Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Autoryzacja komputera w programie iTunes.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#26 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 września 2011 - 12:16

Jak w temacie dostaje komunikat że autoryzowanych jest już 5 komputerów, ponieważ często zmieniam sprzęt zapomniałem powycofywać je tylko się wylogowywałem przed sprzedażą. Wie ktoś jak je od-autoryzować nie mając ich?


Wątek "Nie mogę autoryzować komputera w iTunes" został scalony z istniejącym. eualex.

#27 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 17 września 2011 - 12:26

You can deauthorize all computers connected to your Apple ID if you've reached the maximum five authorizations:

1. Click iTunes Store on the left side of iTunes.
2. If you're not signed in to the store, click the Account button, then enter your account name and password.
3. Click the Account button again (your Apple ID appears on the button), enter your password, and then click View Account.
4. In the Account Information window, click Deauthorize All.

Dołączona grafika

Źródło: iTunes Store: About authorization and deauthorization

#28 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 września 2011 - 12:33

wielkie dzięki. pozdrawiam

#29 sto8

sto8
  • 177 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 01:42

trochę wody upłynęło od tego wątku... ale może mi pomożecie rozwiać moje wątpliwości... Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Dziękuję.

Mam autoryzowane dwa komputery apple, iTunes pokazuje że 3, jakiś rok temu padła mi płyta główna, serwis wymienił na nową i musiałem autoryzować komputer na nowo, więc podejrzewam że ten maczek używa dwóch autoryzacji... Nie chcę używać opcji wycofania autoryzacji dla wszystkich komputerów, bo można użyć to raz na rok. Czy mogę wycofać 1 komputer i autoryzować go ponownie? Czy można wielokrotnie autoryzować i wycofywać autoryzację jednego komputera bez blokowania sobie dostępu do App i iTunes Store (sklep -> wycofaj autoryzację tego komputera) ? Gdzieś wyczytałem że ponowna autoryzacja tego samego komputera może być dopiero po 3 miesiącach (ale już nie mogę odnaleźć źródła tej informacji). Mam nadzieję że to bzdura, bo nie chce sobie narobić syfu, boję się tego użyć bo mam sporo programów i muzyki zakupionej. Support na ten temat pisze... Jeden komputer używa wielu autoryzacji konta sklepu iTunes Store

#30 wisnia93

wisnia93
  • 53 postów
  • Skądxxx

Napisano 02 lipca 2012 - 14:19

iTunes deautoryzacja Witam ma taki problem mam autoryzowane 5 komputerów (zostało po formacie Windowsa ) a nie mogę ich deautoryzować ponieważ robiłem to w ciągu ostatniego roku. Proszę o pomoc.

#31 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipca 2012 - 17:13

Ale w czym mamy pomóc? Mamy włamać się do Apple i zdeautoryzować Ci konto? Musisz teraz odczekać swoje, a na przyszłość przed formatem zeautoryzować komputer, żeby zwolnić slot.

#32 wisnia93

wisnia93
  • 53 postów
  • Skądxxx

Napisano 02 lipca 2012 - 17:22

Wielkie dzięki znalazłem rozwiązanie. Poziom użytkowników tego forum jest tak ch*jowy że szkoda tutaj pisać na jakikolwiek temat bo albo zaraz zamieszają z błotem albo odeślą do google wielcy znawcy.

#33 WojtekF

WojtekF
  • 771 postów

Napisano 02 lipca 2012 - 17:26

Odkryłeś Deauthorize All? :)

#34 mietosz

mietosz
  • 17 postów

Napisano 17 lipca 2012 - 13:25

Autoryzacja komputera w programie iTunes.

Witam, wiem ze bylo troche tematow o tym ale u mnie wystepuje dosyc niespotykany problem. Pomimo wielokrotnej proby zautoryzowania i wycofania autoryzacji komputera z 3 roznych kont i zgrania programow z iphone do itunes ciagle wyskakuje blad:

Dołączona grafika

Ktos wie o co moze chodzic?

Dodam ze programy pochodza z appstore i z cydii

#35 AthionV9

AthionV9
  • 41 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 13:07

programy-autoryzacja Hejka, Mam problem z iTunes, Gdy podlaczam Iphone'a do komputera i chcę przenieść zainstalowane programy z Iphone'a do komputera pojawia się problem: ,,Nie można było przenieść NIEKTÓRYCH kupionych rzeczy z Iphone'a ,,Iphone (AthionV9)'' (w tym ,,Airport'') do biblioteki Itunes, ponieważ nie masz autoryzcji do używania ich na tym komputerze. Aby autoryzować ten komputer dla rzeczy kupionych w Itunes Store, wybierz polecenie Sklep>Autoryzuj ten komputer'' (oczywiście komputer autoryzowałem i odautoryzowywałem kilkanaście razy i nic to nie dało) Programów w Iphonie mam 48 i tylko 16 nie przenosi ,reszte bardzo ładnie. Wie ktoś o co chodzi? Proszę o pomoc i z góry dziękuję AthionV9

#36 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 sierpnia 2012 - 13:08

Cofnij autoryzacji i autoryzuj komputer ponownie. Te 16 programów ściagałeś ze swojego konta czy jakiegoś innego?

#37 AthionV9

AthionV9
  • 41 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 13:18

z iphone'a ze swojego konta

---------- Wpis dodano o 14:18 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:17 ----------

a autoryzacje cofałem i przywaracałem kilkanaście razy i nie pomogło

#38 Lokria

Lokria
  • 6 278 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 sierpnia 2012 - 13:46

Zacznij pisać z zachowanie wielkich i małych liter bo wątek wyląduje w koszu.

#39 sto8

sto8
  • 177 postów

Napisano 27 sierpnia 2012 - 14:55

Ok… ale czy to jedno i to samo Apple ID? Jeśli tak to może pobierz te programy jeszcze raz przez iTunes na komputerze a w iPhonie usuń (o ile są bezpłatne), a jak to nie pomoże to pisz do supportu. Nie wiem czy dobrze radzę ale zawsze możesz spróbować.

#40 m4c

m4c
  • 5 postów

Napisano 25 października 2012 - 22:02

Autoryzacja komputera dla przeniesienia zakupów Witam, tematem jest iPad 1 16GB, wszystkie możliwe aktualizacje są wgrane. Chcę odtworzyć iPada i przywrócić ustawienia fabryczne a potem przywrócić archiwum. Archiwizuję, przy próbie przeniesienia zakupionych rzeczy otrzymuję komunikat o braku autoryzacji komputera (PC). Dezaktywuję wszystkie autoryzacje i nadaję ponownie jedną jedyną. Nadal jednak otrzymuję info o braku autoryzacji, mimo że zdejmuję ją i nadaję z powodzeniem. Szału dostanę. Co jeszcze mam zrobić??

#41 Artek777

Artek777
  • 499 postów
  • SkądSanok, PL

Napisano 20 grudnia 2012 - 16:23

Program nie został zainstalowany na Iphonie ponieważ nie masz autoryzacji....

Cześć
Wgrałem do mojego iPhone soft 3.1.3 (wcześniej miałem 4.2.1) i chcę zainstalować na nim program Gadu-Gadu, mam starszą wersje tego programu na kompie zgodną z 3.1.3 ale po synchronizacji wyświetla mi się: "Program Gadu-Gadu nie został zainstalowany na Iphonie ponieważ nie masz autoryzacji do używania go na tym komputerze"
Kliknięcie w autoryzuj komputer nie pomaga choć wyświetla sie że komputer został autoryzowany.
Ma ktoś jakies pomysły bo zależy mi na tym programie.


Wątek "Program nie został zainstalowany na Iphonie ponieważ nie masz autoryzacji...." został przeniesiony do istniejącego tematu. eualex.

#42 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 grudnia 2012 - 18:36

A skąd wziąłeś tę starszą wersję programu?

#43 Artek777

Artek777
  • 499 postów
  • SkądSanok, PL

Napisano 20 grudnia 2012 - 19:44

Po prostu mialem na kompie bo jak kiedys mialem tego softa to zostawilem sobie w razie jak bym wrocil do 3.1.3. Wtedy dzialala

#44 Noodel

Noodel
  • 5 postów

Napisano 10 stycznia 2013 - 23:54

Synchronizacja iPoda, a autoryzacja komputera. Mam dość gruby problem, bo nie mogę instalować appek z iTunes. Żąda autoryzacji komputera z mojego konta, oczywiście z łatwością to robię. Po czym przychodzą schody: chce autoryzacji komputera dla konta, które raz kiedyś było zalogowane w iTunes. Oczywiście nie znam hasła, nie było to moje konto. Błagam o pomoc! iPod Touch 4G

#45 NieOgarniam

NieOgarniam
  • 7 postów

Napisano 07 lutego 2013 - 19:36

Itunes autoryzacja.

Witam mam problem z itunes, gdy chce zainstalować instagram wyskakuje mi to :)[url=http://scr.hu/0ykp/5sbww]screenSHU - The fastest screen capture ever.[/url] niby nic, ale gdy autoryzuje komputer i chce ponownie zainstalować aplikacje wyskakuje mi to samo, próbowałem też na innym komputerze i taka sama sytuacja. Bardzo prosze o pomoc, jeżeli jest jakiekolwiek rozwiązanie. Pozdrawiam

Wątek "Itunes autoryzacja." został przeniesiony do istniejącego wątku - o tym samym przedmiocie dyskusji. eualex.

#46 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 07 lutego 2013 - 19:40

Może masz wykorzystaną maksymalną liczbę autoryzowanych kompów.

#47 NieOgarniam

NieOgarniam
  • 7 postów

Napisano 07 lutego 2013 - 19:58

mam 2 / 5 [url=http://scr.hu/0ykp/9y36y]screenSHU - The fastest screen capture ever.[/url]
:)

#48 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 lutego 2013 - 10:50

A skąd pobrałeś instagrama?

#49 RudziN

RudziN
  • 28 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lutego 2013 - 20:09

Najnowszy iTunes i kopiowanie programów z urządzenia do biblioteki Siemano, mam problem z kopiowaniem programów pobranych z urządzenia, na komputer - do biblioteki iTunes. Komputer niby autoryzowałem, ale później, w tym samym miejscu, nie ma napisane, że mogę wycofać autoryzację, tylko znowu mogę dokonać autoryzacji (i tak w kółko). Oczywiście przy synchronizacji programy, nie kopiują się na dysk komputera. Mógłby ktoś mi (od autoryzacji) wytłumaczyć, krok po kroku, jak przenieść zakupione pozycje w najnowszym iTunes? :roll:

#50 mario_bong13

mario_bong13
  • 20 postów

Napisano 04 kwietnia 2013 - 14:55

Czy są to aplikacje na mac'a czy iphona/ipad'a?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych