Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie używacie swoich iPadów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

#51 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 21 lipca 2011 - 21:33

Rano na kiblu jest niezastąpiony... no chyba, ze iPhonem :P


Nie małpuj... Kiedyś sie tak zasiedzialem z grą że mi dupke odszczypalo :D

#52 mr-hammond

mr-hammond
  • 479 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 21:48

Jutro mam slub a pojutrze podroz poslubna . Uzaleznilem sie od ipada i postanowilem sobie ze go bede uzywal tylko do komunikacji z rodzina (przez ten czas oczywiscie;))

#53 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 lipca 2011 - 22:12

Jutro mam slub a pojutrze podroz poslubna . Uzaleznilem sie od ipada i postanowilem sobie ze go bede uzywal tylko do komunikacji z rodzina (przez ten czas oczywiscie;))


Wszystkiego Najlepszego na Nowe Drodze ;) aby iPad dobrze drogę na mapach wskazywał :)

#54 mr-hammond

mr-hammond
  • 479 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 23:13

Dziekujemy:)

#55 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 22 lipca 2011 - 15:35

Wszystkiego Najlepszego na Nowe Drodze ;) aby iPad dobrze drogę na mapach wskazywał :)


Oraz aby posiedzenie było przyjemne ;)

#56 Beck

Beck
  • 237 postów
  • SkądUK

Napisano 23 lipca 2011 - 21:38

Glownie do pracy, czasem jako rozrywka.

#57 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 23 lipca 2011 - 21:53

Rano na kiblu jest niezastąpiony... no chyba, ze iPhonem :P


To samo chciałem napisać , ja iP wykorzystuje np. w wannie do przegladania poczty , pogody , onet'y i to chyba tyle ;)

---------- Wpis dodano o 22:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:52 ----------

Oraz aby posiedzenie było przyjemne ;)


Ale ich zgasiłeś , jaki masz model WC ? (siedziska) bo u mnie nawet kilku godzinna odsiatka i wszystko w porządku ;)

#58 Xenosage

Xenosage
  • 118 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 23 lipca 2011 - 22:09

Swojego iPada używam tylko w domu, a ponieważ mój iMac jest w opłakanym stanie xD to iPad robi mi za zastępstwo. Co prawda wszystkiego nie da się na nim zrobić, ale służy mi przede wszystkim do ściągania plików, surfowania po necie i giercowania (przesiadłem się totalnie z gier komputerowych na mobilne ;]) Możliwe, że od nowego roku będe zabierał go ze sobą na studia... W sumie świetna sprawa jeżeli chodzi o notatki lub czasami wydrukować plik w szkole o którym się zapomniało ;)

#59 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 24 lipca 2011 - 11:34

To samo chciałem napisać , ja iP wykorzystuje np. w wannie do przegladania poczty , pogody , onet'y i to chyba tyle ;)

---------- Wpis dodano o 22:53 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:52 ----------



Ale ich zgasiłeś , jaki masz model WC ? (siedziska) bo u mnie nawet kilku godzinna odsiatka i wszystko w porządku ;)


Hum jaki model? A taki z castoramy ... Biały zwyczajny...
Niestety jak idę na posiedzenie rady ministra (:D) to sie spieram łokciami na udach i mi cierpną nogi :/ ale chociaż tyle dobrze bo tamto bym siedział i siedział :D

#60 mikol

mikol
  • 159 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 25 lipca 2011 - 19:31

Nie ma to jak posiedzenie :) Ja dzisiaj iPada wyjąłem w urzędzie miejskim i przez 30 minut nie oderwano ode mnie wzroku :D dopiero jak schowałem to parę osób odwróciło wzrok :)

#61 Mikey124

Mikey124
  • 550 postów

Napisano 25 lipca 2011 - 19:46

Ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć... Kilka razy zdarzyło mi się wyciągnąć iPada w autobusie i mimo, że nie było jakichś pytań czułem się niekomfortowo kiedy połowa ludzi gapiła się na tablet. Podobnie jest np. w centrach handlowych. Ciekawe, kiedy my, Polacy przywykniemy do widoku takich urządzeń?

#62 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 25 lipca 2011 - 19:51

Ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć... Kilka razy zdarzyło mi się wyciągnąć iPada w autobusie i mimo, że nie było jakichś pytań czułem się niekomfortowo kiedy połowa ludzi gapiła się na tablet. Podobnie jest np. w centrach handlowych. Ciekawe, kiedy my, Polacy przywykniemy do widoku takich urządzeń?


Dla mnie to zabawne :) Kiedyś siadłem sobie na ławce z iPadem, to patrzyli się jakby to było nie wiadomo co.

#63 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 25 lipca 2011 - 20:07

iPad na dworze... eh, chyba, że w jakimś ogródku piwnym, pod jakimkolwiek zadaszeniem. Wszędzie indziej - nic nie widzę ;).

#64 Komel

Komel
  • 1 410 postów
  • SkądTarnów

Napisano 25 lipca 2011 - 20:13

Nie ma to jak posiedzenie :) Ja dzisiaj iPada wyjąłem w urzędzie miejskim i przez 30 minut nie oderwano ode mnie wzroku :D dopiero jak schowałem to parę osób odwróciło wzrok :)



Zazdrosc polaka ;)

#65 Teq

Teq
  • 667 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 12:22

Pal licho niech patrza, gorzej jak ktorys postanowi sobie przywlaszczyc ;)

#66 edwa

edwa
  • 880 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 26 lipca 2011 - 13:13

E tam, w miejscach mocno publicznych nie ma problemu. Podróżując samochodem po prostu tak wkładasz iPada by nikt nie mógł go z auta wyciągnąć, a przecież często parkujesz blisko miejsca, gdzie później obsługujesz tablet publicznie. Mnie też wkurzają spojrzenia innych, czy to w przychodni czy powiedzmy w stacji obsługi pojazdów, gdy czekam na wykonanie usługi. W pracy już się przyzwyczaili bo 2 osoby mają. Niektórzy nawet wykazują zainteresowanie i tak można było dać kumplowi pograć na gitarze w garageband ku uciesze reszty pracowników w pokoju ;).

#67 andrzejs82

andrzejs82
  • 243 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 16:11

stałem w kolejce do centrum Kopernika w sobote i jak wyjąłem ipada na chwilkę, myslalem ze ludzie mnie wzrokiem zjedzą, dziwne uczucie

#68 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 lipca 2011 - 19:41

Dołączona grafika

---------- Wpis dodano o 20:41 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:39 ----------

moderatorzy, wulgaryzm ma charakter komiczny, nikogo tu nie obraża :P

tak na wszelki wypadek ;)

#69 Erykos

Erykos
  • 2 847 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 20:01

Dołączona grafika

---------- Wpis dodano o 20:41 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:39 ----------

moderatorzy, wulgaryzm ma charakter komiczny, nikogo tu nie obraża :P

tak na wszelki wypadek ;)

Cała prawda ;)

#70 sneyk

sneyk
  • 144 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 21:01

Po prostu w Polsce ludzie nie przywykli do widoku tego typu urządzeń. Może nie raz jest to zazdrość, ale nie raz po prostu ciekawość rzeczy ,którą znają tylko z telewizji/gazet/internetu. Produkty Apple'a uchodzą jednak w naszym kraju za ekskluzywne ;) Na pewnie nie zrobiłbyś takiej furory ,gdybyś wyjął Galaxy Taba :) BTW Kiedy byłam w Londku to sama patrzyłam jak koleś białą dwójką nagrywa paradę ''golasów'' na rowerach :D Ale jednak takie gapiostwo wkurzające jest, choć niektórym to może pochlebiać ;)) #przepraszam za OT

#71 Counterfeit

Counterfeit
  • 17 postów
  • Skądz lasu

Napisano 27 lipca 2011 - 15:06

Coś w tym jest, sam przyznaję się bez bicia, że gdy ktoś w knajpce wyjmie Macbooka to zezuję w kierunku świecącego jabłuszka...

#72 Ultrasonic

Ultrasonic
  • 102 postów

Napisano 29 lipca 2011 - 06:32

Dobra, dopiszę się: Dom&praca: - Bloomberg do funduszy - Flipboard zamiast gazet - HomeBudget do wydatków - 2Do do listy rzeczy do zrobienia, kupienia i jako notatnik ze spotkań. - Skype do wideo calli i monitorowania poczynań psa w domu - TeamViewer do sterowania kompem - Siphone do dzwonienia do ludzi którym nie ufam (nagrywa rozmowy). - KyPass do dostępu do bazy Keepass-a na dropboksie - Mail/kalendarz bardzo dobrze dogaduje się z firmowym exchange oraz kalendarzem z igoogle więc jest stale w użyciu. Wbrew pozorom do przydatna zabawka, tym bardziej że mam Iphone 3G na którym soft 4.2 się mulił więc wgrałem 3.1.3 (z fakeclockup chodzi jak rakieta) ale nie działa już na nim część softu, np. RoadTrip którym kontroluję wydatki na samochód. Powiem szczerze - jeśli masz IPhone 3gs/4 to ipad może być zbędnym klockiem, jeśli natomiast jest tak jak u mnie to może Ci wiele zaoferować.

#73 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 29 lipca 2011 - 12:13

w łazience, streamuję muzę z ulubionego radia czytająć w wannie książki (analogowe)

#74 Teq

Teq
  • 667 postów

Napisano 29 lipca 2011 - 14:51

uszkodzenia spowodowane przez kondensujaca na (w) twoim ipadzie wode nie sa objete gwarancja ;P

#75 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 29 lipca 2011 - 18:31

Oj tam... ipad rzecz nabyta poza tym leży sobie w ubranku na pralce, bardziej się przejmuję książkami, które wpadają czasem do wody gdy przykimam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych