Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyprzedaż w SAD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#51 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 13:36

to i tak neizle . spodziewalem sie recenzji:
- wrocilem z blue city . nie mam 2 jedynek i mam noge w gipsie . ale zdobylem ipoda ;D


W galeri mokotów taką mniej więcej relacje przedstawił sprzedawca.
"zanim otworzyłem cała szarlotka już stala pod drzwiami, wlali się do środka, wszystko zabrali..."


Jak opowiadał jeszcze się trząsł.

---- Dodano 25-05-2007 o godzinie 12:38 ----
Z Mangalia wyszedłem o 11:30 nie było już w zasadzie gadżetów (iP klawiatury, myszki...) może jakieś resztki z kart graficznych, jakieś kontrolery scsi czy cuś takiego...

#52 Rush

Rush
  • 32 postów

Napisano 25 maja 2007 - 13:42

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI (SALON WROCLAW NA BIELANACH) ZOSTALA JESZCZE 1 SZTUKA IPOD'A NANO 4 GB BLACK juz nie ma ... sprzedany

#53 Jerry

Jerry
  • 25 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 13:45

Właśnie wróciłem z BlueCity... za późno się obudziłem, ale kupiłem sobie chociaż na pociechę plecaczek i pokrowiec na PB :) Ciekawszego towaru nie było już ponoć za dziesięć dziesiąta... ;)


iSpota w BC otworzyli punkt 10.00 :)

#54 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 25 maja 2007 - 13:45

@jsg. Wydaje mi sie ze poprostu szkoda Ci ze taka okazje przepusciles. Inni poprostu byli szybsi. Ja sie zalapalem na szufle 1 generacji, klawiature czarna(moge sprzedac jak ktos chce kupilem za 2 zl ale za tyle nie sprzedam :)dock do nano 1G, super srebrny przypinany znaczek Apple i 2 futeraly.W sumie nic wielkiego, ale zaczalem od Mangalii.

#55 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 13:52

@jsg.
Wydaje mi sie ze poprostu szkoda Ci ze taka okazje przepusciles.
Inni poprostu byli szybsi.



Pluje sobie w brodę że nie wziąłem więcej kasy- przekonany byłem że można będzie zapłacić kartą. Kupił bym dwa nano- nie żeby nie przydało się więcej, moja mam ma dziś urodziny, za miesiąc brat... itp, uważam jednak że kupowanie hurtem z planem sprzedarzy jest nie fer... wręcz jest złamaniem jednego z jej podstawowych założeń: - wyprzedaż skierowana jest tylko do klientów końcowyc, cytując za http://www.apple.pl/wyprzedaz/

#56 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 25 maja 2007 - 14:05

oczywiscie zgadzam sie Toba co do pospdzedazy. Jestem za tym aby takie wyprzedaze byly tylko dla milosnikow. Wiele osob nawet nie ma pojecia o co kaman, uslyszeli ze iPod to leca... Ale tak to jest.

#57 NuLL

NuLL
  • 186 postów
  • SkądSopot

Napisano 25 maja 2007 - 14:29

Nasuwa sie jedno zdanie - We want Apple Poland - a nie z.............y SAD....

#58 Fantazyoosh

Fantazyoosh
  • 209 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 14:36

Ja załapałem się na applowy Sport Case do Shuffle 1G, zestaw dodatkowych skuwek + smyczka do tegoż (też applowy), 2x Belt Clip do iPoda Click Wheel 40 GB i 2 x Lanyard do iPoda Mini. Z oprogramowania chwyciłem Logic 7 Express (jakiś update dla G4/G5) i iLife 3. Wszystko między 11 - 12 na Polnej. Było sympatycznie, tylko żałuje strasznie, że nie udało mi się załapać na dock do Shuffle 1G. Może komuś jednak nie potrzebny? :)

#59 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 14:42

Ja załapałem się na applowy Sport Case do Shuffle 1G, zestaw dodatkowych skuwek + smyczka do tegoż (też applowy), 2x Belt Clip do iPoda Click Wheel 40 GB i 2 x Lanyard do iPoda Mini. Z oprogramowania chwyciłem Logic 7 Express (jakiś update dla G4/G5) i iLife 3.

Wszystko między 11 - 12 na Polnej. Było sympatycznie, tylko żałuje strasznie, że nie udało mi się załapać na dock do Shuffle 1G.

Może komuś jednak nie potrzebny? :)


chyba był jeden na polnej... mam go, i dwa komplety roznokolorowych pokrowcow, zaslepki i opaske na ramie do biegania czy na rower... ale nie oddam, komplecik shuffle teraz nabral barw... na ściankę, rower, joging będzie jak znalazl

#60 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 maja 2007 - 14:47

to i tak neizle . spodziewalem sie recenzji:
- wrocilem z blue city . nie mam 2 jedynek i mam noge w gipsie . ale zdobylem ipoda ;D


:-) Raczej nie mam 2 jedynek i mam noge w gipsie i nic nie kupiłem :-)

---- Dodano 25-05-2007 o godzinie 15:53 ----
Czytam te wypowiedzi jak relację z pola bitwy ;-)
Dobrze, że obeszło sie bez ofiar.

Nie jest to pierwsza tego typu wyprzedaż. Poprzednio można było zamawiać mailem, sam w ten sposób kupiłem akcesoria do szufli pierwszej generacji.

#61 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 14:57

iSpota w BC otworzyli punkt 10.00 :)


Otóż to właśnie... ;)

#62 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 maja 2007 - 15:03

oczywiscie zgadzam sie Toba co do pospdzedazy.
Jestem za tym aby takie wyprzedaze byly tylko dla milosnikow.
Wiele osob nawet nie ma pojecia o co kaman, uslyszeli ze iPod to leca...
Ale tak to jest.


A co to znaczy miłośnik? Niezgodze sie na cos takiego, kto pierwszy ten lepszy.
A w ipodach to kaman ze apple ma dobry pr :)


Ja w SADzie zdobyłem:

1x ipod nano 4GB silver
1x etui skóra
4x CD-ROM LG :P
10x Kabel Skretka 20metrów.

Szkoda bo miłem ochote na dwa nano... teraz mi dziewczyna jeczy ze dla niej nie wziąłem :)

No ale nic... rozdawali po jednym (najpierw po dwa).

fine.

#63 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 25 maja 2007 - 15:08

A co to znaczy miłośnik? Niezgodze sie na cos takiego, kto pierwszy ten lepszy.

No ale nic... rozdawali po jednym (najpierw po dwa).

fine.

gdzie? Ja widziałem jak ludzie brali po 4 i więcej

#64 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 25 maja 2007 - 15:13

lipa straszna buuu :(

#65 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 maja 2007 - 15:15

SADzie były najpierw po 2 ipopdy potem po jednym.

#66 NuLL

NuLL
  • 186 postów
  • SkądSopot

Napisano 25 maja 2007 - 16:41

http://myapple.pl/sh...ad.php?p=311062 - myslalem ze ludzie nie beda az tak bezczelni.... - chodzi mi o sprzedawanie a nie komentarze Misioslawa ktore uwazam za sluszne.

#67 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 16:55

Czytam to i widzę wyprzedaże MediaMarkt ;)

#68 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 maja 2007 - 17:27

http://www.apple.pl chyba serwer nie dał rady ;)

#69 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 18:33

Pic na wode, takie wyprzedaze sa tylko dla kolegow i znajomych ludzi pracujacych w ispotach.

Hm, odbiegając z lekka od tematu, ale niedaleko: a Ty jesteś kolegą czy znajomym?

Twoje narzekanie jest wyjątkowo nie na miejscu, skoro jesteś jedną z osób, które kupiły aby odsprzedać z zyskiem (nie, nie przekonuje mnie historyjka "kupiłem dla kogoś, kto zrezygnował", bo to nie pasuje do dziesięciokrotnej przebitki).

Nie, samego faktu kupienia taniej i sprzedania drożej nie potępiam, bo to normalna praktyka handlowa. Jeżeli jednak postępująca tak osoba narzeka na brak towaru na wyprzedaży dla użytkowników końcowych i cwaniactwo sprzedających, a wokół aż się roi od wpisów rozżalonych osób, które chciały coś kupić dla siebie, jej słowa zaczynają brzmieć z lekka fałszywie. Fałszywie, bo ludzie z iSpotów (jeżeli w ogóle) zrobili to samo co Ty - złapali okazję. Dlaczego Tobie wolno, a im nie?

Nie, nie chcę napisać, że jesteś zły, niemoralny, podły. Nic z tych rzeczy. Wykazałeś się jedynie totalnym brakiem wyczucia. Dlatego nie miej pretensji do innych, którzy są po prostu rozżaleni.

Oczyściłem Twoją ofertę i zablokowałem ją, żeby nie pojawiły się kolejne komentarze, ale w środku czuję niesmak, bo zrobiłem to trochę wbrew sobie.

#70 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 25 maja 2007 - 18:37

Hm, odbiegając z lekka od tematu, ale niedaleko: a Ty jesteś kolegą czy znajomym?

Twoje narzekanie jest wyjątkowo nie na miejscu, skoro jesteś jedną z osób, które kupiły aby odsprzedać z zyskiem (nie, nie przekonuje mnie historyjka "kupiłem dla kogoś, kto zrezygnował", bo to nie pasuje do dziesięciokrotnej przebitki).

Nie, samego faktu kupienia taniej i sprzedania drożej nie potępiam, bo to normalna praktyka handlowa. Jeżeli jednak postępująca tak osoba narzeka na brak towaru na wyprzedaży dla użytkowników końcowych i cwaniactwo sprzedających, a wokół aż się roi od wpisów rozżalonych osób, które chciały coś kupić dla siebie, jej słowa zaczynają brzmieć z lekka fałszywie. Fałszywie, bo ludzie z iSpotów (jeżeli w ogóle) zrobili to samo co Ty - złapali okazję. Dlaczego Tobie wolno, a im nie?

Nie, nie chcę napisać, że jesteś zły, niemoralny, podły. Nic z tych rzeczy. Wykazałeś się jedynie totalnym brakiem wyczucia. Dlatego nie miej pretensji do innych, którzy są po prostu rozżaleni.

Oczyściłem Twoją ofertę i zablokowałem ją, żeby nie pojawiły się kolejne komentarze, ale w środku czuję niesmak, bo zrobiłem to trochę wbrew sobie.


Wedlug mnie pracownicy nie powinni brac udzialu w wyprzedazach.
Tak jest w wielu sieciach.
Poprostu tam nie maja potrzeby, poniewaz maja olbrzymie znizki jako pracownicy.

#71 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 18:42

Fałszywie, bo ludzie z iSpotów (jeżeli w ogóle) zrobili to samo co Ty - złapali okazję. Dlaczego Tobie wolno, a im nie?

Co prawda o wyprzedaży dowiedziałem się po jej zakończeniu (czyli nie brałem w niej udziału), ale wydaje mi się, że pracownikom nie wypada brania w niej udziału. Dlaczego? Są z góry na wygranej pozycji, mają bowiem możliwość zakupu sprzętu jeszcze przed wpuszczeniem ludzi na salony (powiedzmy, że zakupy sobie zrobią o 10:00, a sklep otworzą o 10:01). Powszechną praktyką jest wyłączanie z różnej maści konkursów pracowników oraz ich rodzin z powodu oczywistych nadużyć które mogą się pojawić. Wszak jesteśmy tylko ludźmi.

#72 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 25 maja 2007 - 18:46

to niech nie robią takich wysprzedaż tylko dadzą od razu sprzęt dla pracowników o ochłapy dla końcowego ludka:P

#73 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 maja 2007 - 19:00

Hm, odbiegając z lekka od tematu, ale niedaleko: a Ty jesteś kolegą czy znajomym?


Zadnym z powyzszych, bylem tam tak samo jak kazdy kto dowiedzial sie o wyprzedazy.

Twoje narzekanie jest wyjątkowo nie na miejscu, skoro jesteś jedną z osób, które kupiły aby odsprzedać z zyskiem (nie, nie przekonuje mnie historyjka "kupiłem dla kogoś, kto zrezygnował", bo to nie pasuje do dziesięciokrotnej przebitki).


Nie interesuje mnie czy przekonuje cie moja historyjka czy nie, pojechalem tam po filemakera i go mam chcialem tez ipoda zakupic ale niestety wyparowaly "zarezerwowane wczoraj", kumpel zlapal mnie po drodze zebym mu kupil finereadera, tak sie zlozylo ze nikt go nie wzial chociaz wszystko bylo juz kompletnie przebrane a lezal na widoku, wiec mu go kupilem. Potem zorientowal sie ze jest to wersja pod Classica i zrezygnowal. Nie widze takze nic zlego w tym ze nie sprzedaje go po tyle za ile kupilem. Skoro juz go mam to czemu mam troche (bo cena nie jest jakas z kosmosu) zarobic? Musial bym byc nienormalny zeby sprzedac go za tyle ile kupilem.

Nie, samego faktu kupienia taniej i sprzedania drożej nie potępiam, bo to normalna praktyka handlowa. Jeżeli jednak postępująca tak osoba narzeka na brak towaru na wyprzedaży dla użytkowników końcowych i cwaniactwo sprzedających, a wokół aż się roi od wpisów rozżalonych osób, które chciały coś kupić dla siebie, jej słowa zaczynają brzmieć z lekka fałszywie. Fałszywie, bo ludzie z iSpotów (jeżeli w ogóle) zrobili to samo co Ty - złapali okazję. Dlaczego Tobie wolno, a im nie?


Nazekam bo widzialem na wlasne oczy jak odbywala sie sprzedaz, wszystko porezerwowane "wczoraj" albo "niema", dla znajomych rzeczy odlozone, a dla "innych" odpadki.
Nie tak powinno sie to odbyc, poza tym na stronie wyprzedazy jest wyraznie napisane ze zakup jedynie w salonach i za gotowke. A nie przy rezerwacji telefonicznej dzien wczesniej *sic!*

Nie, nie chcę napisać, że jesteś zły, niemoralny, podły. Nic z tych rzeczy. Wykazałeś się jedynie totalnym brakiem wyczucia. Dlatego nie miej pretensji do innych, którzy są po prostu rozżaleni.



Nie czuje sie winny, czytaj wyzej.

Oczyściłem Twoją ofertę i zablokowałem ją, żeby nie pojawiły się kolejne komentarze, ale w środku czuję niesmak, bo zrobiłem to trochę wbrew sobie.


Mam nadzieje ze to co napisalem wyzej zmieni twoje podejscie, jesli nie, nie bede plakal poniewaz jak juz napisalem wyzej, nie czuje sie winny niczemu.

G.

#74 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 maja 2007 - 19:52

Ja niestety przez ogranicznie... najpierw dwa potem jeden (mnie dotyczyło) iPod na osobę mam teraz konflikt rodzinny... moja mama i moja dziewucha chcą iPoda... a ja bylem wcześniej przeciwnikiem mp3 od appla... a teraz mi sie strasznie podoba... i nie oddam :D a jak bym miał dwa, to jeden bym sobie wziął, a drugi rzucił i niech sie baby żrą :P

#75 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 25 maja 2007 - 19:59

a ja mam problem z moim fotelem od paru dni,
i zamiast kupic iPoda musze kupic nowy fotel ...oczywiscie to zart.
Fajnie ze sa wyprzedaze tyle ze bardziej z glowa prosilbym je przeprowadzac.

---- Dodano 25-05-2007 o godzinie 21:00 ----
@syrakuz:
To masz problem kolego.
Zeby kobiety Cie z domu nie wyrzucily za tego iPod'a Apple'a.
Dostales naklejki z tym iPod'em ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych