Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyprzedaż w SAD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#76 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 25 maja 2007 - 20:22

Ja niestety przez ogranicznie... najpierw dwa potem jeden (mnie dotyczyło) iPod na osobę mam teraz konflikt rodzinny... moja mama i moja dziewucha chcą iPoda...


Gdyby nie to ograniczenie, to nie załapałbym się*na ostatnie nano (1gen, 1gb) na Mangalia 8-)
Łyknąłem jeszcze dodatkową baterię Belkina. Szkoda, że nie zauważyłem ogłoszenia o wyprzedaży wcześniej - mieszkam o rzut beretem a zdążyłem dosłownie w ostatniej chwili...
Fajny pomysł ta wyprzedaż, ale rzeczywiście pracownicy nie powinni mieć do niej dostępu. W innych znanych mi firmach to nie do pomyślenia, żeby sprzedawca konkurował z klientem o przeceniony towar.

#77 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 maja 2007 - 20:28

To uswiadomie Cie chocby przykladem MediaMarkt i Saturna...

#78 michau

michau
  • 436 postów

Napisano 25 maja 2007 - 20:36

Tzn. taka konkurencja jest dopuszczalna, ale tylko pod warunkiem, że klienci nie zdają sobie z niej sprawy. Jeśli coś leży na wierzchu i jest "zarezerwowane" od początku to nie jest w porządku. Czego oczy nie widzą etc...

#79 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 25 maja 2007 - 20:43

Zobaczyłem temat próbowałem otworzyć stronę i się nie otwarła, pojechałem do auchana we Wro ... wróciłem strona się otworzyła :( Nie zdążyłem nawet zauważyć że ta wyprzedaż jest dzisiaj a przeszedłem koło ispota ze dwa razy :(

#80 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 21:55

Hapnąłem myszkę kensingtona, przejściówkę miniDVI-DVI oraz całkiem kumate głośniki Rolanda, które właściwie wykłóciłem ponieważ typ z iSpota w BC powiedział, że są sprzedane, ja na to, że nie widzę, żeby ktoś je kupił, a on na to, że on kupił bo jest pracownikiem sklepu, no nie udało mu się.

#81 db

db
  • 771 postów

Napisano 25 maja 2007 - 22:37

dzicz i tyle, porozdawali by ten sprzęt "pracownikom miesiąca" nikt by nie wiedział, obeszło by się bez scen.

#82 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 22:51

Mam nadzieje ze to co napisalem wyzej zmieni twoje podejscie, jesli nie, nie bede plakal poniewaz jak juz napisalem wyzej, nie czuje sie winny niczemu.

Bo też i nie chodzi mi o to, żebyś się poczuł winny. Jedynie o to, żebyś czasem pomyślał o konsekwencjach zanim coś zrobisz.
W tym przypadku mogłeś się, po prostu, wstrzymać kilka dni z wystawieniem towaru. Emocje by opadły, nikt by nawet nie zwrócił uwagi. Wystawienie towaru (żeby być uczciwym, jakiegokolwiek towaru, niekoniecznie kupionego na wyprzedaży) dzisiaj to proszenie się o złośliwe komentarze.
A po co to komu?

#83 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 maja 2007 - 23:40

A ja uważam ze dystrybutor zachował sie okey, przynajmniej w SADzie wszystko było jak trzeba... Promocja była fajna i mogę sobie pluć w brode że nie przyszedłem wcześniej... Mam nadzieje że za może rok to sie powtórzy i znowu uda mi sie coś wyłapać...

#84 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2007 - 00:15

A ja uważam ze dystrybutor zachował sie okey, przynajmniej w SADzie wszystko było jak trzeba... Promocja była fajna i mogę sobie pluć w brode że nie przyszedłem wcześniej... Mam nadzieje że za może rok to sie powtórzy i znowu uda mi sie coś wyłapać...


Nie no cudowna promocja była - byłem pierwszy w ispocie w bluecity, z listy rzeczy które miały być tego nie mamy, tego nigdy nie mieliśmy, nie wiem co to jest, do tego typ prosto w oczy mówi mi, że on jest pracownikiem sklepu i on to sobie zaklepał wcześniej. No przepraszam bardzo.

Fantastyczny pomysł na szybką inwentaryzację.

Jeżeli ktoś planuje do 30 czerwca zakup ipoda to służę 10% rabatem którego udzielono nam w ispocie w "ramach rekompensaty za brak podanych w spisie ipodów". Rewelacja.

#85 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 maja 2007 - 00:33

Nie no cudowna promocja była - byłem pierwszy w ispocie w bluecity, z listy rzeczy które miały być tego nie mamy, tego nigdy nie mieliśmy, nie wiem co to jest, do tego typ prosto w oczy mówi mi, że on jest pracownikiem sklepu i on to sobie zaklepał wcześniej. No przepraszam bardzo.

Fantastyczny pomysł na szybką inwentaryzację.

Jeżeli ktoś planuje do 30 czerwca zakup ipoda to służę 10% rabatem którego udzielono nam w ispocie w "ramach rekompensaty za brak podanych w spisie ipodów". Rewelacja.



Nie wiem jak było w iSpotach, w SADzie pracownicy w porozumieniu z kolejką zrobili limity... Pozatym nikt sie nie kłócił... jeśli ktoś ze znajomych dzwonił i chciał zaklepać, mówili, okey... jak zostanie.

sprzęt sie szybko rozszedł... ale byla to sprzedaż naprawdę okey.

#86 macdesk

macdesk
  • 849 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2007 - 07:40

Nie wiem jak było w iSpotach, w SADzie pracownicy w porozumieniu z kolejką zrobili limity... Pozatym nikt sie nie kłócił... jeśli ktoś ze znajomych dzwonił i chciał zaklepać, mówili, okey... jak zostanie.

sprzęt sie szybko rozszedł... ale byla to sprzedaż naprawdę okey.


A no to w porządku, szczególnie, że ten sprzęt po prostu był.

#87 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 26 maja 2007 - 13:02

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI (SALON WROCLAW NA BIELANACH)

ZOSTALA JESZCZE 1 SZTUKA IPOD'A NANO 4 GB BLACK


juz nie ma ... sprzedany


Czekaliśmy z kolegą od 7.30 na bielanach na otwarcie, byliśmy pierwszymi klientami, i powiedzieli nam że nie ma ipodów!!!!!!!!!!

Najpierw wersja była że nie ma już od 8 od kiedy kierownik odebrał telefon, później zmiana wersji i historyjka o sprzedaży tych ipodów poprzedniego dnia i niby dla tego były na liście a nie na stanie, no i później kolejna o tym że na poprzedniej wyprzedaży ktoś im gwizdną...brrr...

W końcu po dwóch godzinach lamentowania nagle pojawił się ipod 40, ale tych video i nano to dalej nie było, a akurat chcieliśmy kupić po jednym video na nas dwóch :-(

Więcej niż dwie godziny lamentować nie byliśmy w stanie bo spieszyło nam się na kolokwium z Architektury Komputerów i musieliśmy zmykać...

A później to jednak się zmaterializowały?!
Wkurzony trochę jestem, chcieliśmy kupić po jednym na główkę + na moją jeszcze PM 1.25 Ghz...

Przynajmniej PM 1.25 Ghz, za 10zł kupiłem he he...do tego okazało się że jednak działa, bo jeszcze tego samego wieczorka udało się nam go uruchomić ;-)

Jutro idę na giełdę i kupuję tochę ramu, dysk, wiatraczki na obudowę i kilka innych rzeczy i moja siostra będzie miała używanie z makiem :-) Tylko szczerze nie jestem pewien czy sprezentować jej mojego mini czy PMa ;-)

#88 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 26 maja 2007 - 13:58

Niestety u w/w pracowników uczciowści za grosz... Mam nadzieje że ktoś im za to premie poobcina :)

#89 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 26 maja 2007 - 14:02

dzicz i tyle, porozdawali by ten sprzęt "pracownikom miesiąca" nikt by nie wiedział, obeszło by się bez scen.


Zgadzam się. Chociaż musze przyznać, że przy Mangalii i Polnej spotkałem samych miłych i uprzejmych sprzedawców... Może dlatego, że już nic nie było :D

#90 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2007 - 15:15

Na Polnej wszystko pozamawiane bylo dzien wczesniej, tam tez wszystko bokiem szlo. G.

#91 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 maja 2007 - 15:35

Widze, ze wyprzedaze w SAD niczym sie nie roznia od pomocy humanitarnej dla krajow Afryki :D Ktos dostanie make, ktos jej nie dostanie, jakis kacyk sie oblowi, jakis nie. A ksiegowym wszystko jedno i dla wszystkich i tak nie wystarczy ;P :)

#92 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 26 maja 2007 - 15:44

sprzedawcy są perfidni i juz... trzeba bylo nazwiska spisac i pozniej do sadu napisac ze oszukują;)

#93 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 26 maja 2007 - 15:46

chyba taka wyprzedaż nie polepszy wizerunku SADu ;) ale z drugiej strony, gdyby ceny były wyższe, to i zachowania byłyby inne.

#94 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 maja 2007 - 16:07

O jejku, zawsze zle :/ Wyprzedaz jest - jest jaka jest, ale jednak - zle. Nie ma wyprzedazy - zle. Ble...

#95 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 maja 2007 - 17:21

A co zlego moze byc w wyprzedazach? Moim zdaniem fajnie, ze sa. Powinno byc ich nawet wiecej :) Z pewnoscia zas towaru mogloby byc wiecej. Wtedy fakt, ze sprzedawcy sobie tez skorzystaja z wyprzedazy nikogo by nie zabolal.

#96 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 27 maja 2007 - 11:20

fakt jest faktem ze w moim mniemaniu sad bardziej szkodzi marce apple w polsce niz pomaga....

#97 sagat

sagat
  • 350 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 27 maja 2007 - 12:25

Bylem kolo 16 w galerii mokotow wiedzialem ze juz nic nie ma ale spytalem "a jak tam poszla dzisiejsza wyprzedaz ?" a sprzedawca mi na to "przyszedlem do pracy na 15 i juz nic niebylo, rano bylem na mangalii ale nic nie udalo mi sie kupic :]"

#98 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 maja 2007 - 12:26

Ja bylem na Polnej o 9.20 i niestety juz wszystkie iPody poszly. Chcialem dla siebie i dla mojej narzeczonej zakupic iMaca 17 i 20 na Intelu i oczywiscie zarezerwowane juz byly, a szkoda bo ceny byly bardzo atrakcyjne 2200 i 2800. Airport base station jakis znajomek sprzedawcy z sadu wyniosl. Reasumujac udalo mi sie kupic ZIPA, apple remote desktop, klawiature BT ale niestety jest jakas padnieta. Pozniej pojechalismy taksowka do SAD-u i faktycznie na poczatku ludzie brali po kilka iPodow. Pozniej zaczeto je reglamentowac i w efekcie kupilismy 2 rozowe nano 2generacji :) Zreszta okazaly sie swietnymi prezentami na dzien matki :) Na koniec pojechalismy do BC i tam nic nie bylo juz, ale ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze maja crumplera 12, wiec mam nowy pokrowiec na mojego iBooka

#99 marcinzk

marcinzk
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 maja 2007 - 21:40

Pozniej pojechalismy taksowka do SAD-u i faktycznie na poczatku ludzie brali po kilka iPodow. Pozniej zaczeto je reglamentowac


Nieprawda. Na początku sprzedawali iPody po dwa na głowę, a potem po jednym. Może Ci się wydawało, że ktoś kupuje większą ilość, lecz widocznie nie był sam. Gdyby nie było tej "reglamentacji" to pierwsze cztery osoby wyniosłyby wszystkie odtwarzacze.

#100 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 27 maja 2007 - 21:46

Czekaliśmy z kolegą od 7.30 na bielanach na otwarcie, byliśmy pierwszymi klientami, i powiedzieli nam że nie ma ipodów!!!!!!!!!!

Najpierw wersja była że nie ma już od 8 od kiedy kierownik odebrał telefon, później zmiana wersji i historyjka o sprzedaży tych ipodów poprzedniego dnia i niby dla tego były na liście a nie na stanie, no i później kolejna o tym że na poprzedniej wyprzedaży ktoś im gwizdną...brrr...

W końcu po dwóch godzinach lamentowania nagle pojawił się ipod 40, ale tych video i nano to dalej nie było, a akurat chcieliśmy kupić po jednym video na nas dwóch :-(

Więcej niż dwie godziny lamentować nie byliśmy w stanie bo spieszyło nam się na kolokwium z Architektury Komputerów i musieliśmy zmykać...

A później to jednak się zmaterializowały?!
Wkurzony trochę jestem, chcieliśmy kupić po jednym na główkę + na moją jeszcze PM 1.25 Ghz...

Przynajmniej PM 1.25 Ghz, za 10zł kupiłem he he...do tego okazało się że jednak działa, bo jeszcze tego samego wieczorka udało się nam go uruchomić ;-)

Jutro idę na giełdę i kupuję tochę ramu, dysk, wiatraczki na obudowę i kilka innych rzeczy i moja siostra będzie miała używanie z makiem :-) Tylko szczerze nie jestem pewien czy sprezentować jej mojego mini czy PMa ;-)


No nie dobijaj mnie.... spóźniłem się na tego PM G4 :( hehe pozdrawiam, kiedy idziemy na piwo?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych