Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Autoryzacja komputera w programie iTunes.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#76 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 27 stycznia 2014 - 20:13

Rozwiązałem swój problem definitywnie. W przypadku Windows pomaga ostatnia opcja
Program iTunes wielokrotnie monituje o autoryzowanie komputera do odtwarzania zawartości zakupionej w sklepie iTunes Store

#77 abdul190

abdul190
  • 127 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 28 marca 2015 - 19:19

Mam problem również związany z autoryzacją, ale troche nietypowy. Z tego co widzę w tym temacie, niektórzy nie mogą w ogóle autoryzować komputera, albo przenieść aplikacji z/na iOS, u mnie ten problem wygląda zgoła inaczej. Jest mniej uciążliwy, ale wciąż irytujący.

 

Czyli:

Używam tego samego konta iTunes od kilku lat, teraz od 3 lat na drugim komputerze. Laptop, którego aktualnie używam jest zautoryzowany właśnie jako drugi komputer z 5 dostępnych.

Problem polega na tym, że za każdym razem jak odepnę i podepnę iPhone'a w celu przeniesienia apliakcji zaktualizaowanych z/na iPhone'a to muszę na nowo wpisywać hasło w AppleID w celu autoryzacji komputera. Po wpisaniu hasło pojawią się za każdym razem ta sama notka, że autoryzowałem 2-gi komputer z 5-ciu dostępnych, po czym wszystkie aplikacje ładnie się synchronizują między itunes <> iPhone.

 

Chodzi mi o jedną rzecz - da się jakoś zmusić itunes do automatycznego używania mojego hasła do AppleID? Trochę to irytujące, że po każdej aktualizacji jakiejkolwiek aplikacji muszę podawać hasło, bo inaczej iTunes wycofa mi wszystkie appki z iPhone'a... Aplikacje się ładnie synchronizują, tylko denerwuje mnie ciągłe wpisywanie hasła. Teraz używam Win 8.1 po formacie. Z tego co pamiętam na poprzednim Windows 7 HP było dokładnie TAK SAMO. Więc jak mniemam to wina iTunes.

 

Jakaś rada na to?


Komputer: PC i5-7400/GTX 1060 6gb G1/16Gb/4tb+250gb nvm-e/W10 | Telefon: iPhone 11 Pro
Player: P20 Pro / 11 Pro + SHB5850 | Tablet: Nexus 7 II LTE 32Gb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych