Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

W czym nosić iPhone’a, iPoda Touch?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6908 odpowiedzi w tym temacie

#6901 makemymind

makemymind
  • 601 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 maja 2020 - 09:43

U mnie jest płasko. Początkowo do swojego 11 Pro rozważałam przezroczyste etui od Apple (żeby nie zakrywać plecków telefonu), ale panowie w iDream mieli gdzieś jeden egzemplarz otwarty, który mogłam sobie obejrzeć i pomacać - odrzuciłam je właśnie z powodu śliskości... Czasami kładę telefon na powierzchni pod kątem i nie chciałabym, aby mi się zsunął. A z ciekawości - gdzie kupiłeś etui i jaki kolor? :)

Na Allegro u autoryzowanego sprzedawcy, Pine Green, idealny wg. mnie do nocnej zieleni :)

#6902 PL95

PL95
  • 88 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 maja 2020 - 15:15

Cześć, wiem, że raczej marne szanse, ale czy ktoś może orientuje się, czy znajdę na X/Xs etui w kolorze odpowiadającym paskowi do Apple Watch’a w kolorze „błękitnej fali”? 

https://www.apple.co...72f387c4f5fd73f

Lubię mieć kolor etui dobrany pod kolor paska, ale przecież nie będę wymieniał telefonu tylko dlatego, że Apple nie produkuje już takiego koloru etui dla X/Xs  :P . Wiele niebieskawych etui już zakupiłem, ale żadne się nawet nie zbliża do tego odcienia niebieskiego. 

iPhone X 64GB Space Grey, iPad Pro 11“ Space Grey 256GB, Apple Watch Series 5 44mm, MacBook Pro 15“ 2019, AirPods Pro

#6903 dao

dao
  • 338 postów
  • SkądwAmA

Napisano 08 maja 2020 - 12:04

Po dwóch tygodniach noszenia iPhone w etui ESR Essential Zero stwierdziłem, że ramka dookoła urządzenia jest cała porysowana. 

Czy są jakieś podobne etui, które nie rysują tej ramki ? 

Czy ktoś próbował dochodzić odszkodowania od sprzedawcy takiego etui, które będąc zaprojektowanym do określonego telefonu, jednak go niszczy ?

Może coś ze spigena ?

iP w kolorze białym, ramka srebrna. 

#6904 jedzbo

jedzbo
  • 42 postów

Napisano 23 maja 2020 - 15:20

Cześć, mam pytanie do posiadaczy leather case'a od Apple. Mianowicie czy konserwujecie je jakoś, a może pozostawiacie same sobie? Jak znoszą one próbę czasu? 

#6905 Lucek123

Lucek123
  • 28 postów

Napisano 23 maja 2020 - 15:41

Odpowiem tak jeśli chodzi o skórzane miałem czarne nie musisz za bardzo dbać bo nic praktycznie nie widzisz bo jest czarne. Natomiast teraz posiadam brązowy z racji ze kozacko wyglada ta brązowa patyna miód na moje oczy. Jeśli chodzi o dbanie brązowy kolor brudzi się trzeba uważać jak się czyści bo jak za mocno przyciśniesz szmatkę to bród zostaje ja skórze. Ja np pracuje fizycznie i np ciężko się czyściło żeby przywrócić do stanu jak kupiłem więc zrezygnowałem z maniakalnego czyszczenia i wiesz co jak się nie przejmuje i żyje swoim życiem etui to mi lepiej jest :) . Jasnych kolorów nie bierz jeśli masz pedantyczne podejście do etui czy telefonu jak ja bo będzie to denerwować, że non stop ufajdane. Na koniec jeszcze dodam musisz się liczyć z otarciami po 2/3tyg niestety choć o dziwo gorzej pod tym względem na czarnym miałem niż teraz na brązowym a praca ta sama myślę,że pomogłem.
  • jedzbo lubi to

#6906 Zireael

Zireael
  • 766 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 23 maja 2020 - 22:43

Cześć, mam pytanie do posiadaczy leather case'a od Apple. Mianowicie czy konserwujecie je jakoś, a może pozostawiacie same sobie? Jak znoszą one próbę czasu? 

Jak miałam na telefonie skórzane etui to nie czyściłam go niczym (miałam czerwone i niebieskie etui), jedyne, czego starałam się unikać, to kładzenie telefonu na mokrych i brudnych powierzchniach. „Skórki” wytrzymywały u mnie średnio rok, przy czym było już na nich trochę widać patynę - telefon noszę w torebce, więc ciemnienie postępowało u mnie trochę wolniej :). U mnie akurat otarć nie było, ale to kwestia szczęścia :D.

Użytkownik Zireael edytował ten post 23 maja 2020 - 22:44

• jedzbo lubi to

MacBook Pro 13 (2018) Silver   |    Magic Mouse 2 White   |    iPhone 11 Pro Silver +  Silicone Case (Alaskan Blue)   |    Watch Series 5 Nike GPS Silver (40 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018) Silver   |    AirPods 1

#6907 Lucek123

Lucek123
  • 28 postów

Napisano 23 maja 2020 - 22:49

Dokładnie dodał bym unikaj tłuszczu np nie dotykaj rękoma po kontakcie z olejem itp no skóra bardzo nie lubi :).
  • jedzbo lubi to

#6908 jedzbo

jedzbo
  • 42 postów

Napisano 25 maja 2020 - 11:12

Okej, dzięki wielkie za rady, skuszę się chyba na czarną wersję  ;)

#6909 Lucek123

Lucek123
  • 28 postów

Napisano 25 maja 2020 - 17:49

I super czarny najlepszy jak nie chcesz dostać szału z plamami :) powiem ci, że zastanawiałem się nad następnym żeby czarny brać ale jednak brąz i jego patyna to dla mnie sztoss ale to tylko dla mnie :)
  • jedzbo lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych