Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7494 odpowiedzi w tym temacie

#6926 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipca 2020 - 18:45

Tak, Lew zrobił filmik, w którym to wyjaśnia

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6927 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lipca 2020 - 14:04

 

Wygląda super.



#6928 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 lipca 2020 - 16:54

Tak, Lew zrobił filmik, w którym to wyjaśnia

 

Dzięki, obejrzę.

 

Korzystałem z MagEZ przez jakiś czas, główne zalety to dopasowanie do telefonu i to, że etui jest bardzo przyjemne w dotyku, ale nie chroni wystarczająco. Obecnie korzystam z 3mk Satin Armor Case i dochodzę do wniosku, że to najlepszy kompromis między designem a ochroną.


MacBook Pro (13-calowy, 2017 r.)

iPhone 14 Pro


#6929 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 22 lipca 2020 - 18:03

Zamówiłem to etui z Aliexpress, zobaczymy jak na żywo i czy przebije Caudabe jakością

#6930 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 lipca 2020 - 22:21

Korzystałem z MagEZ przez jakiś czas, główne zalety to dopasowanie do telefonu i to, że etui jest bardzo przyjemne w dotyku, ale nie chroni wystarczająco. Obecnie korzystam z 3mk Satin Armor Case i dochodzę do wniosku, że to najlepszy kompromis między designem a ochroną.

 

Ja tak naprawdę chcę chronić tylko te szklane plecki. Jak rozwalę ekran, no to szkoda, rozwaliłem ekran, wymienię. Plecki gorzej. Tak naprawdę miałem już jakieś 5-6 iPhone'ów, dopiero tego XS noszę w jakimkolwiek etui, a  ekran rozwaliłem (bardzo delikatnie) tylko w jednym. Jakoś tak nie wypada mi telefon z ręki, a rzucać specjalnie nie zamierzam ;-)
 

Teraz mam skórzanego Nomada i jest pancerny, wystaje ponad ekran (czyli tylko uderzenie pod kątem mogłoby coś zrobić, 'na płask' nic nie powinno się stać), ale jednak jest strasznie grube. Skoro już muszę/chcę mieć etui (bo plecki!), to niech będzie cienkie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6931 garyfisherka

garyfisherka
  • 3 postów

Napisano 17 sierpnia 2020 - 19:57

posiadam srebrnego 11 pro max. Obecnie mam etui esr essential silver które wygląda bardzo fajnie ale niestety mam już porysowaną ramkę z lewej strony. Wygląda na to, że etui jest źle spasowane bo dostaje się tam coś co rysuje ramkę. Czy możecie polecić jakieś dobrze spasowane etui najlepiej przeźroczyste żeby nie rysowało ramek? ściereczki do polerowania już kupione ale wolałabym polerowania nie robić co 2 tyg :)



#6932 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 22 sierpnia 2020 - 17:35

Gdyby ktoś chciał, to jest przecena akcesorii apple na stronie x-kom, udało mi się kupić czarną skórę na 11 pro max za 119 zł :)


Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#6933 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2020 - 18:10

To chyba niestety już się skończyła - właśnie wszedłem i ceny są wyższe. A szkoda, bo właśnie chcę takie kupić.

MacBook Pro (13-calowy, 2017 r.)

iPhone 14 Pro


#6934 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 22 sierpnia 2020 - 18:37

https://www.x-kom.pl...night-blue.html

https://www.x-kom.pl...-max-black.html

Dalej trwa. Trzeba tylko kod wpisać w koszyku-
"tydzien-apple"

Użytkownik Regiss edytował ten post 22 sierpnia 2020 - 18:40

iPhone 15 Pro


#6935 rafal886

rafal886
  • 1 315 postów

Napisano 22 sierpnia 2020 - 19:19

Dokładnie tak jak napisał Regiss :) Polecam brać za tą cenę :)

 

https://promocje.x-k...l/tydzien-apple

 

wyżej bezpośredni link do wszystkich przenionych rzeczy od apple :)


Użytkownik rafal886 edytował ten post 22 sierpnia 2020 - 19:20

Iphone 13 Pro Max Sierra Blue 256gb  MacBook Pro M1 13 16gb 256gb  AirPods 2 


#6936 Michq

Michq
  • 5 postów

Napisano 28 września 2020 - 18:48

cześć,  szukam etui z baterią i indukcyjnym ładowaniem dla ip7. Znajduje tylko albo battery case lub case qi - a jak już jest opis razem to jest tam też ip8 wiec zakładam że wspiera indukcje dla ip8.
Proszę o pomoc czy coś takiego istnieje dla ip7 , prosze o linki lub całe frazy (mój googel nic takiego nie znajduje, wyszukiwarka forum tez nie pomogła).


#6937 disaster3

disaster3
  • 92 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2020 - 19:20

Hejka czy latercase to jest to samo co etui ipitaka?

gdzies w innych wątkach zauważyłem ta nazwę wygooglowalem i takie sprawdzając wydają się bardzo podobne.

odkad namierzyłem ipitake w nic innego nie zamierzam wsadzać telefonu bo to etui ma to czego od etui oczekuje, cienka nie pogrubia i jest fajna w dotyku.

zerknalem na latercase i zawsze te pare dołków mniej vs ipitaka.


iPhone 4s 8GB white, iPhone XS 256GB gold, iPhone 12 Pro 256GB Pacific blue, iPhone 13 Pro 256GB Sierra blue, iPad Pro 11 256GB silver,


#6938 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 19:39

To samo z grubsza. Pitaka ma magnes dodatkowy do uchwytu magnetycznego zalany w strukturę etui. Ja zamówiłem do 12 mini takie etui - ale z aliexpress. Wykonanie takie samo jak pitaka (miałem oba do XS), dodatkowo jest lepsze bo zakrywa wszystkie krawędzie telefonu, nie ma tych wycięć dookoła co w pitace i latercase. No i koszt 80 zł z wysyłką darmową.

https://a.aliexpress.com/_BU9uID

Użytkownik Regiss edytował ten post 17 października 2020 - 19:42

  • disaster3 lubi to

iPhone 15 Pro


#6939 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 20:27

Lew zrobił filmik 'zarzuty, że zerżnąłem wszystko z Pitaki' nawet ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6940 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 20:52

No bo zerżnął. Do tego była masa zarzutów, że to po prostu wyżej opisane pokrowce z aliexpress tylko przepakowane w pudełku Lew. Oglądałem gdzieś porównaniana yt i nie da się odróżnić mając w ręku oba. A na pewno nie ma co przepłacać prawie dwa razy. Do tego jak pisałem Lew nie ma w ofercie wersji ze wszystkimi krawędziami zakrytymi. A w moim przypadku pitaki do XS właśnie w te nieosłonięte miejsca pchał się ciągle syf z kieszeni i zostawał na krawędziach. Mega wpieniające.

iPhone 15 Pro


#6941 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 20:56

Ja lubię Lew i jego filmiki, więc mu zapłacę za etui, niech ma chłopak.


  • Regiss lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6942 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 20:57

Pewnie, Twoja sprawa. Ja zmówiłem na ali przede wszystki ze względu na pełną zabudowę.

iPhone 15 Pro


#6943 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 21:00

Przy moim aktualnym pomyśle kupna czerwonego, niepełna obudowa wręcz fajnie (bo chcę, żeby ta czerwień tylko 'przebłyskiwała').


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6944 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 21:01

W takim wypadku rzeczywiście ma to sens.

iPhone 15 Pro


#6945 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 21:02

No i nadal jestem za głupi, żeby się umieć zalogować na Aliexpress, więc skoro nie chcą moich pieniędzy, to nie ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6946 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 21:04

Najprościej używać w apce na ios.

iPhone 15 Pro


#6947 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 21:05

Ktoś (może nawet Ty? - nie pamiętam) już mi to pisał. Nie chcę, tam jest miliard trackerów, nie odpalę tego na telefonie, nie ufam im.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6948 Regiss

Regiss
  • 2 894 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2020 - 21:06

Jest w sklepie Apple więc ufam i używam. Od jakiś 3-4 lat. Bez najmniejszych problemów.

iPhone 15 Pro


#6949 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2020 - 21:58

Ja mam trochę hopla na punkcie prywatności (do poziomu wpuszczania/blokowania ruchu do KAŻDEJ domeny z osobna w Little Snitch), także no, chińskie serwisy to nie jest coś, gdzie mi się spieszy ;-)


Hmmm, Latercase do Mini 'coming soon this fall', a Pitaka już ma i to na Amazonie: https://www.amazon.d...t/dp/B08JHPDBQ3

To oryginał, czy podróba?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6950 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 17 października 2020 - 23:00

To samo z grubsza. Pitaka ma magnes dodatkowy do uchwytu magnetycznego zalany w strukturę etui. Ja zamówiłem do 12 mini takie etui - ale z aliexpress. Wykonanie takie samo jak pitaka (miałem oba do XS), dodatkowo jest lepsze bo zakrywa wszystkie krawędzie telefonu, nie ma tych wycięć dookoła co w pitace i latercase. No i koszt 80 zł z wysyłką darmową.

https://a.aliexpress.com/_BU9uID


Nie miałem w rękach Pitaki ale kupiłem do XS dwa sztuki tego etui z Aliexpress i jakość jak dla mnie nędzna. Mając jedno przypuszczalnym ze pech ale kupiłem dwa i oba tak samo słabe. Dodatkowo wycięcie na tylna kamerę jest pod X nie XS jak w markowych etui.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych