Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iCześć] Przywitaj się, przedstaw, napisz kilka słów ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
831 odpowiedzi w tym temacie

#751 kephir

kephir
  • 2 postów

Napisano 17 listopada 2012 - 18:24

czolem, jestem Artur, mieszkam w Londynie i sorki za brak polskich znakow :(. Mialem iPhone3, iPhone4, iPhone4s i teraz iPhone5. jak do tej pory bylo ekstra sie nimi poslugiwac, mam nadzieje, ze tak zostanie ;)

#752 Superbman

Superbman
  • 1 postów

Napisano 20 listopada 2012 - 00:40

Cześć, jestem Piotrek, do zakupienia Iphone'a skłoniło mnie przeczytanie biografii Jobsa (tej najlepszej białej :) Nie jestem telegadżeciarzem, ale pomyślałem,że zobaczę jak to wygląda w praktyce. Zaczynam skromnie, właśnie nabyłem 3GS, narazie jestem b. pozytywnie zaskoczony ! Pozdrawiam

#753 jdmrdk

jdmrdk
  • 7 postów
  • SkądTRN

Napisano 23 listopada 2012 - 09:42

cześć wszystkim :cool:

#754 rceglarek

rceglarek
  • 23 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 02 grudnia 2012 - 12:04

Cześć, jestem Rafał. Jestem uczniem LO w Szczecinie, iPhona kupiłem, bo trafiłem na okazję :) Mam białą 4 16GiBa. Jestem gadżeciarzem i lubie poczytać sobie o nowinkach technicznych. Przygodę z iJabłkiem dopiero zaczynam, więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.

#755 Bartosz Turek

Bartosz Turek
  • 39 postów
  • SkądOpole, Polska

Napisano 13 grudnia 2012 - 19:39

Cześć!
Nazywam się Bartek, jestem z Opola.
Moja fascynacja sprzętem Apple zaczęła się od nowo wydanego w 2007 roku iPhone'a 1g mojego Taty :)
W sprzęcie tym fascynuje mnie prostota, design, jakość oraz przyjemność z używania.
Moim pierwszym, własnym sprzętem Apple był używany iPhone 2g. Używałem go jedynie przez niecały miesiąc- okazał się być uszkodzonym. Kolejnym sprzętem był: iPod 5g 16 GB. Cudo!
Produkty Apple całkowicie mnie pochłonęły, zmieniły moje życie!
Lubię zgłębiać wiedzę na temat produktów Apple oraz pielęgnować obecną. Używanie tych produktów jest jak istny rytuał. Gdy mam okazję zawsze odwiedzam iSpot'y !
Obecnie, od około 2 tygodni jestem przeszczęśliwym właścicielem Macbook'a Pro 13''( reszta info w opisie) z 2010 roku.
Myśl o nim pojawiła się od razu gdy mój poprzedni laptop( Toshiba Satellite) zaczął odchodzić do "Krainy Wiecznego Szczęścia" (zepsuty wentylator, uszkodzone sloty USB, podwójnie wymieniana matryca, zepsuta stacja dyskowa etc.).
Jestem pewien, że nie jest to ostatni z moich sprzętów Apple!
Obecnie planuję zakup iPhone'a 4 ew. 4s.

#756 CJWarlock

CJWarlock
  • 2 postów
  • SkądCzęstochowa, PL

Napisano 14 grudnia 2012 - 00:37

Cześć. Mam na imię Piotrek. Posiadam Power Macintosha G3. W zasadzie to odkupiłem go kiedyś (ok. 5 lat temu) od kolegi w stanie bez HDD, ale działającym. Ostatnio wyciągnąłem znowu ze szafy i mam zamiar doprowadzić w końcu do stanu używalności. Ostatnio uratowałem od zniszczenia iMaca G3. ;) Muzyka: głównie elektroniczna, ale lubię i słucham niekoniecznie po gatunkach, w tym hardcore/gabber, psychedelic trance i rearanżacje utworów z C64 i starych gier i tzw.oldiesy popkulturowe. Zainteresowania: Lubię stare kompy inne niż klony na x86 - np.Commodore C64, Amiga 1200. Interesują mnie też następcy Amigi jak Pegasos czy Amiga X-One oraz klon Amigi 500 taki jak NatAmi, dj-owanie, nagłośnienie, technika audio, elektronika, zdrowie, medycyna komórkowa, paleoastronautyka. Filmy: S-F, komedia (Star Trek - wszystkie seriale i filmy, Stargate - wszystkie, Sliders, Czacha Dymi, Short Circuit) Sport: rower, ogólne ćwiczenia kondycyjne. Jak dla mnie to tylko na PPC są Maćki z duszą, a na Intelu to (sorry dla znawców) wedle mojego laickiego pojęcia coś jakby chęć pokazania, że Apple potrafi sprytniej wykonać peceta na x86 - tak mi się jakoś wydaje. :) Tutaj chcę tylko podać swoje upodobania. :) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

#757 rcs1

rcs1
  • 23 postów

Napisano 15 grudnia 2012 - 23:12

Cześć, jestem Andrzej, używałem Windowsa, potem Linuksa, zerkam z ciekawością na OS X, dopiero szukam sprzętu, czegoś budżetowego na początek. Wymyśliłem sobie, że na start kupię dobrego Powerbooka 17 cali, ale jakoś nie mogę go znaleźć:) A potem się zorientuję, czego potrzebuję i kupię jakąś docelową maszynkę. Interesuję się tym co wszyscy, oglądam te same filmy, czytam te same książki i słucham tej samej muzyki, więc nie będę się nad tym rozwodził:) W tym roku zrobiłem prawo jazdy na motor (na samochód mam od dawna) i dojeżdżam do pracy Hondą, co jest fajne:))) Od swojego przyszłego Maca oczekuję niezawodności, i żebym robiąc prostą rzecz nie musiał gasić tysiąca komunikatów i podpowiedzi oraz żeby był ładny:) Pozdrawiam wszystkich:)

#758 Patryk-

Patryk-
  • 70 postów

Napisano 18 grudnia 2012 - 13:44

Cześć, mam na imię Patryk, mam 17 lat i jestem z Gdańska. Co do produktów APPLE to jestem początkującym kolekcjonerem, posiadam: iPhone 5, iPod shuffle 4G, iPod shuffle 1G, iPod nano 1G, najnowszy iPod classic, iPad 1G, Macbook PRO 13", Apple keyboard i wiele gadżetów ( ikony APPLE, poduszka wyglądająca jak iPhone, książki o Stevie, plakaty oraz obrazki Apple na ścianach. Obecny telefon ( iPhone 5 ) to już 6 telefon z nadgryzionym jabłkiem. Zaczynałem od 2G przez 3G, 3GS, 4, 4S i teraz 5. Moim ulubionym zajęciem, gdy mam wolny czas jest przesiadywanie na forum i oglądania zdjęć z produktami apple w roli głównej lub czytanie ciekawych postów.

Prowadzę kanał na YouTube o produktach APPLE i staram się to robić najlepiej jak potrafię.
PolskieJablko - YouTube
http://www.facebook.com/PolskieJablko

Pozdrawiam

#759 Fanboy

Fanboy
  • 17 postów
  • SkądGdynia

Napisano 22 grudnia 2012 - 18:50

Cześć ja jestem Mateusz. Applemanią zaraził mnie pewien koleś, który w tym mocno siedzi. Chciałbym poznać ludzi do wspólnej gry i pogawedki :)

#760 mateuszmjm

mateuszmjm
  • 69 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 grudnia 2012 - 19:33

Cześć jestem Mateusz,

Jestem APPLEholikiem, Apple zainteresowałem się ok. 4 lat temu, gdy mój były pracodawca sam korzystał z tego sprzętu, zaczęło się niewinnie bo od pożyczenia jego Mac`a Mini - zaiskrzyło. Później zacząłem od iPhone`a przeszedłem w sumie przez wszystkie modele: iPhone (2x), iPhone 3G (2x), iPhone 3GS (1x), iPhone 4 (2x), iPhone 4S (aktualnie) oczywiście musiałem skusić się na Macbook White Unibody Mid 2011 (ten ostatni model) używany jako komputer biurkowy, gdy ukazał się Mountain Lion sprzedałem go (nowy właściciel bardzo zadowolony bo i stan był bdb) miałem kupić Macbook Pro i3 lub i5 lecz jakoś nie było mi to konieczne ze względu na użytkowanie iPada.

Z iPadem też była ciekawa historia bo ... mój pierwszy iPad to iPad pierwszej generacji 32GB Wi-Fi na moje szczęście czy też nie szczęście miałem jeszcze Macbooka w związku z czym użycie mi się dublowało, odsprzedałem iPada lecz za nim tęskniłem rok temu skusiłem się na iPad 2 16GB 3G - lepszego urządzenia wg mnie nie ma :) jedynie minus wychodzący teraz, że nie mieszczę się powoli w 16GB i jak kiedyś będę zmieniał moją zabawkę to będzie to 64GB.

Jako, że zawodowo zajmuję się sprzedażą sprzętu komputerowego wielokrotnie startowałem w konkursach do pracy w iSpot i Cortland, lecz chyba nie jest mi dane tam pracować .... trudno, niech żałują :)

A dlaczego jestem Appleholikiem? Spójrzcie na Foto:

Dołączona grafika

Oczywiście inne iDodatki już są w drodze :)

#761 ZlyPL

ZlyPL
  • 229 postów

Napisano 22 grudnia 2012 - 19:58

Kłaniam się, oryginalne pseudo Bad Lieutenant nabyte z racji wykonywanego "zawodu" raczej służby. Skąd tu się wziąłem, ano w poszukiwaniu telefonu po parunastu różnych doświadczeniach z różnym hardware-m i systemami w końcu znalazłem słuchawkę która mi odpowiada (iphone5). Bez win-grozy się nie obejdę, więc to podstawa, ale na wersalkę, do bujanego fotela, czy wszelkiego rodzaju wyprawy motocyklowe zamierzam w przyszłości zabierać iPada-mini w placku na plecaku :) (jak ktoś jeździ na moto wie o co chodzi), iPad jest na liście moich zakupów w 2013r. Co dalej zobaczymy na razie to początek kolejnej w tym przypadku mini przygody z apple. Nie mam zwyczaju przyzwyczajania się do marek choć twierdzę, że jedyne słuszne auto i moto pochodzi a Bawarii to kto wie może w przyszłości jedyne słuszne słuchawki i tablety moim zdaniem będą pochodzić z Cupertino. Pozdrawiam ZlyPL

#762 MrJames

MrJames
  • 367 postów
  • SkądŁódź

Napisano 21 stycznia 2013 - 19:42

A więc i ja się przedstawię. :P Na forum już od 3 miechów siedzę, ale nie pisałem. :D A więc nazywam się Jakub (Wszyscy mówią na mnie James :P ) , lat 13. Z Apple kontakt od 7 roku życia. Posiadam iPhone'a 4 i jedzie do mnie nowy iMac 21,5" bo 27" się nie mieści. :( Pozdro

#763 Krecik1

Krecik1
  • 209 postów

Napisano 27 stycznia 2013 - 12:02

Dzień dobry wszystkim. Ja jestem Mole, a wołają na mnie Krecik. Z Apple jestem od zawsze, kiedy się urodziłem w moim domu już stał (i do dzisiaj stoi) komputer Apple II. Zajmuję się inżynierią oprogramowania. Pozdrawiam

#764 folharth

folharth
  • 436 postów
  • Skądfolharth_ca

Napisano 06 lutego 2013 - 04:29

Apple i ja ?! fanatyk - nie , uzytkownik - jak najbardziej TAK . Czy bedzie to nadgryzione jablko , czy tez inne logo - pozostanie to dla mnie tylko narzedziem do pracy , zabawy , nauki lub relaksu. Moje pierwsze kontakty z informatyka to poczatek lat 80 , tak wiec chyba jestem tutaj seniorem ;) ale jeszcze nie o lasce ;) "Dzisiaj" odkrywam na nowo Apple , "jutro" moze znowu powrot do PC lub jesli Amiga wroci na rynek - napewno poswiece jej troche czasu . Czlowiek uczy sie cale zycie ,przez co codziennie ulega przemianie - tak jak swiat ktory nas otacza. Tak wiec staram sie poznac nowe produkty , technologie - a przy okazji moc poznac wasz punkt widzenia na applemanie i skorzystac z waszego doswiadczenia .

#765 Barid92

Barid92
  • 17 postów
  • SkądPruszków

Napisano 06 lutego 2013 - 09:18

Hej nazywam się Bartek i jestem studentem informatyki :) Macintosh'ami zainteresowałem się już w lo kiedy na lekcjach informatyki musieliśmy korzystać z iMac. Od wczoraj jestem posiadaczem Powermaca G5 :D. Interesuje sie jeszcze motocyklami, sportem i fotografią.

#766 Snickers.

Snickers.
  • 3 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 19:25

Witam. Jestem Sandra i uczę się jeszcze w szkole ( jeszcze chwila i studia :D ). Apple zainteresowałam się ok. 7 lat temu, czyli byłam jeszcze ''dzieckiem''. Jeśli chodzi o moją kolekcje Apple to posiadam parę iPod'ów i obecnie używam iPhone'a 5. Niedługo zamierzam kupić MacBooka. Interesuję się sportem ( konkretnie to narciarstwo, karting, f1 i koszykówka ), muzyką, lubię nagrywać i montować filmy i oczywiście uwielbiam podróże. To tyle :)

#767 mikolajbetka

mikolajbetka
  • 99 postów

Napisano 24 lutego 2013 - 16:50

Cześć wszystkim :D Jestem Mikołaj i Apple interesuję się od 2009 roku kiedy na urodziny dostałem iPoda nano 5g. Zaskoczyło mnie w nim to, że tyle funkcji może być zapakowanych w tak niewielkiej obudowie. W zeszłym roku bateria siadła i sprzedałem go, po czym kupiłem Shuffle'a, którego 2 tygodnie temu zastąpił Touch 5 generacji. W "planach" mam jeszcze iPada 5 gen i MacBooka Pro with Retina Display 15". Interesuje się fotografią, modą i designem - wszystkiego. Nie lubię trolli, przedrzeźniania oraz zwykłego chamstwa na forum. To chyba tyle...

#768 jakubrybak

jakubrybak
  • 3 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 marca 2013 - 16:55

Witam . jestem Kuba , moje początki z apple zaczęły się od 2007 pierwszy imac 24...i do dziś użytkuje. Jestem mało aktywnym forumowiczem ponieważ jestem kierowcą zawodowym .Uczę się na błędach innych także problemy staram się rozwiązywać sam z apple. ale dzięki temu forum poszerzam swoją wiedzę za co wam dziękuje... Do usłyszenia...

#769 mati3gs

mati3gs
  • 4 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 01 marca 2013 - 18:58

Witam Nazywam sie Mateusz interesuje sie produktami Apple od od prawie 6 lat.Sprzętami jakie miałem były ipod classic później ipod nano,suffle,touch 3g iphone 2g,3g,3gs,4 i laptopik apple MacBook Pro 15" RETINA i7 2.6GHz 8GB 512SSD.Trafiłem na te forum z powodu złego jailbreak'a ale to inna historia :P.To już chyba koniec mojego opowiadania o sobie jestem tylko zwykłym uczniem ale lubie produkty apple chociaż są lepsze firmy ale ta nutka przyzwyczajenia zostaje.

#770 Patryk Leciński

Patryk Leciński
  • 2 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza, Poland

Napisano 02 kwietnia 2013 - 14:05

Cześć wszystkim ! Z tej strony Patryk :D. Z produktami Apple mam związek od 2007 roku, zaczęło się od iPoda Shuffle 2G, potem był niesamowity iPhone 3Gs i długo, długo nic... Dopiero w 2012 roku zaczęła się rewolucja. W moim domu przybyło wiele produktów z nadgryzionym jabłkiem, a we wrześniu wraz z przyjacielem założyliśmy Apple Sources. Najnowszym dzieckiem jest MacBook Pro 13'3, i7 2.9Ghz, 8GB RAM; a w nieodległej przyszłości planuję kolejnego iPhone i Apple TV. Forum przeglądałem anonimowo od kilku miesięcy, ale dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrować ;). Pozdrawiam.

#771 SiroM

SiroM
  • 71 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 08 kwietnia 2013 - 21:17

Witam, mam na imię kamil pozwólcie że odkopie temat. Mam 14 lat, w świecie apple jestem od niedawna może rok czasu, posiadam IPhone 4S, IPad 4th oraz IMaca 27' o sprzęty dbam jak o własną rękę, w zasadzie czyszcze je dosyć często nie umiem wytrzymać z IPhonem z odciskami : D

#772 Vivianna

Vivianna
  • 12 postów
  • SkądKonin, PL

Napisano 13 kwietnia 2013 - 23:37

Cześć :) Jak wszyscy, to wszyscy, nie ma że boli :D Mam na imię Patrycja, jeszcze niepełnoletnia niestety :) Z produktem Apple pierwszy raz miałam styczność wiele lat, gdy siostra do domu przyniosła swoje cudo w postaci iPoda. Od 2012 roku jestem szczęśliwą posiadaczką MacBooka Unibody, a dwa miesiące temu dołączył do niego iPhone 5. I jeśli mam być szczera, to na nic ich nie zamienię :D No chyba, że na nowszą wersję tych cudenek, bez których nie wyobrażam sobie teraz żyć :)

#773 MacLife

MacLife
  • 198 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 13 kwietnia 2013 - 23:53

Witam, Nazywam się Kamil, swoją przygodę z Macami zacząłem w wieku 12 lat, wtedy gdy Win był na TOP (tzn teraz nie jest :D). Obecnie bez Apple nigdzie się nie ruszę, na dzień dzisiejszy prowadzę własny sklep znanej amerykańskiej firmy - GUESS. Wcześniej jednak pracowałem w firmie deweloperskiej i stwierdziłem, że jak moja mama prowadzi interes, to przejmę go i założę GUESS'a ;) I tak do dziś...

#774 macwiz0

macwiz0
  • 2 postów
  • SkądGdynia

Napisano 28 maja 2013 - 21:59

Witam wszystkich i pozdrawiam z Gdyni.

#775 Artysta

Artysta
  • 3 postów

Napisano 08 lipca 2013 - 18:47

Witam Nazywam się Mateusz, przygodę z produktami z logiem jabłuszka zacząłem od premiery iPod'a 3g. Obecnie do kolekcji doszedł iPod 4g, shuffle i najnowszy iPod Touch (po prostu cudeńko). Od dawna w planach jest zakup Macbook'a niestety wciąż niezrealizowany :cry:. A tak życiowo: Studiuję Architekturę, trochę rysuję trochę maluję, czasem odwiedzam ścianki wspinaczkowe i lubię zaczytywać się w dobrych kryminałach :).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych