Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie używacie swoich iPadów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

#151 Damian Góral

Damian Góral
  • 11 postów

Napisano 25 września 2012 - 10:40

- Dom, - Pozdróże, - Spotkania handlowe, - Spotkania ze znajomymi, - Komunikacja miejska,

#152 kanlukasz

kanlukasz
  • 6 postów

Napisano 25 września 2012 - 17:41

- Komunikacja miejska,


Mieszkasz w Polsce :D?

#153 JerzyMarian

JerzyMarian
  • 183 postów

Napisano 26 września 2012 - 09:20

Temat jest - gdzie używacie swoich iPadów. Napiszę przeto przekornie do czego iPada nie używam. Otóż nie używam aby wytyczać drogę.Do tego mam nawigację, urządzenie do tego wysepcjalizowane, przynajmniej w teorii. Wszyscy się rzucili na nowe mapy w iOS6, tak jakby telefonu czy tabletu używali wyłącznie do podróżowania po mapie. Śmiać się czy płakać. A czytniki książęk Wam działają? iKiosk pobiera prenumratę?

#154 Kyniol_73

Kyniol_73
  • 24 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 września 2012 - 13:06

a ja akurat wytyczam drogę ipadem ale używam do tego 2 aplikacji Navigon (który potrafi działać w tle) oraz Yanosika (aktualne informacje o korkach i policji), nie używam do odtwarzania filmów na TV ale to ze względu na koszty. Taniej jest podłączyć lapka przez HDMI. I wreszcie uzywam picassa z PC do edycji zdjeć i wysłania ich na gmaila. A tak do reszty iPada :)

#155 Ketrab41

Ketrab41
  • 163 postów

Napisano 27 września 2012 - 10:04

Używam najczęściej w domu lub podczas podróży pociągiem do oglądania filmów :)

#156 tatt2

tatt2
  • 11 postów

Napisano 13 października 2012 - 06:41

używam najczęściej do czytania prasy ... w WC ... ;-P

#157 ianna77

ianna77
  • 78 postów
  • SkądLublin

Napisano 13 października 2012 - 08:39

W domu.

#158 Newstad

Newstad
  • 665 postów

Napisano 13 października 2012 - 08:44

W domu i w podróży. Chętnie wykorzystywałbym również w pracy, ale brakuje mi możliwości otwarcia kilku PDFów jednocześnie.

#159 iPhone 25

iPhone 25
  • 1 030 postów
  • SkądKielce

Napisano 15 października 2012 - 20:54

Na nudnych wykładach,w domu,na dworze ogólnie wszędzie :)

#160 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 15 października 2012 - 20:58

W autobusie, WC i na kanapie :)

#161 seven of nine

seven of nine
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 stycznia 2013 - 21:47

Do pracy laboratoryjnej doskonały i głównie dlatego kupiłam. Podpatrzone u znajomego Niemca, który zamiast biegać z plikiem szpargałów i kalkulatorem jak ja, elegancko sobie stukał na iPadzie. Pozazdrościłam i ułatwiłam sobie życie, bo zamiast odcyfrowywać po sobie wieczorami, spostrzeżenia wyniki itd. mam od razu w formie nadającej się do sklejenia w raport czy inną większą całość. Chmura, przypomnienia i kalendarz bardzo OK. Jak się zmęczę, to czatowanie w łóżeczku :) Podziwiam pana od komunikacji miejskiej - ja bym się bała ;)

#162 Mind_Trance

Mind_Trance
  • 46 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 20 stycznia 2013 - 09:34

W domu i w biznesie. Świetnie sprawdza się na spotkaniach z kontahentami, ale również podczas delegacji i ogólnie w terenie gdy potrzebuję mobilnego internetu.

#163 Mlodygracz

Mlodygracz
  • 17 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 09:57

Odkąd szeregi moich gadżetów zasilił iPhone 5 to niestety iPad poszedł trochę w odstawkę, ale nada jest niezastąpiony, gdy wybieram się w podróż. Nie ma innego urządzenia, które byłoby równie dobre w przegladaniu rożnych stron, oglądaniu filmów, tworzeniu jakichś prezentacji "na szybko", czy po prostu jako gadżet do zabawy.

#164 mikson

mikson
  • 290 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 11:25

ipad mini jest pod ręką gotowy do użycie w ciągu sekundy zawsze i wykorzystuję go do : -szybkie sprawdzenie stron www np przepisy kulinarne żona ;) fora, etc -mejle bez załączników ważnych -robienie fotek i wysyłanie dokumentów bardzo poręczne -komunikatory głosowe i wideo - świetna alternatywa dla telefonów -słuchanie muzyki do snu na słuchawkach -granie oczywiście :) -sterowanie XBMC- świetna sprawa!! -sterowanie logitechem sbt !!! świetna darmowa apka! -sprawdzanie map i przy połączeniu n BT z nokią działa w terenie idealnie! generalnie od kiedy go mam lapcia wykorzystuję zdecydowanie mniej :)

#165 jabuka

jabuka
  • 155 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 stycznia 2013 - 11:31

Odkąd szeregi moich gadżetów zasilił iPhone 5 to niestety iPad poszedł trochę w odstawkę, ale nada jest niezastąpiony, gdy wybieram się w podróż. Nie ma innego urządzenia, które byłoby równie dobre w przegladaniu rożnych stron, oglądaniu filmów, tworzeniu jakichś prezentacji "na szybko", czy po prostu jako gadżet do zabawy.


Mam tak samo, ipad jest trochę zaniedbany:)

#166 mikson

mikson
  • 290 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 17:13

dla mnie osobiście to na 4 calowym ekranie to jest dziubanie a nie przyjemność :)

#167 piotresce

piotresce
  • 1 568 postów
  • Płeć:

Napisano 20 stycznia 2013 - 17:25

Zdecydowanie preferuję iPada niż iPhone 5 z kilku powodów.Większy ekran oczywiście ale też iPad mam w innej sieci niż smartfona co przekłada się na lepszy zasięg i szybszy net..:)

#168 l.gajewski

l.gajewski
  • 801 postów

Napisano 20 stycznia 2013 - 20:43

Używam iPada tylko właściwie do czytania www i sprawdzania poczty bo do niczego innego w zasadzie się nie nadaje. Nie da rady na tym popracować bo oczywiście ani pages ani numbers nie są w pełni kompatybilne z MS Office. Ponadto jak już ktoś kiedyś napisał na forum ciągle trzeba się przełączać pomiędzy aplikacjami i wysyłać do siebie setki mail, aby wykonać proste czynności. Jeśli nie zmieni się nic w iOS7 to iPad zostanie pewnie wymieniony na jakieś urządzenie z Androidem, którego za bardzo nie trawię, ale możliwości są tam na tyle duże, że może zastąpić kompa. Pozdr., Ł.

#169 mikson

mikson
  • 290 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 09:24

w czym ma możliwości dużo większe? :) wszystko to kwestia softu bo ja właśnie zmieniłem z nexusa (android) na ipada

#170 iTymcio

iTymcio
  • 35 postów
  • SkądLeszno

Napisano 22 stycznia 2013 - 11:04

Z iPada korzystam w pociągu, ale tylko w intercity w innych się boje. Głównie w domu, do prac z grafiką itd.

#171 rmn1

rmn1
  • 81 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 16:17

Przeczytałem cały temat bo idzie do mnie iPad2. Fajnie ze jest tak dużo zastosowań. Osobiście średnio to widzę w autobusie, na szczęście żadko tam bywam. W pociągu siedząc samemu spoko, co by sie nikt w ekran nie gapil;) Ktoś wyżej napisał, ze pracuje z grafika na iPadzie, na jakim poziomie? Co dokładnie robi i w jakiej aplikacji? Bo osobiście ne wyobrażam sobie tego za bardzo... Druga sprawa, notatki. Jak w tym robić notatki? Piszecie na klawiaturze czy jak? Jest możliwość pisania odrecznego z zmaiana na tekst "maszyniwy" i rysowania jak w zeszycie? Taka cyfrowa kartka? Ogólnie rysowania. Jest jakies pożądana aplikacja i jakis rysik co by sie dało dokładnie porysowac? Czy tylko obrazki ala szkoła podstawowa?

#172 Tojanat

Tojanat
  • 9 postów
  • SkądProspect Heights, IL, USA

Napisano 02 listopada 2013 - 21:03

Zabieram mojego ipada mini wszedzie. W 100% zastepuje mi on jakikolwiek komputer, czy laptop. Ale przede wszystkim jest on moim jedynym telefonem. Uzywam aplikacje Talkatone, ktora jest darmowa, tzn. nie place za smsy, czy rozmowy telefoniczne. U nas, tzn. w USA iPad nie jest niczym "dziwnym" i mozna go z powodzeniem uzywac wszedzie, nie narazajac sie jednoczesnie na jakiekolwiek uporczywe spojrzenia. Bardzo lubie mojego ipada. To taki fajny, maly komputer ;)) i jest zupelnie wystarczajacy dla moich potrzeb.

#173 BodyG

BodyG
  • 25 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 listopada 2013 - 16:49

Witam ja swojego ipada mini zabieram wszędzie dosłownie moja narzeczona mówi ,ze mi odbiło na jego punkcie he he ,nie którzy mają racje ipad ma ograniczenia ktore nawet mnie wkurzają i na laptopa trzeba sie przesiąść zeby konkretne rzeczy porobić, ale mimo tego jestem bardzo zadowolony ze swojego mini i polecam każdemu pozdrawiam

#174 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2013 - 14:07

Ja głównie korzystam w domu, przeglądanie sieci w 80%, reszta to filmy i gry, na wygodnym fotelu nie ma lepszej rzeczy. Miałem kupować Air ale wstrzymam się do Mini Retina, może 8" wystarczy.

#175 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 04 listopada 2013 - 14:25

Ja głównie korzystam w domu, przeglądanie sieci w 80%, reszta to filmy i gry, na wygodnym fotelu nie ma lepszej rzeczy. Miałem kupować Air ale wstrzymam się do Mini Retina, może 8" wystarczy.


Myślę, że w wykorzystaniu jakie opisałeś lepiej sprawdzi się Air :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych