Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike+ GPS z iPod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#1 Panthel

Panthel
  • 78 postów
  • SkądPoznan

Napisano 17 marca 2007 - 14:31

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć gdzie można nabyć zestaw Nike + iPod Kit w Polsce?
Proszę o odpowiedź!
Pozdrowienia!

App Store - Nike+ GPS

Tematy pokrewne:
Nowa aplikacja NIKE+GPS od Nike juz dostępna
http://myapple.pl/th...ajmy-razem.html
Nike+ GPS z iPod

#2 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2007 - 15:08

może w salonach Nike. Np. w Arkadii w Warszawie albo w iSpot'ach w całej Polsce

#3 enigma_pl

enigma_pl
  • 52 postów

Napisano 17 marca 2007 - 15:35

iSpot w Złotych Tarasach. Wczoraj oglądałem, ale ceny nie pamiętam... :/

#4 wegorzyk

wegorzyk
  • 674 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 marca 2007 - 15:38

Raczej w sklepach nike (w zestawie jest czujnik do buta i przystawka do ipoda nano, samego ipoda trzeba dokupić), ale obawiam się, że jeszcze niedostępne w Polsce

#5 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 17 marca 2007 - 15:48

29$ za sensor + nadajnik, 300zł za Buty, 29$ za Armband, świadomosć, że i tak nie będziesz z tego korzystał - bezcenna.

#6 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 marca 2007 - 22:48

29$ za sensor + nadajnik, 300zł za Buty, 29$ za Armband, świadomosć, że i tak nie będziesz z tego korzystał - bezcenna.

z ust mi to wyjales :-o

#7 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 17 marca 2007 - 23:02

Eee no, przesadzacie. Są chyba ludzie którzy jednak będą tego używać.

#8 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 marca 2007 - 23:09

jacys pewnie beda ale w polsce jest wiecej egzemplarzy tych czujnikow niz tych ludzi ;)

#9 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 17 marca 2007 - 23:10

Tylko biegacze. Reszta tak dla szpanu... I będzie sie kurzyło w domu. Wiem, bo zanim miałem iPoda, to posiadałem Creative Muvo. Do niego dołączony był taki jakby - futeralik - armband. Dosyć często jeżdżę na rowerze, praktycznie codziennie, bo do szkoły wiosną i wczesna jesienią tak dojeżdżam i wydawać by się mogło że to coś dla mnie. Ale i tak nie używałem stwierdziłem ,ze lepiej przez to nie wpaść pod TIR - a.

#10 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 17 marca 2007 - 23:31

Ostro panowie.... zapraszam do iSpota SB nie pamiętam ile ale na pewno taniej zestaw sensor z przystawką, a w niedzielę bedzie jeszcze w cenie promocyjnej.

#11 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 marca 2007 - 11:08

Ja dzisiaj się wybieram, ale po nadajnik radiowy Tune FM do Nano 1G Belkina. Też są na to jakieś zniżki?

#12 Panthel

Panthel
  • 78 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 marca 2007 - 14:34

Był bym wdzięczny gdybyś przy okazji sprawdził cenę Nike + Ipod.

#13 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 18 marca 2007 - 14:38

Dobra, jak wrócę, to wkleję na ten temat.

---- Dodano 18-03-2007 o godzinie 18:38 ----
Nawt nie trzeba było wracać, wysyłam z iSpota. 129 zł sensor + odbiornik do nano.

#14 Slimowski

Slimowski
  • 21 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 00:05

Mam male pytanie dotyczace Nike+, jutro wybieram sie do sklepu po zakup sensorka, oczywiscie brak mi specjalnych butow(ktorych nei ebde kupowac z racji tego ze mam juz inne do biegania), spokojnie da sie to ulokowac w bucie zeby dzialalo? czy koniecznei musis byc to ulokowane w dzirce w butach nike+ ?

#15 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 kwietnia 2007 - 00:17

Galeria Krakowska, sklep Nike:
buty - ok 400 zł
nadajnik - odbiornik - ok 90 zł

Ceny sprzed miesiąca.

---- Dodano 16-04-2007 o godzinie 01:27 ----
Link do sklepu z butami :
http://www.butysport...315933-102.html

#16 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 07:40

PavelM co ma twoja odpowiedź do jego pytania, bo nie rozumiem za bardzo?

Slimowski na forum chłopaki już pisali że będzie działać. Poszukaj trochę, na pewno znajdziesz.

#17 Slimowski

Slimowski
  • 21 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 07:53

Tak juz znalazlem i na forum i potwierdzenie w taki sposob
http://suckmyipod.co...or-ipod-nano/
:)

#18 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 kwietnia 2007 - 08:12

Naprawde bedzie to działać? Ja w to nie wierzę. W butach nike+ które posiadam chip umieszczony jest pod środkiem stopy. Mi się wydaję że będzie to działać ale niepoprawnie, tzn. np wykaże złą odległość jaką się przebiegnie lub złą ilość spalonych kalorii. Teraz buty nike+ kosztują od 69$ więc nie jest tak źle. Ja swoje na wakacje kupowałem za 100. Niewiem jak się mają ceny w polsce ale chyba taniej sprowadzić ;)

#19 Slimowski

Slimowski
  • 21 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 11:06

Wrocilem z zakupow, sensor Nike+ w Katowicach w cenie 135zl (drozej niz w Kraku i Wawie?!)
Oczywiscie bede startowal bez butow Nike+, wiec jutro jak czas i zdrwoie pozwoli postaram sie sprawdzic czy sensor napewno dziala bez tych butkow(chyba ze ktos juz wytestowal?).
Tylko jestem troche rozczarowany, place niemale pieniadze(135zl za taki bajerek) a brak instrukcji w jezyku polskim, angielski rozumiem mniej wiecej, ale ja chce byc o czym w 100% porzekonany a nie "mniej wiecej".
Wiec Denia.nyc czy moge Cie prosic o wytlumaczenie podstawowych rzeczy ktore trzeba wykonac do aby moc cieszyc sie ta zabaweczka(jakas kalibracja itp)
Pozdrawiam :)

++++
To chyba juz potwierdza ze bez butow nike+ bedzie dzialac na 100%
Rzeczy dostepne na ebay
http://cgi.ebay.pl/N...1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/L...1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/N...1QQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.pl/L...1QQcmdZViewItem

Zamawial ktos keidys na ebay.pl od osoby nei z Polski, na jakich zasadach sie to odbywa? Czy to sie wogole oplaca?(koszty przelewu zagranicznego itp)

#20 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 kwietnia 2007 - 16:15

Nie no ładne bajery na e-bayu. Instrukcja jest prosta, wsadź "tabletkę" nike+ipod do buta czy tam do tego pokrowca na sznurówkach wepnij do ipoda sensor włącz ipoda wejdź na Nike+Ipod/ Ustawienia/ Ciężar i ustaw swoją wagę, Power Songa, itp. później wejdź na Czujnik i daj kalibruj. Wtedy twój Ipod połączy się z nim i już nie będziesz go musiał kalibrować. No i chyba już można biegać, jeżeli nie Ipod nie wykryje tabletki to poruszaj nogą lub zrób pare kroków a potem wiadomo, ustaw sobię Workout czyli jak chcesz biedz i już. ;) Właściwie to nie musiałem tego opisywać bo sam byś na to od razu wpadł. Ale chociaż będziesz miał pewność :)

#21 Quarien

Quarien
  • 13 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 20:34

A czy da się to podpiąć pod iPoda Video?

#22 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 kwietnia 2007 - 20:44

Nie, działa tylko a przynajmniej przeznaczony jest do I-Poda Nano ale myślę że nie będzie działało nawet jeżeli wtyczka by pasowała?

#23 Slimowski

Slimowski
  • 21 postów

Napisano 16 kwietnia 2007 - 21:47

Rozumiem ze chodzi o ustawienia/czujnik/polacz a co z opcja "kalibruj", skorzystales z tej opcji? Moze jak juz sie troche rozkrece to jakis maly pojedynek? Pozdrawiam i dzieki za pomoc

#24 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 kwietnia 2007 - 15:01

skalibrowałem na samym początku. Teraz jestem w 3 Pojedynkach jednocześnie ale w maju można spróbować ;) Powodzenia i wytrwałości w bieganiu ;) Polecam jako Powersonga Eye of the Tiger

#25 cis-moll

cis-moll
  • 40 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 kwietnia 2007 - 10:46

denia.nyc - napisz na ile uważasz, że nike+iPod jest dokładny.. czy przynajmniej pomocny. Zastanawiam się nad zakupem tego sprzętu, ale na bieganie.forum ludzie mnie do niego nie zachęcili.

W tej chwili biegam na odcinkach 8km, które wcześniej zmierzyłem rowerem z licznikiem. Biegam je na czas z pulsometrem. Zawsze zabieram ze sobą iPod'a nano.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych