Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Simlock w iPhone złamany?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
698 odpowiedzi w tym temacie

#51 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 22 lipca 2007 - 19:54

wielkie dzięki, iphone działa prawie w 100 %, pozdrawiam


w tym przypadku (przynajmniej mi) prawie robi Kolosalną różnice :)

#52 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 lipca 2007 - 20:11

A mi nie. Zawsze chcialem miec internet w kieszeni.. I teraz bedzie to mozliwe. A ze jeszcze mam w tym ipoda i video - juz jestem zadowolony. Pozostaje kwestia ceny - przeliczajac na sile nabywcza dolara, wychodzi ze urzadznie kosztuje Amerykanina okolo 700 zl.. Czy Polak kupilby takie urzadzenie za 700 zl, ale bez telefonu? Mysle, ze tak i nie narzekalby..

#53 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 22 lipca 2007 - 21:29

A mi nie. Zawsze chcialem miec internet w kieszeni.. I teraz bedzie to mozliwe. A ze jeszcze mam w tym ipoda i video - juz jestem zadowolony. Pozostaje kwestia ceny - przeliczajac na sile nabywcza dolara, wychodzi ze urzadznie kosztuje Amerykanina okolo 700 zl.. Czy Polak kupilby takie urzadzenie za 700 zl, ale bez telefonu? Mysle, ze tak i nie narzekalby..


Ale siłą rzeczy to jest telefon, a nie 'iPod 6G' ;) - powinien dzonić :grin:

#54 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 lipca 2007 - 21:44

To urzadzenie jest tym, czym chcesz,zeby bylo. Ipodem, przegladarka zdjec, odtwarzaczem video, mapa, przegladarka internetowa, poczta, radiem internetowym.. albo telefonem.

Zreszta, to kwestia podejscia - a dzownic bedzie rowniez, tylko troche pozniej..

---- Dodano 22-07-2007 o godzinie 23:27 ----
Tutaj kolega opisuje, jak odpalic iphone'a, uzywajac karty pre paid Cingulara. Pytanie, czy to oznacza, ze moge z tej karty dzwonic? Nie jest jednoznacznie powiedziane.

#55 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 24 lipca 2007 - 18:35


Pytanie, czy to oznacza, ze moge z tej karty dzwonic? Nie jest jednoznacznie powiedziane.


Tak raczej już można dzwonić ;)

http://www.wirtualne...ypu_prepaid.htm

#56 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2007 - 18:50

Dzisiejszy dzien moze byc tym dniem... 5 minut temu spojrzalem na forum hackint0sh.org a tam jeden z uzytkownikow z Australii 10 minut temu stworzyl nowy temat: Total Unlock of iPhone is done!!

Podaje linka... miejmy nadzieje ze to nie dowcip ;-)

http://hackint0sh.or...read.php?t=1877

#57 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2007 - 20:23

Niech sie z tym odblokowaniem simlocka spiesza, daje im 3 tygodnie :P ale pewnie i tak go kupie. Nawet, jesli nie odblokuja. Wtedy sprzedam swoj aktualny telefon (N93i) i kupie jakis najtanszy, tylko do dzwonienia. iPhone bedzie iPodem i internetem w kieszeni, zdjecia itd. I bedzie jak za dawnych czasow, iPod i telefon w kieszeni ;P Ale mam nadzieje, ze odblokuja do tego czasu (jestem prawie pewien) i oby w tym czasie wyszedl pierwszy update software'u do iPhone- wtedy przekonamy sie, czy nie zablokuje on iPhonow ze zdjetym simlockiem (a to mozliwe, patrzac na walke tworcow oprogramowania konsol i hackerow dla przykladu). Pozostaje czekac, i umieszczac co nowe newsy w tym temacie ;)

#58 Kamil

Kamil
  • 232 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 21:40

to co w koncu odblokowane czy to zart??

#59 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 21:47

Ani żart, ani odblokowanie. Po prostu trochę przedwczesna radość.

#60 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2007 - 21:54

Nie jest to pelne odblokowanie. Po prostu (z tego co zrozumialem) ingeruja w karte sim coby ta "podawala" sie za karte AT&T. Niestety nie mozna odbierac rozmow (mozna dzwonic) i nie dziala edge. Tak wiec nie ma jeszcze "full unlocka"

#61 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 lipca 2007 - 22:18

Niestety :/ Obejscie systemu a nie zlamanie tak wiec nadal pelnych mozliwosci nie mozna wykorzystac... co zrobic... zycie... osoby na tamtejszym forum pisza rowniez ze zlamanie zabezpieczen moze okazac sie niemozliwe bez porzadnego komputera (takiego co to wylicza trasy lotu rakiet). Ja jednak wierze w ludzi... a jesli im sie nie uda tego zrobic do wrzesnia to kupie sobie iPhona i zrobie z niego iPoda ;-)

#62 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 lipca 2007 - 22:18

nooo ale jest progres w temacie :) Swoją drogą jestem pełen podziwu dla Tych Dzielnych ludzi którzy tak wytrwale nad tym pracują :)

#63 DaMan

DaMan
  • 123 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2007 - 23:51

... poruszenie w tym watku spowodowalo u mnie nagly skok cisnienia, jak sie okazuje na darmo. Nie straszcie, ze sie nie da. Da sie, tylko odpowiedni ludzie musze usiasc do tematu ;) Mam nadzieje, ze to juz niebawem. Nie chce nawet myslec o tym, ze bede musial przez kilka kolejnych tygodni sprytnie unikac rozmow z domownikami na temat mojej nowej nie do konca dzialajacej "zabawki". Wy przeciez dokladnie mnie rozumiecie...... ;)

#64 sambor

sambor
  • 290 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 lipca 2007 - 02:37

mam kolege, ktorego zona sciga za gadzety. wymyslil wiec, zeby zona sie nie czepiala nowgo ipoda genialna rzecz. wydrukowal sobie dyplom uznania od prezesa za wspaniala spolprace i otrzymal w prezencie ipoda. hehehehehe. sam podpisywalem sie za prezesa na tym dyplomie.

#65 SP1D3R

SP1D3R
  • 90 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lipca 2007 - 04:08

A co to ma do simlocka w Iphone ?!

#66 doombek

doombek
  • 257 postów
  • SkądW-Wa

Napisano 27 lipca 2007 - 12:14

Nie chce nawet myslec o tym, ze bede musial przez kilka kolejnych tygodni sprytnie unikac rozmow z domownikami na temat mojej nowej nie do konca dzialajacej "zabawki". Wy przeciez dokladnie mnie rozumiecie...... ;)


wypowiedz sambora, byla odnosnie tego chyba.

#67 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 31 lipca 2007 - 12:17

a tym czasem...

http://di.com.pl/news/17152,1.html

#68 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 31 lipca 2007 - 13:31

a tym czasem...

http://di.com.pl/news/17152,1.html


yyy szczerze to nie wiem skad oni maja takie informacje..
Przeciez w tym roku ma wejsc (podobno) tylko w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii..

#69 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 31 lipca 2007 - 13:50

yyy szczerze to nie wiem skad oni maja takie informacje..
Przeciez w tym roku ma wejsc (podobno) tylko w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii..


Nie zapominaj ze np. T-Mobile ma wiekszosc udzialow to w Polsce Era.
Na pewno wejdzie do Polski w tym roku.

#70 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 31 lipca 2007 - 15:00

Nie zapominaj ze np. T-Mobile ma wiekszosc udzialow to w Polsce Era.
Na pewno wejdzie do Polski w tym roku.


Na pewno? Jakieś konkretne źródło tej pewności?

Co ma jedno do drugiego? Plotka głosi o 3 krajach w tym roku i 3 różnych sieciach, z których każda ma udziały w innych krajach EU, a jednak mowa o TYLKO 3 krajach.

#71 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 31 lipca 2007 - 15:57

Na pewno? Jakieś konkretne źródło tej pewności?

Co ma jedno do drugiego? Plotka głosi o 3 krajach w tym roku i 3 różnych sieciach, z których każda ma udziały w innych krajach EU, a jednak mowa o TYLKO 3 krajach.


Dodajmy że Polski w tych Trzech wybranych krajach niestety nie ma :(

#72 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 31 lipca 2007 - 17:10

Nie zapominaj ze np. T-Mobile ma wiekszosc udzialow to w Polsce Era.
Na pewno wejdzie do Polski w tym roku.


Widzisz.. na poczatku Apple planowalo zrobic w Europie tak jak w USA - czyli podpisac umowe tylko z jednym operatorem, jednak ze EUROPA to nie jest jeden kraj, postanowili podpisac kilka (z tego co narazie widac - kazdy kraj ma innego operatora)

Co z tego, ze T-Mobile ma wiekszosc udzialow w Erze, skoro zapowiedziane w tym roku sa tylko 3 kraje Europejskie..

Nie wiadomo czy te informacje sa prawdziwe, gdyz ani Apple, ani zaden z tych operatorow oficjalnie tych wiadomosci nie potwierdzil..

Ale ja rowniez mam nadzieje, ze bedzie w PL w tym roku ;)

#73 Kamil

Kamil
  • 232 postów

Napisano 31 lipca 2007 - 17:21

sa jakies nowe informacje na temat simlocka?

#74 kasiasax

kasiasax
  • 9 postów
  • SkądWarszawa/Londyn

Napisano 31 lipca 2007 - 18:29

Panowie POMOCY!!!! długo nie nacieszyłam się moim iPonem :( po pierwszym rozładowaniu podłączyłam go do ładowarki i pokazała się informacja ,że mam czekać a potem wygasł ekran, nie da sie go włączyć, po podłączeniu do maca iTunes go widzi ale wciąż nic sie nie dzieje :( czy ktoś może mi coś poradzić ??? pozdrawiam

#75 jasiek13

jasiek13
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 lipca 2007 - 20:49

sadze ze jak zalozysz temat ze swoim probleme szybko ktos ci cos poradzi :) to jest jakby nie bylo temat o simlocku w iphone i wiele osob nie zobaczy twojego proszenia o pomoc ... poniewaz sam nie mam iphone (jeszcze;)) to moge tylko radzic zapoznac sie z instrukcja i rozwiazywaniem problemow oraz jak juz wspomnialem zalozenie tematu o oczywistym tytule ;) napewno ktos szybko ci pomoze jak go zobaczy pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych