Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy iPhone Apple jest napewno taki super?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#51 Verex13

Verex13
  • 1 093 postów
  • SkądTczew (k. Gdańska)

Napisano 20 stycznia 2011 - 12:41

@Topek Chciało ci się tyle szukać tego wszystkiego? Owszem, wszystko zależy od tego na czym ci zależy, jednak według mnie iOS jest o wiele bardziej intuicyjny niż Android i o wiele lepszy. Zależy co kto chce. iPhone nie jest tylko do gier - iPhone jest smartfonem, który może służyć biznesmenom - patrz funkcje: notowania giełdowe, notatki, funkcje konferencji, mail, szybki internet, wi-fi, i inne bajery. Dla pogodynów: Pogoda xD

#52 Topek

Topek
  • 755 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 12:50

@Topek
Chciało ci się tyle szukać tego wszystkiego?
Owszem, wszystko zależy od tego na czym ci zależy, jednak według mnie iOS jest o wiele bardziej intuicyjny niż Android i o wiele lepszy. Zależy co kto chce. iPhone nie jest tylko do gier - iPhone jest smartfonem, który może służyć biznesmenom - patrz funkcje: notowania giełdowe, notatki, funkcje konferencji, mail, szybki internet, wi-fi, i inne bajery. Dla pogodynów: Pogoda xD


Wielkie firmy nie stosują rozwiązań Apple'a w biznesie, bo nie są wystarczające jak np. BIS w BB. Osobiście nie powierzyłbym moich finansów doradcy korzystającemu z iPhone'a. Byłby w moich oczach niekompetentny.

PS. "Pogodyn" to meteorolog.

Pozdrawiam!

#53 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 stycznia 2011 - 12:53

Widze, ze kolega Topek to cyfrowy onanista ;)

---------- Wpis dodano o 12:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:52 ----------

Wielkie firmy nie stosują rozwiązań Apple'a w biznesie, bo nie są wystarczające jak np. BIS w BB. Osobiście nie powierzyłbym moich finansów doradcy korzystającemu z iPhone'a. Byłby w moich oczach niekompetentny.

PS. "Pogodyn" to meteorolog.

Pozdrawiam!


glupszego tekstu w życiu nie widziałem, co ma telefon do kompetencji?

#54 zibi27

zibi27
  • 174 postów
  • SkądGdynia/vernon/fr

Napisano 20 stycznia 2011 - 12:58

Widze, ze kolega Topek to cyfrowy onanista ;)

---------- Wpis dodano o 12:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:52 ----------



glupszego tekstu w życiu nie widziałem, co ma telefon do kompetencji?


Dolaczam sie do tekstu co za debil takie teksty pisze

#55 Topek

Topek
  • 755 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 12:59

Widze, ze kolega Topek to cyfrowy onanista ;)

---------- Wpis dodano o 12:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:52 ----------


glupszego tekstu w życiu nie widziałem, co ma telefon do kompetencji?


To moje osobiste odczucie, całkiem inaczej postrzegam osoby korzystające (w świecie biznesu) z np. BB a inaczej z iPhone'a.

Sformułowanie "cyfrowy onanista" mogłeś sobie podarować, bo chciałem tylko pokazać koledze Verex, że na iPhonie świat się nie kończy. ;)

#56 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:03

Podsumowując iPhone to dobry telefon, ale nie oferuje niczego czego nie mogą nam dać inne telefony. Jesteś nastawiony na biznes - weź BlackBerry, jesteś nastawiony na otwarty system - weź Androida, szukasz czegoś świeżego i dobrego - weź WP7 a jeżeli szukasz telefonu do gier etc. to tylko iPhone.

Pozdrawiam! :)


+1

Mimo, że mam też iPhone'a, to jestem jednak zachwycony świeżością WP7.

#57 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:04

4 cale to max sgs ma maxymalny rozmiar hd2 jest juz za szeroki ja mam dyskomfort w uzywaniu jest cos takiego jak ergonomia telefon powinien byc poreczny na wysokosci mozna byloby wydluzyc ale stracilby proporcje i powodowalaloby to problemy tak jak w sprzetach z wm jedne ekrany vga drugie wvga a najgorsze byly kwadraty

#58 iAjAj

iAjAj
  • 507 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:08

chciałem tylko pokazać koledze Verex, że na iPhonie świat się nie kończy. ;)


~Topek, tez probowalem, ale tutaj sie po prostu nie da.;)

#59 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:12

~Topek, tez probowalem, ale tutaj sie po prostu nie da.;)


Co sie nie da? Chyba kazdy sobie zdaje sprawe, ze są rożne telefony prawda? Wiec co chcecie koledzy udowadniać?

#60 iAjAj

iAjAj
  • 507 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:19

tak, ale nie kazdy (a raczej zdecydowana mniejszosc) zdaje sobie sprawe, ze moze byc cos lepszego niz Jabłko jaTelefon.

#61 Funko

Funko
  • 113 postów
  • SkądSierpc

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:30

@up: Jeżeli chodzi o przyjemność z użytkowania to naprawdę nie ma nic lepszego. Android? Wolne żarty...

#62 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:36

tak, ale nie kazdy (a raczej zdecydowana mniejszosc) zdaje sobie sprawe, ze moze byc cos lepszego niz Jabłko jaTelefon.


Lepsze/gorsze to Nasz subiektywna ocena, dla kazdego z Nas oznacza to zupełnie cos innego. Przewrotnie, czemu Ty na sile chcesz udowodnić, ze telefon X jest lepszy?

#63 iAjAj

iAjAj
  • 507 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 13:36

a uzytkowales jakis telefon z androidem albo wp7, ze stawiasz takie zdecydowane tezy? czy przeczytales w sasiednim temacie na myapple? @arturcisz, nie staram sie na sile nic udowadniac, chce pokazac pewnej grupie uzytkownikow, slepo zapatrzonych w iphony, ze sa inne sprzety, oferujace nie mniej, a czasem nawet i wiecej. Btw, czemu Ty starasz sie udowodnic ze lepszego telefonu nie ma?

#64 ma_ko

ma_ko
  • 36 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:24

Całe życie byłem wierny Noki, za interfejs za niezawodność i jakość wykonania... zawsze był u mnie najnowszy, najwyższy model tego producenta, przesiadki na Eryka, czy Szajsunga kończyły się albo rzutem o ścianę albo rzutem w śmieci... Htc miałem miesiąc po miesiacu wyglądał jak Nokia po 2 latach...itd... Ma od 4 miechów Iphona 4 i co? I nie szybko zmienię producenta, doceniam Apple, że nie wypuszcza telefonów co miesiąc ma jeden model i dzięki temu posiadamy urządzenie dopracowane ze stabilnym softem... Appstore rewelacja.. Pewnie jak wyjdzie Iphone 5 też będzie u mnie gościł bo choć 4 nie jest bez wad (ograniczeń) to jednak jak dla mnie poza brakiem slotu na SD niczego więcej od Smarta nie potrzebuję. A przy dobrych słuchawką jako grajek daje sobie więcej niż dobrze radę...

#65 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:35

Najlepszy? Nie,on jest po prostu funkcjonalny i idealny w swojej systemowej prostocie. Oczywiście,są telefony z 12Mpx aparatem,ale to tylko to. iPhone jest po prostu jak wyżej napisałem idealny w tym do czego został stworzony i do niczego więcej.

#66 iGor S.-8e6949e8a8

iGor S.-8e6949e8a8
  • 675 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:41

Również bym zmienił chętnie iPhone'a na coś innego, ale z tego co widać nie ma dla niego konkurencji (ok, oprócz nowszych, ale one są prawie takie same)... PS.: Jak sprawują się fony z Windows Phone 7?

#67 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:47

a uzytkowales jakis telefon z androidem albo wp7, ze stawiasz takie zdecydowane tezy? czy przeczytales w sasiednim temacie na myapple?

@arturcisz, nie staram sie na sile nic udowadniac, chce pokazac pewnej grupie uzytkownikow, slepo zapatrzonych w iphony, ze sa inne sprzety, oferujace nie mniej, a czasem nawet i wiecej.
Btw, czemu Ty starasz sie udowodnic ze lepszego telefonu nie ma?


Ja używałem telefonów a Androidem i ten system na pewno nie jest dla mnie. W7 widziałem tylko na youtube. Może jest przyjazny, ale na pewno strasznie mi się nie podoba, dlatego zostaje iOS. Oczywiście pomijam Symbiany i inne przestarzałe wynalazki.

Jakie inne sprzęty masz na myśli? Wymień mi jakieś ciekawe modele to może się przekonam.
Sprzętowo może rzeczywiście znalazło by się coś fajnego, ale co z tego jeśli (jak dla mnie przynajmniej) system jest do d...? Ja jestem zapatrzony (przyznaję), ale nie w sam telefon, a system. Swoją drogą sam iPhone też jest piękny ;)
Teraz nie mam iPhone, bo chcę do końca skatować iPoda Touch 1G, ale na pewno kupię iPhone za rok/dwa kiedy padnie mi iPod i SE.

PS Kto by pomyślał, że od takiego początkowo głupiego tematu założonego przez totalnego laika (który już tu nawet nie zagląda) zacznie się dyskusja na 7 stron (na razie)? :P

PSS Jeszcze jedno. Stwierdzenia "zamieniłbym iPhone na coś innego, ale nie ma na co" uważam z idiotyczne. Śmierdzi mi to takim polskim narzekaniem na wszystko. Z tego stwierdzenia wynika, że ten telefon jest obecnie dla danej osoby najlepszy, ale uparcie narzeka ona, że jednak wolałaby lepszy sprzęt. Jaki w tym sens?

#68 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:47

Również bym zmienił chętnie iPhone'a na coś innego, ale z tego co widać nie ma dla niego konkurencji (ok, oprócz nowszych, ale one są prawie takie same)...

PS.: Jak sprawują się fony z Windows Phone 7?

Proszę...takie same?
IP 4 to dla Ciebie to samo co IP 2G?
LG stwierdza,że smartphone'y z tym systemem sprawują się źle i chyba kończą współpracę z Microsoft;)
System jest ok,ale jeśli jesteś geek'iem i lubisz systemy dość zaawansowane to WP7 nie da Ci tej satysfakcji.
Sam ustawia zdjęcia wyświetlane na ''kafelkach'' bez możliwości zmiany.

#69 DonLechoos

DonLechoos
  • 238 postów
  • SkądJędrzejów, Poland

Napisano 20 stycznia 2011 - 14:53

iPhone jest świetny, cudowny i wspaniały. Wykonanie, iOS, wyświetlacz - miodzio. Kupuj w ciemno, byle by to był oryginał. Jak zalegalizują związki między ludźmi i maszynami, wezmę z nim ślub. :rolleyes: Przekonałem?

#70 Verex13

Verex13
  • 1 093 postów
  • SkądTczew (k. Gdańska)

Napisano 20 stycznia 2011 - 15:02

chciałem tylko pokazać koledze Verex, że na iPhonie świat się nie kończy. ;)


No więc. Kolega Verex bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego że na iPhonie świat się nie kończy. Jednak chciałbym zaznaczyć że każdy ma inne odczucie - dla kogoś iPhone to bardzo dobry telefon którego już na inny model nie wymieni, a dla jeszcze kogoś to telefon który można rozstrzelać i wyrzucić do śmieci.
Ok - są telefony bardziej zaawansowane sprzętowo niż iPhone - jednak tutaj się powtórzę z innego tematu na tym forum - intuicyjność iOS jest zniewalająca, i według mnie żaden inny system nie jest tak intuicyjny, jak właśnie iOS.

Teraz, ja chciałbym Ci udowodnić, że straciłeś jakieś 20 minut cennego czasu na pisanie postu i szukanie telefonów i akcesoriów na allegro, po to tylko, aby napisać jeden post na który odpowiem tracąc moje cenne 5 minut.

Co do dalszych Twoich postów - ja również nie widzę żadnego sensu w tym żeby telefon świadczył o kompetencji człowieka/pracownika. Świadczy to jedynie o tym że ktoś pozwolił sobie kupić taki telefon, jest z niego w większym bądź mniejszym stopniu zadowolony, i użytkuje go tak jak go producent stworzył.

Niechciałbym aby doszło na forum do jakiejś kłutni bądź innego dialogu na ten temat, gdyż każdy z użytkowników forum ma inne poglądy na ten temat.

Pozdrawiam.

---------- Wpis dodano o 15:02 ---------- Poprzedni wpis dodano o 14:58 ----------

iPhone jest świetny, cudowny i wspaniały. Wykonanie, iOS, wyświetlacz - miodzio. Kupuj w ciemno, byle by to był oryginał. Jak zalegalizują związki między ludźmi i maszynami, wezmę z nim ślub. :rolleyes:

Przekonałem?

Rozbawiła mnie ta wypowiedź, jednak twierdzę że ten telefon jest po prostu bardziej funkcjonalny i z dobrze zaprogramowanym systemem. Jako że w stu procentach zgadzam się z wypowiedzią/twierdzeniem użytkownika Mercz, pozwolę sobie go zacytować:

Najlepszy?
Nie,on jest po prostu funkcjonalny i idealny w swojej systemowej prostocie.
Oczywiście,są telefony z 12Mpx aparatem,ale to tylko to.
iPhone jest po prostu jak wyżej napisałem idealny w tym do czego został stworzony i do niczego więcej.



#71 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 20 stycznia 2011 - 15:27


@arturcisz, nie staram sie na sile nic udowadniac, chce pokazac pewnej grupie uzytkownikow, slepo zapatrzonych w iphony, ze sa inne sprzety, oferujace nie mniej, a czasem nawet i wiecej.
Btw, czemu Ty starasz sie udowodnic ze lepszego telefonu nie ma?


W którym zdaniu staram sie udowodnić, ze nie ma lepszego?
A na poważnie, dla mnie juz nie chodzi o telefon a o AppStore, to najlepszy na rynku program lojalnosciowy, wydałem juz sporo kasy na aplikacje, gry zarówno na iP jak i iPada, dlatego nie zmienię telefonu na inny bo to byłoby głupie i nieekonomiczne.

#72 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 stycznia 2011 - 15:43

A na poważnie, dla mnie juz nie chodzi o telefon a o AppStore, to najlepszy na rynku program lojalnosciowy, wydałem juz sporo kasy na aplikacje, gry zarówno na iP jak i iPada, dlatego nie zmienię telefonu na inny bo to byłoby głupie i nieekonomiczne.


O cholera, nie wpadłem na to wcześniej :P To faktycznie sprawia, że nie opłaca się zmieniać telefonu. No chyba, że już nie potrzebujemy tego na co wydaliśmy pieniądze... Daliśmy się złapać w pułapkę ;)

#73 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 20 stycznia 2011 - 16:23

A ja uwazam, ze nie ma lepszego telefonu. Co wiecej rynek tez tak uwaza. Argumentacja chlopakow, ktorych nie stac na iP i ktorzy sie jaraja prospektami kompletnie do mnie nie przemawia, bo dla mnie to wyglada na manifestacje dysonansu poznawczego. Nie zamierzam tego ani nikomu udowadniac ani dyskutowac na ten temat. Tym bardziej, ze ciezko rozmawia sie z kims kto nigdy iPhona nie uzywal (ogladanie u kumpla czy w sklepie nie liczy sie chlopaki). Co do uzywania iPhona w biznesie. Chlopie widac ze o biznesie pojecia zielonego nie masz. Zreszta nie dziwi mnnie to bo skad moglbys miec. BB to uzywaja pracoholicy zapieprzajacy za grosze dla tych, ktorzy bawia sie iPhonami. Kazda firma ma specjalne procedury dla iPhona i dla iPada. Tyle ze to sa procedury dla wybranych, m in. ze wzgledu na cene iPhona i wolnosc, ktora daje uzytkownikowi. Stad niechetnie daje sie jakims malcom taki telefon.

#74 iAjAj

iAjAj
  • 507 postów

Napisano 20 stycznia 2011 - 16:25

@Chip Zdajesz sobie sprawe ze Twoja wypowiedz jest conajmniej smieszna, wypowiadajac sie o wyzszosci

@ arturcisz

W którym zdaniu staram sie udowodnić, ze nie ma lepszego?
A na poważnie, dla mnie juz nie chodzi o telefon a o AppStore, to najlepszy na rynku program lojalnosciowy, wydałem juz sporo kasy na aplikacje, gry zarówno na iP jak i iPada, dlatego nie zmienię telefonu na inny bo to byłoby głupie i nieekonomiczne.


Kolega Topek pokazal Ci mocniejszy niz ip4 telefon, a Ty do niego od cyferkowych onanistow. To chyba dobitnie wskazuje, ze czego telefon by nie mial to jest gorszy od iPka (przynajniej w Twoim rozumieniu).

Osobiscie mialem iphona 2g i 3gs, 2 ipody touch, htc magica, motke milestone i teraz mam i9000 i jakos nie widze tej wielkiej przewagi iosa w normalnym codziennym uzytkowaniu. Tak samo pisze sie smsy, tak samo sie dzwoni (nawet na andku lepiej bo ma ulatwione wybieranie numerow), maile sprawdza sie na obu wygodnie, ios nie oferuje duzo ponad androida. jesli chodzi o appmarket, na stronie 6 byl link do porownania, zachecam do rpzeczytania. Moze w app store jest wiecej dobrych appsow, ale android market sie rozwija. Najwieksza jego zaleta jest to, ze jest systemem OTWARTYM, a jesli mowicie o grach na ipka, to znajdzcie mi porty gier komputerowych takich jak Baldurs Gate.... eee... nie ma??

#75 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 stycznia 2011 - 16:38

@Chip Zdajesz sobie sprawe ze Twoja wypowiedz jest conajmniej smieszna, wypowiadajac sie o wyzszosci


Nie rozumiem. Gdzie ja użyłem słowa 'wyższość'? Co jest śmiesznego w mojej wypowiedzi? Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi wskazał to co masz na myśli o ośmieszył mnie publicznie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych