Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oryginalność słuchawek Monster Beats


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1045 odpowiedzi w tym temacie

#51 iKrawiec

iKrawiec
  • 1 152 postów
  • Skąd/root

Napisano 06 czerwca 2011 - 18:28

Zanim kupiłem solo naczytałem sie wiele recenzji. Wszyscy byli zgodni co do jedno. Są to najczęściej i najlepiej podrabiane wersje słuchawek na świecie. Na youtube masz pełno flimików które pokazują podróby i oryginały. Nie rożnią się wyglądem wogóle, lecz różnia sie jakościa dźwieku. Dotyczy to zarówno solo, studio. Musisz porównać jakosć dźwięku z oryginalnymi wtedy dopiero przekonasz się co kupiłeś:)

#52 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 czerwca 2011 - 18:44

Podróby różnią się wyglądem od oryginalnych i to znacznie według mnie. A jeśli chodzi o aspekt jakości dźwięku moich słuchawek już jestem upewniony, że są oryginalne. Sprawdzałem w ispocie... ewentualnie mogę jeszcze pojechać do Stanów poszukać Dr.Dre ale nie mogę znaleźć jego adresu w swoim notesie... ;)

#53 iKrawiec

iKrawiec
  • 1 152 postów
  • Skąd/root

Napisano 06 czerwca 2011 - 18:55

Podróby różnią się wyglądem od oryginalnych i to znacznie według mnie. A jeśli chodzi o aspekt jakości dźwięku moich słuchawek już jestem upewniony, że są oryginalne. Sprawdzałem w ispocie... ewentualnie mogę jeszcze pojechać do Stanów poszukać Dr.Dre ale nie mogę znaleźć jego adresu w swoim notesie... ;)

Nie kumasz bazy. Chińczyki nie robią podrób tylko repliki Wygląd ten sam, te same materiały bo mają dostęp do fabryk ale cały mechanizm akustyczny już nie jest oryginalny. Tak jak z zegarkami omega. Można kupić idealne repliki jednak mechanizm jest inny.

Ale bardzo możliwe, że ci się fuksło i masz oryginały.

#54 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 czerwca 2011 - 19:01

Ale są szczególiki które potrafią to zdradzić chociażby znaki certyfikatów które są przeważnie pomijane i nie umieszczone na podróbkach ( na prawej słuchawce ). A propos czytania widzę, że masz duże kłopoty z tym.... Nie rozumiesz na prawdę, że porównywałem swoje do tych w ispocie w Łodzi ? Jarzysz ? ;)

#55 Majkpe

Majkpe
  • 394 postów

Napisano 06 czerwca 2011 - 23:09

Ja jestem w pełni zadowolony z słuchawek i nie obchodzi mnie czy jakiś czarnoskóry bandyta ukradł 50 sztuk czy może porwali ciężarówkę. Pomijając, że oszczędziłem ponad 700zł.



mozesz odpowiadać za to za udział w paserstwie, i tu nikogo nie bedzie interesowalo ze ty masz to gdzeis :P

#56 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 czerwca 2011 - 13:29

mozesz odpowiadać za to za udział w paserstwie, i tu nikogo nie bedzie interesowalo ze ty masz to gdzeis :P



A z jakiej racji ? Przecież sprzedawca zapewniał, że towar pochodzi z legalnego źródła. Mogę być co najwyżej poszkodowanym. Co innego gdybym wiedział, że sprzęt jest niekompletny, pochodzi z kradzieży i zakupił bym go umyślnie to wtedy odpowiadam za paserstwo..

#57 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 czerwca 2011 - 14:08

Monster Beats by Dr.Dre Studio solo HD red czerwon (1631138415) - Aukcje internetowe Allegro
Co myślicie o tej aukcji ?

#58 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 czerwca 2011 - 14:17

Ja bym spróbował zalicytować. ;)

#59 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 czerwca 2011 - 14:21

Tylko znowu zastanawia mnie ta niska cena 550zł poza licytacją...

#60 vooxie

vooxie
  • 81 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2011 - 16:25

Znajomy ma sklep internetowy i ostatnio nawiązał współpracę z polskim dystrybutorem słuchawek Monster. Dostał zakaz wystawiania ich na Allegro (podobno Monster nie życzy sobie sprzedaży swoich produktów na portalach aukcyjnych). Znajomy został też poproszony o trzymanie się ceny sugerowanej przez producenta i nie sprzedawanie ich taniej pod groźbą zaprzestania współpracy... To tak piszę w ramach ciekawostki :)

#61 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 czerwca 2011 - 17:11

@vooxie, rozwiałeś moje wątpliwości :D Beatsy ze sklepu Rock'n'roll za 599zł przecenione, są raczej oryginalne... hm?

---------- Wpis dodano o 18:11 ---------- Poprzedni wpis dodano o 17:47 ----------

Wiadomość z ostatniej chwili od sprzedającego na aukcji, którą umieściłem tutaj :
"szczepże mówiąc nie wiedziałem że takie rzeczy też podrabiają i nie dam głowy uciąć bo to był prezent i ja tego nie kupowałem osobiście. "

#62 vooxie

vooxie
  • 81 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 czerwca 2011 - 20:18

W sklepach raczej oryginalne rzeczy mają... Chociaż kto ich tam wie, cwaniactwo w naszym kraju osiąga wysoki poziom ;) Jeżeli sklep zaopatruje się od polskiego dystrybutora, to na pudełku będzie naklejka, że importer czy tam dystrybutor to Hama Polska Sp. z o.o. (takie w iSpotach sa naklejki) - no chyba, że są jeszcze inni polscy dystrybutorzy tej marki, o których mi nie wiadomo... Jeżeli chcesz mogę Ci załatwić jakaś niższą cenę u znajomego w sklepie - on ma od polskiego dystrybutora... ale to pisz już na priv jakby co

#63 Rodziu

Rodziu
  • 140 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 czerwca 2011 - 16:53

Kupiłem Beatsy Solo w iSpocie... Masakra, jak przez te słuchawki się słyszy :D polecam każdemu, serdecznie, warte zakupu!

#64 Neo0O

Neo0O
  • 502 postów

Napisano 02 lipca 2011 - 11:43

na allegro jest ciekawa "okazja" nowe beatsy czy to solo czy studio z PEkinu za 349 i 369zl dowolne kolory. To napewno sa juz podrobki. Co powiecie na to? Ja chyba zaryzykuje i najwyzej potem albo mu oddam albo sprzedam na allegro. Bylem miesiac temu w Warszawie akurat, bylem w ispocie i akurat nie mieli zadnych beatsow do przesluchania... straszy pech bo kolo mnie, w okolicach szczecina ispot chyba nie ma..

Słuchawki Monster STUDIO Beats by Dr. Dre mp3 mp4 (1689758879) - Aukcje internetowe Allegro

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

powiedzcie czy org.

i przy okazji pytanie: te studio posiadaja baterie i na ile one starczaja godzin sluchania?

#65 Majkpe

Majkpe
  • 394 postów

Napisano 02 lipca 2011 - 12:39

ludzie, kiedy wy zrozumiecie... jeśli nowe, oryginalne beatsy studio kosztują koło 1000 zł, to jak to jest możliwe, że są gdzieś indziej za 600 zł? zrozumiem jeszcze sytuację Creative'ów Aurvana - są w markecie po 300 zł, a na allegro za 170 zł i są oryginalne, ale w USA te beatsy kosztują koło 300$ - i że niby są tańsze na allegro niż u producenta? rób jak chcesz, nie nasza sprawa. kupując jednak takie słuchawki robisz siebie w balona i innych - gość widząc, że na podróbki jest popyt będzie wystawiał ich jeszcze więcej i jeszcze wiecej jeleni je kupi. spoko, mi też się podobają, wyglądają super, ale jak ja bym kupował słuchawki za taka cenę to niedopuszczalne by było, że grają gorzej niż te za 300 zł lub na podobnym poziomie. poza tym, po co takie słuchawki do średniego źródła dźwięku? iphone nie gra jakoś rewelacyjnie i kupowanie słuchawek za ponad 600 zł do niego to przerost formy nad treścią. aha, i z tego co wiem, to tylko jeden sklep na allegro sprzedaje oryginalne beatsy, można poznać po cenie. reszta to albo podróbki, albo używki z ispota lub z usa, lub używki i na dodatek podróbki, ewentualnie pojedyncze sztuki oryginalne. no i krótka piłka - słuchawki nei mają gwarancji - nie są oryginalne. gwarancja rozruchowa ma taką samą ważność jak obietnice od pijaczka, że da ci 100000 zł.

#66 vooxie

vooxie
  • 81 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2011 - 13:56

straszy pech bo kolo mnie, w okolicach szczecina ispot chyba nie ma..


Gdzie kupić - Lauda AUDIO .pl - tu masz stronę jednego z dwóch polskich dystrybutorów słuchawek Monster, masz tam info gdzie można je kupić - widzę, że w Szczecinie są 2 sklepy, które sprzedają Monster

#67 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 lipca 2011 - 14:03

Czy są to według was oryginalne słuchawki Studio ? :)
Monster Beats by Dr Dre czarne nowe sprawdz (1702448459) - Aukcje internetowe Allegro

#68 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipca 2011 - 19:11

Mogą być oryginalne, jednak ja bym nie ryzykował. Cena podejrzanie niska.

#69 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2011 - 19:58

Dlatego powstrzymałem się i kupiłem gdzie indziej mając pewność, że są oryginalne ;) w przypadku Monsterów niestety jest to jedynie wyjście jeśli człowiek nie chce zostać nabity w butelke...

#70 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 14 lipca 2011 - 20:28

Napisz do sprzedającego by ci pokazał numer seryjny lub chociaż screenshot strony po rejestracji. Będziesz miał czarno na białym, że oryginalne :) A tak w ogóle to ile dałeś?

#71 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipca 2011 - 20:46

Napisz do sprzedającego by ci pokazał numer seryjny lub chociaż screenshot strony po rejestracji. Będziesz miał czarno na białym, że oryginalne :)

A tak w ogóle to ile dałeś?


Rejestracji? Je sie rejestruje?

#72 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 14 lipca 2011 - 21:02

Rejestracji? Je sie rejestruje?


Tak, celem weryfikacji, że są prawdziwe. Wklepujesz na stronie numer seryjny i masz 100% pewności, że kupiłeś oryginalne :)

Wybierasz Studio, jakieś dane i powinno "działać" ;)

#73 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipca 2011 - 21:06

Dzięki, nie wiedziałem. Sprawdzę po weekendzie, ciekawe czy w iSpot dali mi oryginalne ;)

#74 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lipca 2011 - 21:37

A jak sprawdzić seriala na Solo HD (Red). Wie ktoś?

#75 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipca 2011 - 21:59

normalnie....masz tam opcje dla solo hd.... Swoje dorwałem za 850zł po znajomości. Też zaraz sobie zarejestruję. ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych