Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zaskakujące, niesamowite, piękne!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:07

Zaskakujące, niesamowite, piękne!!!

---- Dodano 13-06-2007 o godzinie 01:15 ----
Słucham chyba 5 raz i nie mogę szczęki z podłogi zebrać... Facet chyba pierwszy raz w życiu został doceniony i spotkał się z tam przyjęciem całej sali... Chyba nie dotarło do niego od razu co się stało :D

Cudowne i krzepiące w jakimś sensie :D

Facet ma niesamowity talent 1:58 - Amanda chyba szczytuje :-)

#2 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:19

SWIETNY, nie potrafie wiecej powiedziec...

---- Dodano 13-06-2007 o godzinie 01:20 ----
Na poczatku mina jednego z gosci mowi "O boze, skad sie on urwal, niech juz sobie idzie", po czym cale jury jest podniecone bardziej, niz sam wykonawca z faktu wystepowania przed kamera...

#3 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:22

Dokładnie tak, ten koleś to Simmon Cowell o ile dobrze pisze nazwisko - coś jak wojewódzki u nas tylko gorzej jeszcze ludziom w Idolu jeżdził - a tytaj stwierdził: "absolutely fantastic".... Jest fajne ujęcie tej babki gdzie widać że z wrażenia aż nie morze oddechu złapać....

#4 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:25

Z playbacku :twisted:

#5 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:29

Z playbacku, czy nie... musial to wczesniej nagrac, wiec i tak niezle

#6 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:29

- słabo???????? no to tylko dopełnia mojego dobrego humoru dzisiaj - piękne :D

Miny sędziów są bezcenne :D Ale ona ma głos - idealny.... Moje słuchawki i ten plik chyba nie przenoszą takich częstotliwości.. i ta niesamowita cisza na widowni przez cały czas...

#7 bodzios

bodzios
  • 59 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:54

To jest niesamowite. Koleś amator ale jest świetny!

#8 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 13 czerwca 2007 - 02:57

Twice as amazing

#9 pszemek40

pszemek40
  • 44 postów
  • Skądświętokrzyskie

Napisano 13 czerwca 2007 - 06:07

Scena jak z bajki Wyglada to bardziej jak scenariusz filmowy. Dech w piersiach zapiera !

#10 daboni

daboni
  • 287 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 06:14

fajnie, a mnie sie oba linki wywalaja, ze nie ma takiej strony :(

#11 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 13 czerwca 2007 - 06:34

Niesamowite poprostu :)

#12 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 06:39

Jest jest, ja musiałem refreshnąć dwa razy :) Bomba :)

#13 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 13 czerwca 2007 - 06:52

- słabo???????? no to tylko dopełnia mojego dobrego humoru dzisiaj - piękne :D

Miny sędziów są bezcenne :D Ale ona ma głos - idealny.... Moje słuchawki i ten plik chyba nie przenoszą takich częstotliwości.. i ta niesamowita cisza na widowni przez cały czas...


Wow, dorosły facet śpiewający jak w operze był niezły, ale ta sześcioletnia dziewczynka po prostu powala.. :shock:

#14 BiM Service

BiM Service

    user_jgora

  • 972 postów
  • SkądJelenia Góra

Napisano 13 czerwca 2007 - 08:23

Ja sie przy tym poplakalem ze smiechu :)



#15 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 czerwca 2007 - 08:35

koleś jest pierwsza klasa, ale dziewczynka a capella, też wymiata. Oboje łapią za serce i wyciskają z niego krew... aż się łezka chce zakręcić w oku. Co do kolesia. to tam wszyscy myśleli że to frajer jakiś przyszedł... a tu...

#16 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 13 czerwca 2007 - 08:44

Probowalem sie zachwycic jak wszyscy, ale jakos mi nie wyszlo ;)

#17 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 czerwca 2007 - 08:57

Jedyny plus takich konkursów to waśnie wypłynięcie na wierzch takich talentów, które normalnie nigdy by nie wyszły z szarej codzienności. Anie tylko znzny już wykonawca Idola śpiewający "Dary losu", którego wpuszczono aby podbić oglądalność, a koleś sobie robił nadzieje... ;-)

#18 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 13 czerwca 2007 - 09:01

gościu jest niesamowity, ta mała też

#19 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 czerwca 2007 - 09:07

rozwaliło mnie to, że na początku wszyscy się gapili na kolesia jakby się z choinki urwał a on spokojnie poczekał i dał pokaz :D jak już zaśpiewał to trochę zimnym wzrokiem się patrzył na widownię i jury... Myślałem że jak dziewczynka wyjdzie na środek to sie speszy czy coś, a ona zrobiła ten "big smile" i wszyscy zaczęli się śmiać. Ale ten śpiew :shock:

#20 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 09:51

Bhehe, brawa dla twórców programu, którzy robią z coś tam umiejących zaśpiewać ludzi niezłe produkty medialne. Jeszcze parę kropli do oczu tej pani, parę ładnych montażyków i będzie cacy. Bez przesady, może i z tej dziewczynki coś będzie, bo ktoś zdąży się nią zająć odpowiednio wcześnie, ale ten pan to po programie będzie co najwyżej śpiewał jako śpiewający kelner. Sorry jeśli kogoś uraziłem, bo mu się spodobało, ale nabieracie się po prostu na niezły produkt telewizyjny.

#21 KJoanna

KJoanna
  • 298 postów
  • SkądGalway

Napisano 13 czerwca 2007 - 10:03

Program ogladam od kilku dni. Dziewczynka jest moja faworytka:) Wycisnela lzy nietylko z jury (nora bene ta kobitka placze co wieczor:)) ale i ze mnie:)

#22 cheniek

cheniek
  • 477 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 13 czerwca 2007 - 11:12

A znacie to?



Mnie buty spadają za każdym razem...

#23 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 12:16

boze, voitek jaki z ciebie sceptyk... Koles ma niezly glos, moze wreszcie zacznie spiewac w prawdziwej operze, moze sie zdziwisz, ale taka zwykla opera tez niezle mu zaplaci...

#24 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 12:25

@cheniek: tak, Bianca Rayan wymiata :D @voitek: perfidny sceptyk :D wiesz... masz prawo do swojej opinii :D

#25 voitek

voitek
  • 925 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 14:30

boze, voitek jaki z ciebie sceptyk... Koles ma niezly glos, moze wreszcie zacznie spiewac w prawdziwej operze, moze sie zdziwisz, ale taka zwykla opera tez niezle mu zaplaci...


Nie sceptyk tylko staram się obejmować cały ten program nieco szerszym spojrzeniem, nie tylko wzruszać się kiedy mi pokazują płaczkę z zakroplonymi oczami. :)
Kto z Was wiedział wcześniej co to jest Nessun Dorma, albo znał całą choćby jedną operę (nie będącą przeglądarką)? :) Ten koleś nie jest nadzwyczajny. Na pewno fajnie (z punktu widzenia programu), że się nie kształcił w tym kierunku. Toć przecież o to chodzi, jest jednym z nas, zwykłym szarym sprzedawcą komórek :). Karierę może i zrobi. W końcu Pavarotti też się nie kształcił, tylko robił pizzę. Ale dużo temu Paulowi jeszcze brakuje. Choć z pewnością jest to świetny materiał do tego programu. A sam program, co wnioskuję po zachwyconej większości, jest za to najwyższej klasy! ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych