Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zaskakujące, niesamowite, piękne!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#26 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 14:40

Nie sceptyk tylko staram się obejmować cały ten program nieco szerszym spojrzeniem, nie tylko wzruszać się kiedy mi pokazują płaczkę z zakroplonymi oczami. :)
Kto z Was wiedział wcześniej co to jest Nessun Dorma, albo znał całą choćby jedną operę (nie będącą przeglądarką)? :) Ten koleś nie jest nadzwyczajny. Na pewno fajnie (z punktu widzenia programu), że się nie kształcił w tym kierunku. Toć przecież o to chodzi, jest jednym z nas, zwykłym szarym sprzedawcą komórek :). Karierę może i zrobi. W końcu Pavarotti też się nie kształcił, tylko robił pizzę. Ale dużo temu Paulowi jeszcze brakuje. Choć z pewnością jest to świetny materiał do tego programu. A sam program, co wnioskuję po zachwyconej większości, jest za to najwyższej klasy! ;)


Z tego co wiem śpiewu operowego trzeba się nauczyć. Nie ma bata, żeby ten facet nie brał lekcji. Co nie zmienia faktu że w takim programie nieźle wypadł, ale, nie oszukujmy się, do wirtuozerii jeszcze mu daleko. Ponieważ jest już osobą medialną, bardzo prawdopodobne jest, że weźmie się za niego jakaś agencja i będziemy mieli za chwilę Vanessę Mae w wersji na komórki.

#27 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 13 czerwca 2007 - 21:57

Fantastyczny gosciu, a i talent znajdowany tylko raz na milion lat! Jak Cowell powiedzial, ze on jest fantastyczny to chyba juz moga konkurs zakonczyc z widocznym zwyciezca :D A ich miny to po prostu PRICELESS! :D

#28 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 22:02

Fantastyczny gosciu, a i talent znajdowany tylko raz na milion lat! Jak Cowell powiedzial, ze on jest fantastyczny to chyba juz moga konkurs zakonczyc z widocznym zwyciezca :D

A ich miny to po prostu PRICELESS! :D


I fakt że jest to telewizyjne show nie wzbudza Twoich podejrzeń?

#29 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 22:34

Tak pank, puścili go z playbacku, bo to kumpel Pavarottiego jest... tak samo jak w Polsce panna robi awanturę że źle głosy policzyli w "Jak oni śpiewają"... ehhh

#30 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 22:36

Tak pank, puścili go z playbacku, bo to kumpel Pavarottiego jest... tak samo jak w Polsce panna robi awanturę że źle głosy policzyli w "Jak oni śpiewają"... ehhh


Miałem na myśli tą płaczącą pannę (coś często popłakuje), owacje na stojąco i takie tam. W takich programach nie ma za dużo miejsca na spontaniczność chyba. A koleś ładnie zaśpiewał i tyle, mówienie o talencie jednym na milion lat to gruba przesada.

#31 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 22:40

Jeden na milion to faktycznie przesada.. Co do panienki - jest bardzo wrażliwa, dltego pewnie tyle płacze - wątpię, że robi to specjalnie... co do owacji na stojąco... zależy od ludzi, ja obejrzałem ten film, obejrzałem potem jeszcze kilkanaście razy a była 2 w nocy :-) Dla mnie jest to tak niesamowite, że gdybym był w tym studiu gdzie odbiór i wrażenie na pewno były lepsze niż przez film, to byłbym pierwszym który wstał i bił brawo :-)

#32 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 23:04

Jeden na milion to faktycznie przesada..
Co do panienki - jest bardzo wrażliwa, dltego pewnie tyle płacze - wątpię, że robi to specjalnie...


Tak to już jest z babami, nic tylko ryczą.

co do owacji na stojąco... zależy od ludzi, ja obejrzałem ten film, obejrzałem potem jeszcze kilkanaście razy a była 2 w nocy :-) Dla mnie jest to tak niesamowite, że gdybym był w tym studiu gdzie odbiór i wrażenie na pewno były lepsze niż przez film, to byłbym pierwszym który wstał i bił brawo :-)


I nie słyszałeś nigdy o takim panu lub pani których zadaniem jest animowanie publicznością w tego typu programach? Inna sprawa że koleś faktycznie zaśpiewał ładnie, nie wiem kto jeszcze w tym odcinku występował, ale może same miernoty.

#33 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 23:32

Wiem, słyszałem i widziałem, ale w tym konkretnym pprzypadku, myślę, że koleś naprawdę poderwał tych ludzi, człowiek od animacji był zbędny :-) Ty jak rozumiem, uważasz, że to nie były spontaniczne reakcje :-)

#34 uwak

uwak
  • 778 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 23:33

typ niesamowity - ciekawe gdzie sie tak spiewac nauczyl .....

#35 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 23:45

Wiem, słyszałem i widziałem, ale w tym konkretnym pprzypadku, myślę, że koleś naprawdę poderwał tych ludzi, człowiek od animacji był zbędny :-)

Ty jak rozumiem, uważasz, że to nie były spontaniczne reakcje :-)


Nie wiem czy były czy nie, biorę tylko taką ewentualność pod uwagę.

#36 Dr.Logic

Dr.Logic
  • 278 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 14 czerwca 2007 - 00:10

....z Was wiedział wcześniej co to jest Nessun Dorma, albo znał całą choćby jedną operę...

Tu Ci przyznam rację wiele osób ich nie zna , ale nie sądzisz że dzięki takim programom wiele ludzi może się nimi zainteresować ?? Fakt jest faktem że jest to medialne, ale dzięki temu ludzie poznają jak chociaż by tu inne rodzaje muzyki, i być może otwierają się na nie .

Dla mnie gościu jest naprawde fantastyczny .

#37 Dante

Dante
  • 116 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 14 czerwca 2007 - 00:53

Fantastyczne! Nic dodać nic ująć :D

#38 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 01:15

Tu Ci przyznam rację wiele osób ich nie zna , ale nie sądzisz że dzięki takim programom wiele ludzi może się nimi zainteresować ?? Fakt jest faktem że jest to medialne, ale dzięki temu ludzie poznają jak chociaż by tu inne rodzaje muzyki, i być może otwierają się na nie .

Dla mnie gościu jest naprawde fantastyczny .


Ależ może Ci się podobać, nic mi przecież do tego. Tak to już jest z gustami. Jednym się podoba to innym tamto. Disco polo się też ludziom podoba, a wokaliści to tam są powiedzmy sobie, bardzo umowni.
Ja na operze i muzyce klasycznej jechałem przez 20 lat i wiem, jak to jest, gdy ciary po plecach chodzą przy porządnej partii. Być może odczuwacie to słuchając tego gościa. Ja nie bardzo. Ale to nieistotne. Napisałeś, że dzięki takim programom... itd. Otóż to. Przeczytaj moje posty, cały czas powtarzam, że to nie ten koleś jest świetny, tylko program jest świetnie zrobiony. I owszem, ktoś się może zainteresować innymi gatunkami, ale znając życie, to się zainteresuje co najwyżej nową edycją tego programu, albo przełączy na inny. A w życiu prawdziwych talentów i wybitnych muzyków i tak nic się nie zmieni. ;)

#39 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 07:29

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że on nie śpiewa jakoś rewelacyjne, a głos ma raczej bezbarwny.

#40 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:14

Mnie nie zachwycilo - obejrzalem to pare razy - wpierw na laptopie, potem na kompie z glosnikami a w koncu w domu na Sennheiserach - myslalem ze moze poprzednie "odsluchania" nie pozwolily mi uslyszec tego czegos czym wszyscy sie tak zachwycaja.

Owszem - koles ma bardzo dobry glos, biorac pod uwage poziom 99% osob w Idolach (i tego typu programach) wyszedl tam swietnie - ale nie przesadzajmy - to nie jest jakies objawienie i glos aniola ukryty w ciele czlowieka. Mozliwe, ze z odpowiednim wyszkoleniem (chociaz wg. niektorych taki wiek to juz za pozno) dojdzie do poziomu swiatowego, ale jak narazie - nie przesadzajmy.

O wiele wieksze wrazenie zrobila na mnie ta dziewczynka (nie ta malutka, tylko ta 14 latka chyba) - ona dopiero miala potezny glos.

P.S. Ososbiscie najbardziej lubie Nessun Dorma w wykonaniu Brucea Sledga.

Kto z Was wiedział wcześniej co to jest Nessun Dorma, albo znał całą choćby jedną operę (nie będącą przeglądarką)? Ten koleś nie jest nadzwyczajny. Na pewno fajnie (z punktu widzenia programu), że się nie kształcił w tym kierunku. Toć przecież o to chodzi, jest jednym z nas, zwykłym szarym sprzedawcą komórek . Karierę może i zrobi. W końcu Pavarotti też się nie kształcił, tylko robił pizzę. Ale dużo temu Paulowi jeszcze brakuje. Choć z pewnością jest to świetny materiał do tego programu. A sam program, co wnioskuję po zachwyconej większości, jest za to najwyższej klasy!


Ja wiem, widzialem ta opere 3 razy, w 3 roznych krajach, nie mowiac juz o roznych wykonaniach na CD. Nie wiem po co ten ton "wyzszosci" w twoim poscie - myslisz ze jestes jedynym, ktory co wie o co chodzi?

#41 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 czerwca 2007 - 18:30



dla porównania fragment opery Pucciniego w wykonaniu Pavarottiego...

#42 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 21:57

http://wiadomosci.ga...35,4222446.html

poczytajcie komentarze :/

#43 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:12

Ja wiem, widzialem ta opere 3 razy, w 3 roznych krajach, nie mowiac juz o roznych wykonaniach na CD. Nie wiem po co ten ton "wyzszosci" w twoim poscie - myslisz ze jestes jedynym, ktory co wie o co chodzi?


Niee, to nie ton wyższości. Owszem drobna prowokacja. I wiesz co? Bardzo sie cieszę, że się odezwałeś. Bo przynajmniej wiem, że jest tu ktoś, kto się nie nabrał na te sztuczne łzy. Teraz przewiduję, że wszyscy na gwałt wygooglują, na przykład któż to ten Bruce Sledge, żeby nie wyjść słabo :). I bardzo dobrze! Program osiągnie charakter edukacyjny. :)

#44 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:34

http://wiadomosci.ga...35,4222446.html

poczytajcie komentarze :/


Koles miał naprawde w życiu pod górkę, i uważam że on powinien wygrać i co ważne zaśpiewać przed królową, ta mała dziewczynka "z krainy czarów" ;) ma jeszcze dużo czasu przed sobą, trzymam za niego kciuki.

#45 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:47

Niee, to nie ton wyższości. Owszem drobna prowokacja. I wiesz co? Bardzo sie cieszę, że się odezwałeś. Bo przynajmniej wiem, że jest tu ktoś, kto się nie nabrał na te sztuczne łzy. Teraz przewiduję, że wszyscy na gwałt wygooglują, na przykład któż to ten Bruce Sledge, żeby nie wyjść słabo :). I bardzo dobrze! Program osiągnie charakter edukacyjny. :)


Ja też, ja też wiedziałem!!!!!111111 I mam na ajpodzie Torzewskiego "do przodu wolsko" więc na operze siem znam!

#46 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:49

Ja tam się nie znam na operze bo na ipodzie mam tylko Bajer Ful

#47 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:53

Ja tam się nie znam na operze bo na ipodzie mam tylko Bajer Ful


No to już prawie jak opera.

---- Dodano 14-06-2007 o godzinie 21:53 ----

http://wiadomosci.ga...35,4222446.html

poczytajcie komentarze :/


A mówiłem że na bank brał lekcje śpiewu.

#48 Dr.Logic

Dr.Logic
  • 278 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 14 czerwca 2007 - 22:57

Ależ może Ci się podobać, nic mi przecież do tego. Tak to już jest z gustami. Jednym się podoba to innym tamto. Disco polo się też ludziom podoba, a wokaliści to tam są powiedzmy sobie, bardzo umowni.
Ja na operze i muzyce klasycznej jechałem przez 20 lat i wiem, jak to jest, gdy ciary po plecach chodzą przy porządnej partii. Być może odczuwacie to słuchając tego gościa. Ja nie bardzo. Ale to nieistotne. Napisałeś, że dzięki takim programom... itd. Otóż to. Przeczytaj moje posty, cały czas powtarzam, że to nie ten koleś jest świetny, tylko program jest świetnie zrobiony. I owszem, ktoś się może zainteresować innymi gatunkami, ale znając życie, to się zainteresuje co najwyżej nową edycją tego programu, albo przełączy na inny. A w życiu prawdziwych talentów i wybitnych muzyków i tak nic się nie zmieni. ;)


Zwracam honory :)

#49 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:15

Koles miał naprawde w życiu pod górkę, i uważam że on powinien wygrać i co ważne zaśpiewać przed królową, ta mała dziewczynka "z krainy czarów" ;) ma jeszcze dużo czasu przed sobą, trzymam za niego kciuki.


Czy aby na pewno tak ciezko?

"Paul Potts Radames

A student of Ian Comboy, Paul has appeared on national and local television and radio. He has spent two summers touring Northern Italy training with one of the major opera schools, and has taken part in masterclasses with Vilma Vernocchi, Katia Ricciarelli and Luciano Pavarotti. He has also performed with the Royal Philharmonic Orchestra. With Bath Opera he has sung the roles of Don Basilio (Marriage of Figaro), Don Ottavio (Don Giovanni) and the title role in Verdi's Don Carlos. Future plans include the role of Chevalier des Grieux (Manon Lescaut) for Southgate Opera, London, and another concert with the Royal Philharmonic Orchestra in the summer."

http://www.bathopera...biographies.htm

A cala ta sytuacja przypomina mi troche historie z Rubikiem - tez nagle wszyscy zaczeli go okrzykiwac mistrzem, genialnym tworca, najwiekszym polskim kompozytorem +masa innych peanow napedzanych przez specow od marketingu.

#50 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 14 czerwca 2007 - 23:19

Czy aby na pewno tak ciezko?

"Paul Potts Radames

A student of Ian Comboy, Paul has appeared on national and local television and radio. He has spent two summers touring Northern Italy training with one of the major opera schools, and has taken part in masterclasses with Vilma Vernocchi, Katia Ricciarelli and Luciano Pavarotti. He has also performed with the Royal Philharmonic Orchestra. With Bath Opera he has sung the roles of Don Basilio (Marriage of Figaro), Don Ottavio (Don Giovanni) and the title role in Verdi's Don Carlos. Future plans include the role of Chevalier des Grieux (Manon Lescaut) for Southgate Opera, London, and another concert with the Royal Philharmonic Orchestra in the summer."

http://www.bathopera...biographies.htm


No i mamy super przepis na program rozrywkowy. Bierzemy średniej klasy śpiewaka operowego, wystarczy że wygląda jak jełop, wsadzamy go w kiepski garniturek, każemy popłakać pani jurorce a publiczności wstać i już jest gitesik. Ciemny lud to kupi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych