Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyprzedaż w SAD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#26 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 maja 2007 - 09:28

a i takie pytanie . czy taka mega wyprzedaż juz miala miejsce kiedys ??
takie mocno zastanawiajace czy to jakas akcja przed wwdc ?

#27 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 25 maja 2007 - 09:30

Miała miejsce, o co byś się nie zapytał już tego nie było na składzie :/.

#28 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 09:51

Dzisiaj odwiedze iSpot Blue City prawdopodobnie, to powiem jak tam ze stanem coponiektorych rzeczy, MarcinWitek, moge wziasc Final Cut Express HD, w sumie to tylko 2 zl, o ile jeszcze bedzie :)

#29 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 maja 2007 - 10:16

Znając życie większość zagrabili pracownicy.

#30 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 10:24

Oczywiscie, ze wszystko zagrabili pracownicy. Chcialem kupic dwa iMaki na Intelu i juz okazaly sie zarezerwowane dla kogos z pracownikow, podobnie z Nikonem Coolpix i PM G4 466 DA. TO bylo w sklepie na Polnej. Teraz jestem na Mangalii i watpie czy cos sie uda dostac

#31 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 25 maja 2007 - 10:35

Poniżesz moja lista, jeśli ktoś chciałby coś dla mnie kupić (odkupiłbym na środowych WCK ;)):
http://macdada.spyma...m/wyprzedaz.rtf


Ale pewnie czeka mnie szukanie na Allegro :/
Nie mogli tego zrobić w środę 30-ego? :D

#32 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 25 maja 2007 - 10:39

zapomnijcie, wszystkie fajne rzeczy jakims cudem byly juz sprzedane minute po otwarciu... pic na wode i tyle...

#33 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 11:04

Wszystko pozamawiane dzien wczesniej, ludzie tylko po odbior przychodzili, w zlotych tarasach bylem pierwszy i nic nie bylo, null kompletny, jak na polna dojechalem zalapalem sie tylko na finereadera i filemakera :) ale i to dobrze ... Pic na wode, takie wyprzedaze sa tylko dla kolegow i znajomych ludzi pracujacych w ispotach. G.

#34 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 maja 2007 - 11:12

ale bym sie wpienil gdybym z bialego pojechal :D

#35 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 25 maja 2007 - 11:19

zapomnijcie, wszystkie fajne rzeczy jakims cudem byly juz sprzedane minute po otwarciu... pic na wode i tyle...


A teraz pewnie pracownicy siedzą i na kasę*nabijają to co sobie wzięli :P

#36 Śfieży

Śfieży
  • 909 postów

Napisano 25 maja 2007 - 11:23

Ale promocja była! No nie?! ;-)

#37 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 11:27

ipodów nie było, trochę klamotów udało mi się kupić np. iTripa samochodowego z jakimś montażem, pamięć ram 1GB do mini, człowiek obok mnie zdołał uchwycić Final Cuta jakiegoś, torbę jakąś do laptopa kensingtona nabyłem całkiem nie złą za 2 złote, a o to G4 466 to jakaś awantura na Polnej wybuchła nawet...ktoś chciał kupić, a sprzedawca, że nie bo zarezerwowane... nie wiem jak to się skończyło. Na polnej wysypali wszystko na podłogę i było brać wybierać co kto złapał ot jego...

#38 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 25 maja 2007 - 11:30

Na polnej wysypali wszystko na podłogę i było brać wybierać co kto złapał ot jego...


Ofiary śmiertelne?

#39 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 11:34

no bym powiedział, że w pewnym momencie mogło dojść do rękoczynów, bo apple keyboard było do wzięcia - biała ładna i 2 Panów się o nią spieło, ale do bójki na szczęści nie doszło :-)

#40 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 25 maja 2007 - 11:41

Dzisiaj odwiedze iSpot Blue City prawdopodobnie, to powiem jak tam ze stanem coponiektorych rzeczy, MarcinWitek, moge wziasc Final Cut Express HD, w sumie to tylko 2 zl, o ile jeszcze bedzie :)


Oczywiście Plizzzzzzzzzzzzzzzzzz.
:) :) :)

#41 Jerry

Jerry
  • 25 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 11:43

w BlueCity pracownik otwierający sklep mocno się zdziwił (albo udawał) - rzekomo nic nie wiedział nt wyprzedaży... oczywiście iPodów JUŻ nie było... jakies drobiazgi... te kilka osoób co przyszło z rana przynajmniej dostało kupony z 10% zniżką na iPody... byłem świadkiem jak to jeden z kupujących chciał kupić głosniki, które jak się okazało kierownik sklepu "niby" kupił wczoraj... bo małej awanturze (na stronie Apple stoi że wyprzedaż dla klientów końcowych) - w końcu kierownik odpuścił... ale daje to pogląd jak większość rzeczy się rozeszła... smutne

#42 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 11:46

Oczywiście Plizzzzzzzzzzzzzzzzzz.
:) :) :)


już byłem w ispocie blue city mogę powiedzieć, że zostały skarpetki z mikołajem na ipoda i jakiś kolorowe śmieci, nic więcej...

---- Dodano 25-05-2007 o godzinie 10:56 ----

http://www.apple.pl/wyprzedaz/

Może kogoś zainteresuje.


tak na marginesie to należą Ci się podziękowania za tę informację, dzięki Tobie kupiłem fajną torbę kensingtona :-)

#43 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 12:51

1iPod Nano 4gb kilka pokrowców, dysk 2,5" 30Gb. Chciałbym jednak zauważyć że nie spodziewałem się że środowisko makowych użytkowników może być taką dziką swołoczą. Nie rozumiem jak można widząc nieskończoną kolejkę chętnych, kupować sprzęt w hurtowych ilościach, głośno chwaląc się ile to nie zarobię na allegro, pomijając totalny brak zasad ferplay podczas wyszukiwania wartych zauważenia przedmiotów na Polnej. Smutno mi z tego powodu :( myślę że SAD powinien przemyśleć sprawę reglamentowania towaru podczas wyprzedaży- chodzi głównie o iPody, dwa na głowe to całkiem rozsądne maksimum. Pozdrawiam wszystkich których miałem okazję spotkać dziś w kolejkach na polnej i Mangalia.

#44 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 12:58

to i tak miałeś szczęście, że masz ipoda, jak ja byłem to nawet nie bylo co marzyć o ipodzie :-(

#45 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 13:08

Właśnie wróciłem z BlueCity... za późno się obudziłem, ale kupiłem sobie chociaż na pociechę plecaczek i pokrowiec na PB :) Ciekawszego towaru nie było już ponoć za dziesięć dziesiąta... ;)

#46 Luk

Luk
  • 108 postów
  • SkądTychy

Napisano 25 maja 2007 - 13:26

Ehh szkoda że to wszystko tak daleko. Może Cortland w Katowicach zrobi kiedyś taką wyprzedaż to będę mial blisko :P.

#47 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 13:26

to i tak miałeś szczęście, że masz ipoda, jak ja byłem to nawet nie bylo co marzyć o ipodzie :-(


Miałem więcej szczęścia niż rozumu, zamiast odrazu pojechać na mangala pojechałem na polną (rano był tam video 30GB :( przynajmniej w spisie) Na mangala w kolejce od rana stał kolega, w zasadzie na początku, podrzuciłem mu dwa grosze i mi nabył... nie za uczciwe z mojej strony, ale ludzie przed nim kupili chyba z 8iP... uznałem że taka mała nieuczciwość lepsza jest od tamtej.

Kolejna rzecz która mi się nie podobała to to że np komputery- iMac G5, PM G4 były wcześniej zarezerwowane- a na stronie wyraźnie napisano że rezerwacje nie wchodzą w grę.

#48 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 13:30

Prawde mowiac wkurzylem sie na to ze byly rezerwacje, albo niby sprzetu nie bylo i zamierzam napisac skarge do SADu. Czy to cos da nie wiem, przynajmniej sie wyzyje. :) G.

#49 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 25 maja 2007 - 13:33

to i tak neizle . spodziewalem sie recenzji: - wrocilem z blue city . nie mam 2 jedynek i mam noge w gipsie . ale zdobylem ipoda ;D

#50 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 25 maja 2007 - 13:36

Wie ktoś czy COKOLWIEK zostało na ulicy Mangalia? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych