ciri
  • 27 postów
  • SkądWarmia

Napisano 31 października 2020 - 20:05

Panowie, używał ktoś etui Puro Icon?

Mam na XS, drugie już oryginalne etui Apple Silicione - kupiłem je ostatni raz. Wszystko jest super, ale to jak szybko się zużywa i w jaki sposób Apple podchodzi do reklamacji tego spowodowało, że nie będę co 8 miesięcy płacić prawie 200zł.

Znalazłem produkt jak Puro Icon(też silikonowe, też wyściółka z mikrofibry) - używał ktoś? A najlepiej czy ktoś ma porównanie do oryginału?

Nie mam PURO Ikon, ale mam od niedawna PURO green czyli Eco, Bio czy jak tam je jeszcze zwą. W 100% wykonane z roślin.

Na kompost do ogródka możesz kiedyś wyrzucić :)

Fajne. Leciutkie, bardzo przyjemne w dotyku, dobrze poprawia chwyt. Nie jest grube tak jak np Speck. IP ładnie w nim wygląda.

Ale żeby nie było tak fajnie, ma jedną wadę. Nie posiada wyściółki. Zobaczymy jak to bez tej wyściółki będzie.

 

Bezbarwne też z tej serii są, jeśli ktoś potrzebuje. Cena nie jest wysoka, wypróbować  coś "zdrowszego" dla naszej planety zawsze warto.

 

Jest  w necie recenzja to zobaczysz jak mniej więcej wygląda, nie wstawę linka, bo znowu mod mnie "opieprzy". Ale znajdziesz jak wpiszesz PURO recenzja.


Kupiłem żonie Puro przezroczysty do iP 11 product red. Po 2 miesiącach dosyć ostrożnego użytkowania wyglądało już dosyć średnio. 

 

 

A jakie PURO kupiłeś zwykłe, to znaczy Clear, czy Green z roślinek?

Pytam, bo zastanawiam się nad tym bezbarwnym z roślinek.


Użytkownik Ciri edytował ten post 31 października 2020 - 19:40


#7012 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 31 października 2020 - 20:40

Clear.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7013 Ciri

Ciri
  • 27 postów
  • SkądWarmia

Napisano 01 listopada 2020 - 07:13

Clear.

 To może skoro już  co 2-4 miesiące zaśmiecasz planetę wyrzucając etui to przerzuć się na bezbarwne PURO z recyklingu. Ludzie sobie chwalą. 

Bezbarwnego z roślinek etui  jednak nie ma, ale nowe etui ze "starego etui" też fajny pomysł :) I może okaże się lesze od tych, których używałeś.

Cena niska warto spróbować.

 

https://allegro.pl/o...gicz-9816551259


Użytkownik Ciri edytował ten post 01 listopada 2020 - 07:14


#7014 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 01 listopada 2020 - 09:20

A moze bys doczytał, ze wyrzucam msvii, tamto bezbarwne kupilem żonie i ma go od grudnia? Ale rozumiem. Nie korzystasz z auta, samolotu itp. Nie używasz reklamówek jednorazowych, a energię w domu masz wylacznie ze źródeł odnawialnych.
  • mstanko lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#7015 Ciri

Ciri
  • 27 postów
  • SkądWarmia

Napisano 01 listopada 2020 - 16:02

A moze bys doczytał, ze wyrzucam msvii, tamto bezbarwne kupilem żonie i ma go od grudnia? Ale rozumiem. Nie korzystasz z auta, samolotu itp. Nie używasz reklamówek jednorazowych, a energię w domu masz wylacznie ze źródeł odnawialnych.

 

Ty Też może byś doczytał :) jestem kobietą :) Ale  nie zamierzam strzelać focha tylko dlatego, że tego nie zauważyłeś :)

I  odpowiadam Tak. Nie korzystam z auta i jednorazówek. Z reszty niestety korzystam :)

I pragnę nadmienić, że nie pisałam do Ciebie złośliwie karząc Ci na siłę zbawiać świat.  Miałam na myśli tylko tyle, że  skoro jest taka możliwość  warto spróbować czegoś nowego, innego. 

Ja jestem na etapie próbowania tego z roślinek i  zapewniam nie gryzie :)  Ujmy żadnej  na honorze, że to nie Apple czy MSVI albo jeszcze coś innego też  mi nie przynosi :)

 

Zamówiłam sobie jeszcze na zamianę UAG też z roślinek :) Będę  w przyszłym tygodniu sobie testować. Inne wcale nie musi od razu oznaczać gorsze .



#7016 Mikis314

Mikis314
  • 90 postów

Napisano 03 listopada 2020 - 10:07

Mega polecam Puro Nude 0,3mm dla osób które cenią sobie jak najmniejsze proporcje etui. Bardzo dobre wykonanie, wyspa chroniona, świetnie się trzyma w dłoni i co najważniejsze cienkie.

PS nawet jeśli zżółknie i się rozciągnie za 3 miesiące to kupię nowe ;) 50zl/3mc nie ma tragedii a chyba nic lepszego nie znalazłem.

#7017 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 03 listopada 2020 - 21:20

Ja zaczynam szukam nowej obudowy do iPhone'a 11 Pro w gwiezdnej szarości. Miałem do czynienia zarówno ze skórzanymi, jak i silikonowymi etui od Apple. Obecne silikonowe etui Apple w kolorze błękitnej fali bardzo mocno zbiera wszelkie paprochy i kurz - wystarczy wsadzić telefon do kieszeni spodni i ekran oraz spód całe obłazi we włoski, drobiny. Skórzane z kolei zużywają się, mama ma żółte skórzane i nie wygląda najlepiej po kilku miesiącach, jeszcze teraz w czasach pandemicznych odkaża telefon szmatką spryskaną 70% alkoholem, co dodatkowo pogarsza wygląd, w przypadku silikonu te problemy nie występują. Kiedyś do 7 Plusa miałem etui Spigen, ale wewnątrz miało ono wzór, który bardzo mocno odciskał się na obudowie iPhone'a, na dodatek dosyć pogrubiało urządzenie. 

 

Bardzo ciężko jest mi znaleźć idealną obudowę. Nie chciałbym by było grube, ale ma chronić telefon, zasłaniać przyciski i być wytrzymałe. Przez pewien czas myślałem o silikonowym białym etui Apple, ale moje doświadczenia z niebieskim ostudziły mój zapał… Poczytam wątek, na razie czytam, że przeźroczyste obudowy mają tendencję do żółknięcia. 



#7018 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 06 listopada 2020 - 14:28

Pojawiły się skórzane etui do serii 12. 299 PLN, grubo.


iPhone 15 Pro


#7019 Danio02

Danio02
  • 356 postów

Napisano 10 listopada 2020 - 23:52

Polecacie coś przeźroczystego i cienkiego do 12 Pro Max? Zawsze korzystałem z produktów od Spigena i ogólnie jestem zadowolony (poza faktem, że po kilku miesiącach etui robi się żółtawe). Co wymianę telefonu kupowałem Liquid Crystal, ale coś mnie wzięło na Quartz Hybrid. Recenzje mieszane, szkło łatwo uszkodzić, może też porysować plecki iPhone. Ktoś używał?



#7020 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 11 listopada 2020 - 10:54

Pojawiły się skórzane etui do serii 12. 299 PLN, grubo.

 

Zamówione w piątek będzie to zrobię kilka fotek  :D


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#7021 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 11:50

Zamówione w piątek będzie to zrobię kilka fotek  :D

 

Podrzuć bo ja już mam skórzane etui od myfriend :D jestem ciekawy różnicy :D


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7022 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 15:23

Podrzuć bo ja już mam skórzane etui od myfriend :D jestem ciekawy różnicy :D


Jaki kupiłeś, z magsafe podróba 1:1? Wrzuć jak możesz jakieś zdjęcie i linka.

iPhone 15 Pro


#7023 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 11 listopada 2020 - 16:56

https://share.icloud...19ZiPZp1CiFxXtw

 

mam chińczyka co od lat kupuje od niego etui Apple jakościowo super


  • Regiss lubi to

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#7024 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 11 listopada 2020 - 17:15

Udostępnij jak możesz linka do Chinola . Wygląda bardzo dobrze. To logo tylko jakieś płytsze niż w oryginałach.

iPhone 15 Pro


#7025 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 11 listopada 2020 - 17:26

Zamówione w piątek będzie to zrobię kilka fotek  :D

 

Ja już dostałem skórzane do mojego 12 pro.

IMG-0242.jpg IMG-6812.jpg IMG-6813.jpg IMG-6814.jpg IMG-6815.jpg IMG-6816.jpg


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych