Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

No to niezła wtopa Appla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#51 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 11 lipca 2010 - 22:33

A ja licze ze iphona 4g bede mial w przyszlym roku w grudniu jak bede przedluzaj oferte ;)

#52 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 23:11

moze nie jest to telefon idealny - ale lepszego nie ma;)


Jako telefon to to jest g., większość za 500zł będzie lepsza, a jako smartfon to już można podyskutować.

#53 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 12 lipca 2010 - 09:02

Jako telefon to to jest g., większość za 500zł będzie lepsza, a jako smartfon to już można podyskutować.

Wypowiedz osoby ktora nigdy nie slyszala rozmowy przez iPhone 4...

;)

#54 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 12 lipca 2010 - 09:24

Wypowiedz osoby ktora nigdy nie slyszala rozmowy przez iPhone 4...

;)


Myślę, że chodzi generalnie o używanie go jako telefonu. Czyli do dzwonienia i sms-ów. Sposób dzwonienia z iPhone'a jest krótko mówiąc upośledzony.

#55 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 12 lipca 2010 - 09:50

W jaki sposob niby uposledzony (oczywiscie pomijajac problem z antena)? Osobiscie nie mam najmniejszych problemow z wykonywaniem telfonow i pisaniem sms ;)

#56 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 lipca 2010 - 10:04

Tez sie zastanawiam na czym polega to uposledzenie przy dzwonieniu. Co do sms to rzeczywiscie z klasyczna klawiatura mozna bezwzrokowo pisac smsy ;)

#57 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 12 lipca 2010 - 10:15

Wejdź w aplikację telefon, przejdź do zakładki kontakty(zazwyczaj otwiera się nam na zakładce ostatnie), znajdź kontakt, wejdź w ten kontakt, wybierz numer. No przepraszam tak ma wyglądać wybieranie numeru w XXI wieku? Konieczność wchodzenia w kontakt i potem wyboru numeru nawet gdy kontakt ma przypisany jeden numer to już szczyt głupoty.

#58 bjabrzyk

bjabrzyk
  • 544 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 10:37

krakers.. błagam.... to co? iphone ma telepatycznie ściągać numer z twojej głowy i dzwonić?

#59 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 12 lipca 2010 - 10:40

Wejdź w aplikację telefon, przejdź do zakładki kontakty(zazwyczaj otwiera się nam na zakładce ostatnie), znajdź kontakt, wejdź w ten kontakt, wybierz numer. No przepraszam tak ma wyglądać wybieranie numeru w XXI wieku? Konieczność wchodzenia w kontakt i potem wyboru numeru nawet gdy kontakt ma przypisany jeden numer to już szczyt głupoty.


a jak chcę komuś podyktować numer danej osoby to jak miałbym to zrobić kiedy klikając na nazwę kontaktu od razu by mi dzwoniło do niej

#60 olafejs

olafejs
  • 1 035 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 12 lipca 2010 - 10:55

Ja tam do mojego iP mówie, dużo szybciej to trwa :)

#61 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 12 lipca 2010 - 11:07

a jak chcę komuś podyktować numer danej osoby to jak miałbym to zrobić kiedy klikając na nazwę kontaktu od razu by mi dzwoniło do niej

Od tego jest aplikacja kontakty, nieprawdaż?

#62 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 lipca 2010 - 11:14

Dla mnie to genialna sprawa, prawie kazdy kontakt ma odrazu przypisany mail, niektore po kilka telefonow, rewelacja a trwa to znacznie szybciej niz w Xperii, ktora jeszcze posiadam tam to jest kaszanka

#63 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 11:19

krakers.. błagam.... to co? iphone ma telepatycznie ściągać numer z twojej głowy i dzwonić?


Ta jasne, o to chodzi, no bez jaj, kolejny filozof?

A powiedzcie mi jaka jest jakość dźwięku przy rozmowie w iP? Bo dla mnie jest kiepska.

a jak chcę komuś podyktować numer danej osoby to jak miałbym to zrobić kiedy klikając na nazwę kontaktu od razu by mi dzwoniło do niej


No bez jaj, o czym my mówimy, o szukaniu numeru żeby komuś podać czy o szybkim dzwonieniu?

Ja tam do mojego iP mówie, dużo szybciej to trwa


Super, ciesze się, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić poważnego faceta mówiącego do swojego telefonu "mirek".

---------- Wpis dodano o 12:19 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:16 ----------

Dla mnie to genialana sprawa, prawie kazdy kontakt ma odrazu przypisany meil, niekgore po kilka telefonow, rewelacja a trwa to znacznie szybciej niz w Xperii, ktora jeszcze posiadam tam to jest kaszanka


Super, ale teraz rozmawiamy o iPhonie jako o telefonie, maile się w to nie wpisują, tylko dzwonienie i ewentualnie smsy.

#64 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 lipca 2010 - 11:33


Super, ciesze się, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić poważnego faceta mówiącego do swojego telefonu "mirek".[.


Ty ale kogo interesuja Twoje problemy emocjonalne badz z wyobraznia?

Poza tym ewentualnie jest "polacz z Mirek, praca"

i wlasnie to jest odpowiedz na tekst o dzwonieniu do kogos w 21szym wieku.

Smiesza mnie zarzuty kompletnie bzdurne ludzi, ktorzy ewidentnie sa zacofani.

#65 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 lipca 2010 - 11:42

A mnie śmieszy z uporem godnym lepszej sprawy szukanie wszędzie SKANDALU albo WTOPY i w ogóle OJEJKU.

#66 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 lipca 2010 - 11:52

A mnie śmieszy z uporem godnym lepszej sprawy szukanie wszędzie SKANDALU albo WTOPY i w ogóle OJEJKU.


Tu masz racje.

#67 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 11:56

Ty ale kogo interesuja Twoje problemy emocjonalne badz z wyobraznia?


Jakie problemy emocjonalne? Skąd żeś to wziął? Nikt tu nie ma żadnych problemów, oprócz ciebie bo tylko ty tu emocjonalnie zareagowałeś.

Poza tym ewentualnie jest "polacz z Mirek, praca"


Hahaha :D

i wlasnie to jest odpowiedz na tekst o dzwonieniu do kogos w 21szym wieku.


Hahaha.

Smiesza mnie zarzuty kompletnie bzdurne ludzi, ktorzy ewidentnie sa zacofani.



Żal mi ciebie synek.
Zacofany bo ktoś potrzebuje telefon tylko do dzwonienia?

#68 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 lipca 2010 - 12:06

Nie bo ktos twierdzi ze telefon jest uposledzony bo on ma problemy z wyobraznia, badz czym innym. I chlopcze, Synek to powiesz do swojego jak sie dorobisz gdy dorosniesz. Moze pisze malo przyjemnie, bo argumentacje masz niemadra ale z chamstwem sie powstrzymaj. Kultura Ci nie zaszkodzi. Jesli zas chodzi o dzwonienie i wybieranie tnumeru (czyli glowna niby wada). 4 opcje 1. pierwsze tapniecie kontakty, drugie wybrany kontakt trzecie numer. (3 tapniecia, tragedia, czas zajmuje szukanie - czyli tapniecie w literke i przewijanie - najszybciej ze wszystkich znanych mi telefonow) 2. Telefony czesto uzywane - pierwsze tapniecie telefon drugie ulubione (jesli ulubione nie sa na wierzchu, u mnie sa) trzecie tapniecie numner (2 gora 3 tapniecia - tragedia) 3. Ostatni dzwoniacy - patrz wyzej, czyli gora 3 tapniecia (chyba ze ktos ma waska grupe z ktora czesto rozmawia - czyli dwa tapniecia, bo ostatnie ma caly czas aktywne). 4. Naciskam home chwile i mowie "polacz z kasia praca", przedtem w ogole nie przygotowujac wybierania glosowego. Prosze o smartfon w ktorym szybciej to zrobie i roznica bedzie znaczaca?

#69 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:12

To sobie chłopcze przeczytaj od początku ze zrozumieniem o co chodzi, zaczęło się od mojego stwierdzenia że iPhone to kiepski telefon, nie smartfon. Przeczytaj, bo chyba kompletnie nie wiesz o czy tutaj się teraz mówi. Dlaczego nikt nie odpowiedział o jakości rozmów? Dla mnie to jedna z ważniejszych rzeczy w telefonie (nie smartfonie).

#70 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 lipca 2010 - 12:25

Jakosc moglaby byc lepsza, Nokia ma chyba lepsza jakosc dzwonienia. Kazdy telefon ma wady i zalety. Najwazniejszy aby bylo wiecej zalet niz wad, Wasz spor nigdy nie bedzie mial rozstrzygniecia, gdzie dwoch polakow tam trzy zdania ;(

#71 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 lipca 2010 - 12:29

Dla mnie jest nieco za cicho. Ale w tym '2g', czyli iPhone pierwszej generacji, nie wiem jak w nowszych.

#72 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:29

Masz racje że bez sensu się kłócimy, ale koleś poszedł za ostro na początku. Co do jakości to chciałem tylko potwierdzenia, bo wiem że jest gorsza, dla mnie jest porównywalna z telefonem za 100zł.

#73 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 lipca 2010 - 12:35

A ja mam takie pytanie, jak ocenic jakosc rozmow?
Rozumiem ze jest na to jakis miernik, definicja i metody mierzenia?

Na przyklad jakosc mojej rozmowy z kolega macieks72 na forum jest mizerna. Rozmowy przez iPhona z urzedem skarbowym tez jakosciowo sa slabe. Natomiast rozmowy z moja mama sa absolutnie pierwszorzednej jakosci.
Jeszcze cos o jakosci rozmow przez iPhona?

---------- Wpis dodano o 13:35 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:32 ----------

Co da smartfon/telefon to tez chetnie poslucham o telefonach gdzie niby szybciej wyszukam numer i na niego zadzwonie niz na iPhonie.

#74 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 lipca 2010 - 12:36

No chyba można - jeśli w 90% rozmów mam problem ze słyszeniem rozmówcy, mogę powiedzieć, że wg. mnie jest nieco za cicho, prawda? I bez fanbojstwa, proszę.

#75 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 12:39

A ja mam takie pytanie, jak ocenic jakosc rozmow?
Rozumiem ze jest na to jakis miernik, definicja i metody mierzenia?

Na przyklad jakosc mojej rozmowy z kolega macieks72 na forum jest mizerna. Rozmowy przez iPhona z urzedem skarbowym tez jakosciowo sa slabe. Natomiast rozmowy z moja mama sa absolutnie pierwszorzednej jakosci.
Jeszcze cos o jakosci rozmow przez iPhona?

---------- Wpis dodano o 13:35 ---------- Poprzedni wpis dodano o 13:32 ----------

Co da smartfon/telefon to tez chetnie poslucham o telefonach gdzie niby szybciej wyszukam numer i na niego zadzwonie niz na iPhonie.


Być może twoja mama stoi metr od BTS-a, hahaha.


W Nokii N95 szybciej wybiorę numer. W nokii E51 szybiej wybiorę numer, w każdej Nokii szybciej zrobie cokolwiek.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych