Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Infinity Blade - obłędna gra z silnikiem Unreal Engine 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
573 odpowiedzi w tym temacie

#26 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 19:39

sorry jednak idzie się inną drogą, ale chodzić nie można o.o tnie się nawet przyjemnie, ale cóż myślę że czekaliśmy na coś więcej @dredg hmm czy ja wiem przecież jak walczysz to nie chodzisz, ale pomiędzy walkami chyba mogli dać poruszanie się ? Tobie też cięło na iP4 ?

#27 dredg

dredg
  • 2 452 postów
  • SkądVendin les Béthune

Napisano 08 grudnia 2010 - 19:51

Tak na 4, mowa o epic citadel bo tego czegos to raczej nie kupie :P Jakby dalo sie chodzic to by to juz pod rpg podchodzilo, co by skutecznie zabilo leciwego juz SGX 535, ktory jesy zarowno w 4 jak i 3GS, tu apple dalo dupy, zreszta grafika zawsze u apple byla na ostatnim planie (pod gry oczywiscie)

#28 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 19:54

no to prawda, infinity blade jest fajny na chwilę, posiekać, zobaczyć grafikę, itemki ale nie za 6$ imho na 3gs też lekko epic citadel cięło ale raczej rzadko ten infinity blade z tego co widziałem też lekko przycina, najgorzej jak wyskakują powiadomienia o zdobyciu achievementa

#29 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:04

Ehh, wiedziałem, że będzie crap, mam nadzieję, że ściągający się już Dungeon Hunter 2 mi to wynagrodzi...

#30 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:08

ed00c grałeś w to ? widziałem że strasznie, ale to strasznie żre baterię ok 1h10 min gry ponad 40 % baterii 3gsa... jak Wam epic citadel jadło batkę ?

#31 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:32

Tak, grałem i widzę, że można to przejść w ~30min. Nie zauważyłem jakiegoś super zużycia baterii. Ogólnie nie polecam, można się tylko pocieszyć grafiką i tyle...

#32 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:37

Aston jak to chodzi i prezentuje się na 3Gs?

#33 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:37

Ja pograłem ponad godzinkę i właśnie straszny spadek baterii o.o w 30 min to może lekka przesada ale ogólnie wiejee nudą ew można się bawić w itemki @abovePL powiem tak ogólnie nie ma tragedii, raczej płynnie, potrafi "przymulić" jak wyskoczy info o achievemencie a podczas walki są czasami lekkie spowolnienia ale dużo jest takiego jakby "bullet-time'u" ogólnie nie jest źle, nie czuć mocnych ścin

#34 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:40

Tak, grałem i widzę, że można to przejść w ~30min. Nie zauważyłem jakiegoś super zużycia baterii. Ogólnie nie polecam, można się tylko pocieszyć grafiką i tyle...


Ponoć na 4 -5 godzin pierwsze podejście.

Szkoda, że krwi nie ma podczas tego siekania.

---------- Wpis dodano o 20:39 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:38 ----------

Tak, grałem i widzę, że można to przejść w ~30min. Nie zauważyłem jakiegoś super zużycia baterii. Ogólnie nie polecam, można się tylko pocieszyć grafiką i tyle...


Ponoć na 4 -5 godzin pierwsze podejście.

Szkoda, że krwi nie ma podczas tego siekania.

---------- Wpis dodano o 20:40 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:39 ----------

Skoro taki shit to jakim cudem TouchGen i cała reszta się zachwycała tym tytułem ?
Wniosek z tego taki, im ładniejsze tym płytsze - taki Rage.

Ja pokładam nadzieje w Shadow Guardin - JAK TO WYGLĄDA !
No i po części w Bad Company ;)

#35 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:42

No żeby przejść do końca to trzeba siekać pewnie 5h, przechodząc grę cały czas od początku nabijając poziomy, bo jednak na 5lvl ciężko boss'a pokonać. Ogólnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda, nie wiem czego tak naprawdę się spodziewałem. Myślę, że przy DH2 spędzę duuużo więcej czasu.

#36 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:43

Bad Company - sam nie wiem mam mieszane wrażenia trzeba poczekać aż wyjdzie Shadow Guardin - No super by bylo gdyby byl nowy silnik... Jutro ma wyjść - u mnie pozycja obowiązkowa :D Mialo wyjsc z pół roku :P

#37 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:46

Czekaj bo nie rozumiem. Zaczynamy gre i przechodzimy w te +/- 30 minut na sam szczyt, jednak nie pokonamy bossa bo jesteśmy za słabi i giniemy by od początku TYCH samych w TEN sam sposób zabijać ?

---------- Wpis dodano o 20:46 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:44 ----------

Bad Company - sam nie wiem mam mieszane wrażenia trzeba poczekać aż wyjdzie
Shadow Guardin - No super by bylo gdyby byl nowy silnik...

Jutro ma wyjść - u mnie pozycja obowiązkowa :D Mialo wyjsc z pół roku :P


Wiesz zobacz sobie filmik na TouchGen z Shadow Guardin. Prezentuje się FENOMENALNIE. Dźwięk i w końcu świeży Voice Acting. Aktor z początku filmiku miazga ! Oby wszyscy tacy charyzmatyczni. Gameplay będzie awesome ! :)

Jutro ma wyjść ?!

A Bad Company - licze na dźwięk jak na konsolach/pc. Singiel będzie przeciętny jak w każdej części, a gameplay - zawsze lepiej mieć kilka shooterów ;)

#38 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:50

Czekaj bo nie rozumiem. Zaczynamy gre i przechodzimy w te +/- 30 minut na sam szczyt, jednak nie pokonamy bossa bo jesteśmy za słabi i giniemy by od początku TYCH samych w TEN sam sposób zabijać ?

Dokładnie tak... Zmieniają się tylko trochę skiny przeciwników.

Też czekam na Shadow Guardian, całość prezentuje się bardzo ładnie, swoją drogą Bad Company też powinno być super. Do tego dodajmy jeszcze Dungeon Defenders, które w cel-shading'u wygląda naprawdę świetnie. Będzie w co grać na święta ;)

#39 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:54

Dungeon Defenders to będzie hit na 100%, ale nie zapominajmy też o Aralon :)

#40 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:57

Może multi w IB będzie wciągało bardziej ;) Nie żebym był sadomaso & perwers jednak brakuje mi krwi w tej grze. Potwory paskudne owszem, ale krwi podczas zabijania czy siekania totalny brak. No ja rozumiem, że 13 latki to kupią no, ale traci to jakiś klimat.

#41 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 08 grudnia 2010 - 20:59

No tak, Aralon to dopiero będzie hitem, już nie mogę się doczekać ~16 grudnia. W końcu pojawi się RPG z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem spadam trochę pograć w DH2, żebym się tylko dzisiaj po raz kolejny nie zawiódł...

#42 knodr

knodr
  • 529 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:13

Mam pytanie czy wy tez w Dungeon Hunter 2 nie macie dzwieku SFX , w menu nie mam dźwięku ani jak bije mobki , tylko muzyka

#43 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:30

Zwracam honor. Widzialem gameplay'e i rzeczywiście będzie konkretnie :D BC2 też poradzi sobie :) Pisalem tylko ze jutro Infinity Blade wychodzi :P P.S. a RR 2 do tego niedługo :)

#44 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:42

Zwracam honor. Widzialem gameplay'e i rzeczywiście będzie konkretnie :D BC2 też poradzi sobie :) Pisalem tylko ze jutro Infinity Blade wychodzi :P

P.S. a RR 2 do tego niedługo :)


Taki Uncharted na iPhone'a ;)

Ja i tak Infinity Blade kupie ot co. Zawsze jakiś benchmark się przyda, gdy dosiąde 4ki ;)

Rage też płytkie i nudne, a gram przynajmniej raz dziennie ;)

#45 DrIfTsTyLe

DrIfTsTyLe
  • 1 084 postów
  • SkądPleszew, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:48

Wiem bo Uncharted na PS3 przeszedłem 2 razy :D Bardzo dobrze znam tytuł z bohaterem Nathan'em Drake dlatego liczę na dobrą kopie.

#46 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:49

to już jutro wyjdzie? :D hehe to trza zakupić i przetestować iP4 :D

#47 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 21:54

mam pytanko czy Wam na iP4 też lekko czasami spowalnia Infinity Blade ? niby nie ma jak tako lagów ale jednak cała rozgrywka nie wydaje się jakoś bardzo płynna i jak dla mnie lekko chaotyczna

#48 abovePL

abovePL
  • 2 385 postów
  • SkądJaworzno, Poland

Napisano 08 grudnia 2010 - 22:14

Bo grasz na 3 G S ;p Nie masz nic w tle, wszystkie aplikacje z MultiTasking wyłączone ?

#49 Polaaaaak

Polaaaaak
  • 133 postów
  • SkądGliwice\Augsburg

Napisano 08 grudnia 2010 - 22:17

Prosilbym kogos kto kupil dh 2 o opinie o tej grze.

#50 astonmarcin

astonmarcin
  • 358 postów
  • SkądKłodzko

Napisano 08 grudnia 2010 - 22:18

tak, ogólnie nie jest źle, nie ma lagów że np jest pokaz slajdów ale jak np epic citadel na iP4 też lagowało ? iP4 jest mocniejszy ale ma też większą rozdziałkę więc na jedno wychodzi imho widziałem gameplay na yt że na iP4 też nie jest jakoś mega płynnie @above Ty chcesz ją kupić jak tak to napiszesz jak to wygląda u Ciebie @Polaaaak poczytaj kilka stron wcześniej, ogólnie nudna gra imho, ładna grafika, troszkę itemków i monotonia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych