Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Infinity Blade - obłędna gra z silnikiem Unreal Engine 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
573 odpowiedzi w tym temacie

#76 Mr.P.

Mr.P.
  • 191 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 18:35

Napiszę tak. Gry nie pobrałem bo po obejrzeniu pierwszego trailera wiedziałem, że gra będzie ogromnym rozczarowaniem. Z tego co zdążyłem przeczytać i obejrzeć wiem, że się nie myliłem. Oczywiście pewnie zaraz pojawi się fala krytyki, że jak to tak, piszę opinie na temat gry, której nie kupiłem. Wydaję mi się, że zagranie było celowe. Mało ambitna gra z super grafiką to musi się sprzedać. Jednak nie od dziś wiadomo, że takie są obecnie oczekiwania konsumentów. Mimo to szkoda.

Nie mogli zrobić FREE ROAM gierki na tym silniku bo by cieło, a tak mamy MAKS grafike i akcje. Skoro ledwo na konsolach/pc ów engine zastosowali do kilku gier nieco rozwiniętych Mass Effect, Bioshock a co dopiero na iPhonie.


Twoim zdaniem Unreal Engine 3 zastosowano do kilku gier ? Polecam odwiedzić chociażby wikipedie, a nie pisać głupoty.

czekam na odpowiedź GameLoft


Myślę, że możemy się spodziewać kolejnych słabych gier, które są niczym innym jak marnymi kalkami oryginałów.

#77 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 09 grudnia 2010 - 19:27

wygrał już ktos z kingiem? :> bo ja mu dojechalem na moim 10 levelu do 100 HP ale mnie dojechał i tyle :D

#78 meathor

meathor
  • 24 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 19:39

wygrał już ktos z kingiem? :> bo ja mu dojechalem na moim 10 levelu do 100 HP ale mnie dojechał i tyle :D


Ja, kilka razy. Pierwszy raz gdzieś właśnie na 10-15 lvlu :) Btw. nie przewijajcie napisów końcowych, a zobaczycie finałową cutscenke - notabene dziwną. No i w następnym bloodlinie syn dalej chce mścić ojca, co jest nonsensem.

Gra jest świetna - graficznie i technicznie. Gameplay jest ubogi jednak jak dla mnie idealny - często w autobusie ambitne gry z analogami i innymi bajerami zawodzą. To sprawdza się świetnie. System walki genialny. Czekam na update, ciekaw jestem multiplayera :)

Gram już kilka godzin, kupiłem właśnie Infinity blade (miecz, nieźle sieka cudeńko) i mam 30lvl. Tylko cholera przez ten cały czas grania, GC miałem nieaktywne (nie wiem czemu) i nie dostawałem achievmentów :/

#79 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 09 grudnia 2010 - 19:43

jak zdobyć potem jakieś te health pointion ? :> bo kurde nie mam ich :D

#80 stanik25

stanik25
  • 289 postów
  • Skądulica sezamkowa

Napisano 09 grudnia 2010 - 19:59

mi równiez GC nie śmiga. A co do gry to CUDO!

#81 meathor

meathor
  • 24 postów

Napisano 09 grudnia 2010 - 20:06

jak zdobyć potem jakieś te health pointion ? :>
bo kurde nie mam ich :D


Health potion to te niebieskie dzbanki. Leżą na ziemi i musisz/możesz je zbierać klikając na nie, tak samo jak worki z goldem. Możesz ich używać tylko w trybie "szyn" (wtedy jak tylko kamerą możesz ruszać). Używasz ich klikając na ich ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu.

mi równiez GC nie śmiga. A co do gry to CUDO!


Musisz włączyć GC, zalogować się i zaakceptować regulamin :/

#82 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 09 grudnia 2010 - 21:29

Tak jak pisałem gra dla jednych ROZCZAROWANIE - nie wiem czego oczekiwali skoro Epic Cytadel miała otwarty teren bez postaci i potrafia zacinać. A dla mnie gra ideał ! Piękna, muzycznie niesamowita. Gameplay wciąga bo 3 godziny non stop grałem, a teraz czekam aż moja 4ka przyjdzie w poniedziałek lub nawet SOBOTE ! I będę grał od początku ;) Tak jak ktoś napisał. Tytuł idealny na każde warunki bo ambitne pozycje jak Modern Combat 2 nie nadają się do autobusu lub na kilku minutową partyjke ! Co do Unreal Engine to mowa tutaj o grach OTWARYCH, których nie wiele, a jeśli już to średnie graficznie bo silnik niedomaga. Zresztą jeśli nawet to jak sobie wyobrażacie OTWARTĄ grę na iPhonie na tym silniku w formie jaką prezentuje Infinity Blade? Że co, że zadania dostajemy i biegamy po ZAMKU by zabić i wrócić po nagrode czy może po 50km2 świata. Dla mnie Epic wyszedł z tego zadania znakomicie i czekam na update z nową lokalizacją i multi ;) Podobnie ma się z Rage - każdy czekał na pełnego singla z cudami, a dla mnie forma jaką obecnie prezentuje jest ZNAKOMITA i gram przynajmniej raz dziennie bo świetny shooter i nie trzeba się męczyć. Dla mnie osobiście Rage HD i Infinity Blade dwie TOPOWE gry i będe miał je na telefonie ZAWSZE bo granie w nie sprawia mi ogromną frajde i radość.

#83 kisielek89rm

kisielek89rm
  • 297 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 grudnia 2010 - 21:56

No i mam Infinity Blade. było ciężko, ale warto:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika[/QUOTE]

#84 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 09 grudnia 2010 - 22:09

Brawo ;) Za którym podejściem ?

#85 Dirian

Dirian
  • 259 postów
  • SkądWejherowo

Napisano 09 grudnia 2010 - 22:15

Na razie się powstrzymam z zakupem, bo mam w co grać, ale spytam - jak to graficznie wygląda w porównaniu do Epic Citadel?

#86 xMaGiKx

xMaGiKx
  • 263 postów
  • SkądPL

Napisano 09 grudnia 2010 - 22:24

Tak samo zajebiście :) Chodzi lepiej, przynajmniej u mnie epic citadel umiał miejscami minimalnie przyciąć, a tu chodzi wszystko płynnie. Ale gra wg. mnie jest nudna, przeszedłem 2x i już mi się nie chce w to grać :/ Więcej terenu do zwiedzania było w epic citadel niż tu i tego naprawdę nie mogę pojąć. I nie rozumiem też co tyle tam zajmuje? Modele broni i potworów?

#87 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 09 grudnia 2010 - 22:58

Gra nie dla każdego. Mnie zbieranie doświadczenia i kupowanie nowych mieczy, zbroi sprawiało frajde. Zagrajcie sobie podłączająć iPhone'a do jakiegoś kina czy dobrych głośników ;) MOOOOC ;)

#88 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 grudnia 2010 - 23:49

Jak dla mnie nudne, a może to już ten wiek ehh :P

#89 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 10 grudnia 2010 - 01:51

Ogolnie wieje nuda . Ale jak sie zaczelo to trzeba skonczyc. W opisie widac ze ma byc multiplayer w razie czego slawrumia w game center jak ktos bedzie chcial pograc, jade 6 raz za piatym prawie go mialem

#90 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 grudnia 2010 - 01:53

Mam pytanie. Mam level 37 i przez przypadek w jednej z broni kupilem ubgrade czyli exp nie bedzie mi liczony. To znaczy ze majac wszystkie bronie na max juz wiekszego lvl nie osiagne i kupujac upgrade skazalem sie na max 39?

#91 bjabrzyk

bjabrzyk
  • 544 postów

Napisano 10 grudnia 2010 - 01:58

Chyba nie, za walki tez dostajesz expa. PS mam ten sam zestaw co ty :D mb alu, ip4 i iPad , sporo tego badziewia :)

#92 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 grudnia 2010 - 03:01

nie lvl nie idziw w gore po walce jesli masz wszystkie bronie master. mam39lvl teraz i zbieram na ostatnia bron =moze dociagne do 40lvl. jakim sposobem koles na gc ma jako jedyny 42?

#93 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 10 grudnia 2010 - 03:19

:D wciaga jak nie wiem co :P ja mam 10lv :P

#94 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 grudnia 2010 - 03:56

juz 40lvl. bloodline 13. wszystkie bronie max lvl nie rosnie dalej bo broni juz niema i co koniec? juz wiem: poki co 40 to max, ale jeszcze w tym miesiacu dodatek bedzie(pewnie dlc)

#95 niekumaty

niekumaty
  • 250 postów

Napisano 10 grudnia 2010 - 06:00

Rowniez gram, poki co level 15 i raz o maly wlos nie zabilem krola... Mam najlepsza zbroje, co do reszty to roznie. Gierka nic a nic nie przycina na iPadzie. Miodnosc wysoka. Polecam z czystm sumieniem!

#96 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 10 grudnia 2010 - 09:40

Super gierka, wciągaaaaaaaa :)

#97 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 10 grudnia 2010 - 12:10

Pokonalem gada dwukrotnie na 22 poziomie w 6 tym epizodzie I co teraz dalej wkolo to samo do 40go ?

#98 kisielek89rm

kisielek89rm
  • 297 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 grudnia 2010 - 12:54

Pokonal go ktos na 200 levelu jak ja?;) mo wlasnie, 40 level jest maxymalny. Troche dziwnie to rozwiazali. Expo dostajemy tylko jak walczymy nowa bronia. Kupno wszystkiego i opanowanie (oraz czterokrotne zabicie krola bogow) zajelo mi 14 blodline. Wlaczylem sobie potem gre od poczatku (z zachowaniem statystyk). Co za fajne uczucie miec 40 level i zadawac hity 300HP w przeciwnikow ktory padaja po jednym ciosie;)

#99 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 10 grudnia 2010 - 13:07

Ehhh... Grafika zachwyca. Ale taka krótka ta gra że szok. Jeszcze wczoraj się mi podobało teraz - porażka. Mogli wypuscic za 4 miesiace ale konkretnie a nie 10 minut gry i od nowa ! Szkoda kasy ;///

#100 Ziolo87

Ziolo87
  • 459 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 grudnia 2010 - 13:13

Ehhh... Grafika zachwyca. Ale taka krótka ta gra że szok. Jeszcze wczoraj się mi podobało teraz - porażka. Mogli wypuscic za 4 miesiace ale konkretnie a nie 10 minut gry i od nowa ! Szkoda kasy ;///


Witaj w kapitalizmie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych