Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#776 EdiKate

EdiKate
  • 5 postów

Napisano 10 lipca 2013 - 12:40

Cześć, W branży deweloperskiej App Store jesteśmy początkujące. Udało nam się zebrać dobry zespół i tak powstała nasza pierwsza aplikacja - 123 Szukasz Ty ! / 123 Find it! więcej o grze w wątku: " spis polskich deweloperów w App Store" Edi (Edyta Głębocka) i Kate (Katarzyna Kisiel).
  • Queen lubi to

#777 flap jack

flap jack
  • 1 postów

Napisano 20 lipca 2013 - 19:54

Dzień dobry wieczór, dwutygodniowy posiadacz Macbooka bodajże z 2009 roku się melduje. Właśnie instaluję wersję 10.6 dzięki info przeczytanym na tym forum. Wcześniej używałem Windowsów, od około roku fan Ubuntu i może w końcu Apple? Pozdrawiam z Lbn

#778 me.who

me.who
  • 5 postów

Napisano 27 lipca 2013 - 17:49

Czołem! Kilkugodzinny posiadac MBA 13'' mid2013 wita serdecznie ;) Doświadczenie z apple - ipod shuffle od kilku lat, ipad 3 new od kilku miesięcy ;) Pozdro!

#779 ULRICHXX5

ULRICHXX5
  • 159 postów
  • SkądCzaniec, Polska

Napisano 30 lipca 2013 - 22:23

Witam serdecznie :D Aktualnie posiadam MBA '13 (Mid 2013) oraz Maca Mini i iPhone'a 5, iPada Mini. Swoją historię z Apple rozpocząłem od iPoda Touch 2 Generacji. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez iOS'a :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

#780 Michi18

Michi18
  • 124 postów
  • SkądRuda Śląska, PL

Napisano 08 września 2013 - 08:34

Witam Nazywam się Michał, swoją przygodę z Apple rozpocząłem na ipodzie shuffle 2g, a aktualnie posiadam Macbooka Air mid 2013, iPhone 4s oraz iPoda nano 4g. W zasadzie swoje zamiłowanie do marki zawdzięczam ipodom, bo to one przez swoją niezawodność i prostotę bardzo mnie do niej przekonały :) Pozdrawiam wszystkich :D

#781 HoMarek

HoMarek
  • 2 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 01 listopada 2013 - 22:26

Witam. Mam na imię Marek, mam 14 lat, mieszkam w okolicach Poznania. Przygodę z Apple zacząłem w 2010roku, kiedy distałem od wujaszka z USA iPhone 2G, który towarzyszył mi do zaszłego roku-zamieniłem go na 3GS'a. Również w zaszłym roku kupiłem iPada 3. Na początku tego roku z ciekawości kupiłem Maca Mini G4, którego sprzedałem 2 miesiące temu, teraz poszukuję jakiegoś innego komputera od Apple.

#782 domowik

domowik
  • 31 postów

Napisano 28 listopada 2013 - 21:45

Cześć, Jestem starym Windowsiarzem i Androidowcem. Moja przygoda z tymi systemami zaczęła się od 286dx i Windows Mobile 2003. Potem kolejne generacje mobilnych okienek i słuchawek oraz komputerów. Aż do HTC Leo. Potem nastał czas Androida. Kolejne słuchawki i numerki systemu. W ubiegłym tygodniu poszedłem kupić kolejną słuchawkę, jaką miał być Galaxy Note 3 i... kupiłem iPhone 5 32GB. To zaś sprowokowało mnie do zmiany komputera, na bardziej kompatybilny i tak oto Della Vostro 13 na i5 zastąpił MacBook Pro 13 na i5. Na razie zmiana mi się podoba. Udało mi się znaleźć zamienniki softu, z jakiego dotąd korzystałem i poznaję nową -dla mnie- logikę pracy z produktami od Apple.

#783 tokar

tokar
  • 36 postów
  • SkądOpole, Poland

Napisano 11 grudnia 2013 - 21:59

Siemka, do niedawna moje nastawienie do wszystkiego co "i" było co najmniej "ajj..." - tzn. nie lubiłem marki apple za to, że zrobiła się tak popularna i ekskluzywna. Nie próbowałem nawet zrozumieć czemu. Zawsze uważałem, że po co przepłacać za coś co jest promowane i lansowane, skoro mogę za równowartość mieć coś dużo lepszego (pod względem wydajności). No ale nie o tym tutaj... Zainteresowałem się w końcu apple'm, za sprawą Jobs'a, gdy usłyszałem jego wykład na yt. Pomału od tego czasu przekonuję się do tego i nawet myślę o zakupie pierwszego gadżetu z tej produkcji. Znajomi podsunęli pomysł, że może lepiej korzystniej będzie sprowadzić sprzęt zza oceanu i tak też tutaj trafiłem ;) Lekturę (43 strony) przebrnąłem, teraz czas na pytania i zagłębienie tematu ;) (nie tyle samego sprowadzenia, jak i poznania co apple ma do zaoferowania). Pozdrawiam :-D

#784 Krzy256

Krzy256
  • 43 postów
  • SkądGłogów

Napisano 14 grudnia 2013 - 01:09

Hai Przygodę z firmą Apple zacząłem około 4 lata temu, kiedy odkryłem system OS X. Do czasu, aż moim komputerem nie został używany iMac G5, instalowałem OS X na moim laptopie (NTT Corrino L617SU). A samego maczka dostałem około miesiąc temu od taty. A dlaczego G5 z PPC? Po prostu nie wiedział, że istnieją dwie wersje tego iMaca. Sądził, że nabył iMaca z intelem, ale nieważne. Sprzęty, które mi towarzyszą to również: główny telefon Samsung Galaxy S II, iPhone 3G 8GB, który złuży mi jako awarysjny telefon i iPod, niespotykany już iPhone 2G 4GB, który kurzy się w gablotce i czeka na lepsze czasy i trzy konsole: Nintendo DS Lite, Nintendo DSi i Sony PSP 3004, z czego używam na codzień dwóch ostatnich. Jako hobby zajmuję się czymkolwiek, a najczęściej naprawą komputerów. Mam w planach skompletować pełne wyposażenie mojego iMaca. Brakuje mi tylko myszy Magic Mouse i kamery iSight firewire (mój iMac nie posiada wbudowanej kamery). To tyle o mnie i moich zabawkach ^^

#785 Gruby King

Gruby King
  • 48 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 grudnia 2013 - 18:08

Witam wszystkich ;)

#786 tomaszdempniak

tomaszdempniak
  • 1 postów
  • SkądNamyslow

Napisano 23 grudnia 2013 - 18:03

siemka dla wszystkich iuzalenioych ;)

#787 sonnyb

sonnyb
  • 9 postów

Napisano 04 stycznia 2014 - 22:55

Dobry wieczór ;) korzystając z okazji - życzę wszystkim realizacji planów na 2014 rok.

#788 Scorpion

Scorpion
  • 12 postów

Napisano 01 marca 2014 - 16:08

Cześć, siemanko Wam wszystkim ! Me imie brzmi Łukasz, lat mam 15. Jestem nowy na forum, wiec wypadalo sie przywitac. Sprzetu ze stajni Apple jeszcze nie mam, ale za ok. 2 lata go nabęde. Moje zainteresowania to przede wszystkim sporty walki (boks, kickboksing), pływanie, MOTOCYKLE (wyszalenie się crossem na polach to jest to), i komputer :) Na chwile obecną posiadam PC'ta który jest ze mną dość długo, a uciąga chyba wszystkie gry jakie mam. Pozdrowionka !

#789 klinek

klinek
  • 6 postów

Napisano 01 marca 2014 - 17:03

Hej, mam na imię Wiktor, moja przygoda z Apple zaczęła się już jakieś 5 lat temu, wtedy to zakupiłem iPhona pierwszej generacji i posiadam go do dzisiaj:) kolejny zakup to był MAC 27', później iPad 1, następnie MacBook Pro 13-tego ukradli mi z firmy po około 5 miesiącach od zakupu:( oczywiście policja umorzyła śledztwo:( No i mam jeszcze iPhona 4, z którym to właśnie mam problem ale to w innym temacie opiszę pozdrawiam:)

#790 tkom

tkom
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 sierpnia 2014 - 11:44

Witajcie Witajcie, Mam na imię Tomek i jestem świeżym użytkownikiem sprzętu Apple, choć fanem od lat 90-tych. pozdrawiam serdecznie,

#791 MacKamyk

MacKamyk
  • 24 postów

Napisano 15 stycznia 2015 - 14:54

Wszystkiego dobrego w Nowym 2015 roku. Jestem użytkownikiem Maców od kilku dobrych lat, zaczynałem z białym MacBook'u 13. Dzisiaj pracuję na iMacu i MacBooku. Jestem żywym dowodem na to, iż można prowadzić firmę opartą na urządzeniach spod znaku jabłka. Pozdrawiam!


  • tomasz lubi to

#792 Vabank

Vabank
  • 2 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 15 kwietnia 2015 - 14:09

Cześć  :) . Sprzęt z nadrgyzionym jabłkiem jest u mnie obecny od ponad 3 lat, zaczeło się od iPoda, ale bardziej przekonał mnie iPhone 4S rok temu, później zagościł 5S i jak narazie został, a na biurko wleciał MacBook.  Dobrze sprawdzają się w mojej pracy, mam wszystko czego potrzebuję, a nawet więcej i problemy zredukowane do minimum  :) . Wcześniej z Windą w komputerze bywało różnie.



#793 Luciano

Luciano
  • 11 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 maja 2015 - 07:27

Witam, Łukasz z tej strony. Moja przygoda z "nadgryzionym" zaczęła się w 2009 r. od iPoda shuffle 2G, potem przyszedł nano 4g - przez długi czas nie-posiadania smartfona służył za bazę muzyczną. Ponownie wkręciłem się w Apple po otrzymaniu od Taty iPada 2 - przyznam, że przez pierwsze pół roku średnio wiedziałem, czym to się je, natomiast wrażenie zrobiła na mnie uniwersalność i wytrzymałość tego urządzenia (bez jakichkolwiek zabezpieczeń przeżył tydzień w Bułgarii, w tym wypady na hotelową plażę). Kolejne kamyczki na które skakałem to MacBook Pro (służy do dziś, powoli przestawiam się ze stareńkiego PC na ten komp), i ostatnio iPhone - po Androidach muszę przyznać że ten telefon jest rewelacyjny. Zawodowo - zajmuję się zgłaszanymi czasem przez różnych ludków dolegliwościami typu "nadajnik w głowie przez który kosmici wykradają myśli", z pomocą Maca parę razy prowadziłem spotkania dla studentów. Pozazawodowo siedzę w muzyce (wszelkie iGadżety naprawdę dobrze sprawdzają się w home recordingu), trochę fotografii cyfrowej, lubię szlajać się po świecie - wytrzymała i nie psująca elektronika bardzo się przydaje. Pozdrawiam ;).


Si momentum requires, circumspice.


#794 Danioo

Danioo
  • 1 057 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 maja 2015 - 11:40

Moja zabawa z iUrządzeniami zaczęła się już jakieś 7 lat temu.

Najpierw był to iPod Touch 2G 8GB. Później czarny 3G w tej samej pojemności.

Potem zamieniłem go na Samsunga Galaxy S (swoją drogą pożałowałem kilkuset złotych na 4 i żałuję do dziś).

Po krótkim czasie zamieniłem go na 3GS'a. Potem przez jakieś półtora roku używałem rożnych flagowych Androidów (Sensation, LG P940), aby powrócić na czarnego 4S'a 16GB. Zakochałem się w nim (to najlepszy iPhone ever). 

Gdy padł mi kompletnie laptop i sklep zaoferował mi wymianę na coś innego bez dwóch chwil zastanowienia wybrałem MacBooka Air 13 z 2012 roku. Było to jakieś tydzień po premierze wersji z 2013 roku więc kupiłem taniej. Może i miał mało pamięci jak na jedyny komputer, ale był genialny. Po wrześniowej premierze 5S i miesięcznym czekaniu na jakikolwiek egzemplarz udało mi się kupić złotego. Używałem go przez rok.

W międzyczasie zmuszony byłem zamienić Mac'a na komputer więc złożyłem sobie mocnego peceta i później dokupiłem jakiegoś małego laptopa HP. Przez pół roku było ok.

Na początku listopada 2014 wymieniłem 5S na srebrną 6. Handoff mnie oczarował, a miałem trochę pieniędzy więc przejściowo i okazyjnie kupiłem Pro 13" 2010 i doposażyłem go w 10GB RAM i SSD. Działał ok, ale go sprzedałem z myślą o zakupie Pro z 2012 roku (mógłbym kupić i Retinę lecz nie jest to mój jedyny komputer więc nie potrzebowałem jakiegoś totalnego kozaka.

Nadarzyła się okazja więc kupiłem Air'a 11 z 2013 roku w idealnym stanie. Super komputer, na baterii 9 godzin, a mimo 4GB ram i niskonapięciowego i5 wymiata i w zupełności mi wystarcza.

W między czasie (czyt. za czasów posiadania 5S, ale już po sprzedaniu Air'a 2012) kupiłem Mini Retinę z LTE. Sprzęt może i był fajny, ale nie był mi niezbędny. Gdy kupiłem 6 to na niej czytałem RSS (5S był ciut za mały) więc stał się bezużyteczny.

Pech, a może szczęście spowodowało, że ukruszyłem ekran. Na szczęście tablet był ubezpieczony. Po miesiącu batalii z ubezpieczycielem dostałem 1000zł + tablet został w moich rekach. iPada sprzedałem, miałem go przez 6 miesięcy za darmo, a tak naprawdę na nim zarobiłem. Po tej przygodzie wiem, że nie jest mi on potrzebny.

Teraz powoli czekam na 6S z TouchID.

Z ciekawostek to nigdy nie udalo mi się kupić iPhone'a w takim kolorze jak chciałem. 3G i 3GS chciałem białe, ale w tych pojemnościach, które kupowałem były tylko czarne (na większe nie było mnie stać, a wtedy 8GB mi w zupełności wystarczało). 4S również miał być biały, a stał się czarny. 5S miał być z kolei SpaceGray, ale były tylko złote (przemiła pani na infolinii mojego operatora powiedziała mi, ze SG będzie za kolejny miesiąc). 6 teź chciałem SG, ale również nie mogłem dostać. Swoją drogą to dziwne, bo SpaceGray jest najwięcej. 


Użytkownik Danioo edytował ten post 22 maja 2015 - 11:41

iMac 21,5 Mid 2014 (1,4GHz,8GB,500GB) + 128GB SSD USB | MacBook Air 11 Early 2014 (1,4Ghz,4GB,256GB)

Samsung Galaxy S8 Arctic Silver / iPhone 7 Matte Black 32GB 


#795 Busaart

Busaart
  • 6 postów
  • SkądToruń

Napisano 19 lipca 2015 - 21:19

Witam,

Michał z Torunia

Ok kilku ładnych lat użytkuję Iphony (zaczynałem od 3gs aż do 6 którą teraz posiadam)

Obecnie jestem na etapie poszukowania Macbooka Air 13" (używanego) bo Windows coraz bardziej mnie wkurza.

 

 

Pozdrawiam,


Użytkownik Busaart edytował ten post 19 lipca 2015 - 21:26


#796 Maluszek126p

Maluszek126p
  • 11 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2015 - 19:19

Witam, 

Marcin z Poznania.

Użytkownik urządzeń Apple już od jakiegoś czasu, iPhone i Mac. 

 

 

Zaczęło się od iPoda który śmiga już kilka lat w mojej rodzinie :)



#797 porywacz_zwlok

porywacz_zwlok
  • 16 postów

Napisano 27 sierpnia 2015 - 10:24

Witam serdecznie. Chcę odwołać wszystkie złe słowa które kiedykolwiek wypowiedziałem na temat iphone. Od dwóch dni jestem posiadaczem białej piątki i jestem pod wrażeniem responsywności systemu. Kiedyś symbian, potem android a na końcu windows mobile. Wszystkie te ustrojstwa ostatecznie mnie zmęczyły, że nadszedł czas na iOS. Pozdrawiam.



#798 Queen

Queen
  • 46 postów
  • SkądJastrzebie Zdroj, Poland

Napisano 27 sierpnia 2015 - 21:05

Witam z tej strony Robert, użytkownikiem jabuszkowego sprzętu byłem kilka lat temu przez kilka  miesięcy :) Ipod 4g, sprzęt był super - ten ekran szybkość działania cud miód malina jednak za bardzo nie miałem kiedy go wykorzystać więc powędrował do następnego fana Apple.

Ostatnio coś mnie napadło i zacząłem przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji na temat srajfona 6, dosłownie byłem krok od zakupu gdy wyskoczyła mi informacja że będzie następca w za kilka miesięcy. Jedyne czego się obawiam to tego że jest tylko rok gwarancji a sprzęt kosztuje dość duże pieniądze.

Obecnie użytkuję Galaxy s2 który dość dobrze działa (jedynie baterie wymieniłem bo w nocy potrafiła o 50% się opróżnić)

 

W wolnym czasie śmigam na maxi skuterze, a w deszczowe dni spędzam przed którąś z konsol (X1/PS4 itp) no i przede wszystkim relaksuję się słuchając muzyki 



#799 Pau_L

Pau_L
  • 1 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 września 2015 - 20:42

Witam wszystkich.

 

Mam na imię Paweł i jestem użytkownikiem produktów firmy Apple od 3 lat. Zaczęło się od iPhona 5, później pojawił się iPad Air 2, a teraz rozglądam się za komputerem.  

 

Pozdrawiam serdecznie.


iPhone 5 | iPad Air 2 


#800 jedrekkw15

jedrekkw15
  • 37 postów

Napisano 28 września 2015 - 22:36

Witam,

 

Przygodę z Apple zacząłem od iPoda Nano (kwadracik z dotykowym ekranem), potem szybko doszedł nowy iPhone 5 z USA. Przesiadka z Samsunga Galaxy S3 okazała się strzałem w dziesiątkę. Kolejnym zakupem był Macbook Air 13"(2012), do którego w 2014 dokupiłem Thunderbolt Display od Apple'a (drogi, bo drogi, ale robotę robi). 

Po 1,5 roku miałem krótki epizod z iPhonem 5s, by po trzech miesiącach wymienić go na iPhone'a 6 plus.

Miesiąc temu doszedł najmocniejszy Mac Mini. Jest to naprawdę jeden z najlepszych produktów Apple.

Jeszcze gdzieś pomiędzy iP5, a iP5s dołączył iPad Air z amerykańskiego T-mobile'a.

 

Zachęcony powrotem do Androida używam również Samsunga Galaxy S6 Edge. Świetny telefon, polecam.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Jędrek






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych