Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

No to niezła wtopa Appla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#1 netruner

netruner
  • 564 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 lipca 2010 - 07:29

- Aktualizacja systemu nie usunie usterki zwi

#2 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 lipca 2010 - 08:50

Pisało już o tym gizmodo i wszystkie jakieś serwisy,na moje to z wyrokami poczekajmy aż wydadzą ten nowy soft i wtedy będzie można cokolwiek mówić bo na razie to gadanie. Fakt że mówi to praktycznie samo Apple trochę zmienia stan rzeczy,ale może jeszcze jedna rzecz się stanie,teraz skończyły się iphone'y i na nową dostawę trzeba poczekać-może ta nowa dostawa będzie miała jakieś drobne zmiany w sobie ?

#3 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 09:01

Odwalili z tym lipę nie z tej ziemi i żadne update ani nowe dostawy, ani cokolwiek tego nie zmienią. W końcu to pewnie poprawią, ale faktu co odwalili nic nie zmieni.

#4 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 09:30

Wiecej szumu i dezinformacji niz faktow, czy sa dane na temat skali programu.

#5 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 09 lipca 2010 - 09:44

Wiecej szumu i dezinformacji niz faktow, czy sa dane na temat skali programu.


No jasne.
Przecież nic się nie stało.
Apple wypuściło kolejnego bubla, ale przecież powinniśmy się cieszyć, że w ogóle chce im się jeszcze coś produkować.
Wierni fani na pewno coś wymyślą, żeby tego produktu nie wycofywać.
Po co robić sobie straty, jak można przecież zrobić z niego np. Lustrzankę. ;)

#6 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 10:12

Ile procent masz wadliwych? Pogadajmy o faktach a nie tekstach w stylu "Apple wypuscilo kolejny bubel"

#7 wyspiarz

wyspiarz
  • 531 postów
  • SkądWolin

Napisano 09 lipca 2010 - 10:13

hahaha, chyba prędzej bym kupił 1-razówkę w kiosku ( aparat ), niż gdzieś na wakacjach składał sobie "lustrzankę" z iphona :D. Nie wiem, ale czasem zastanawiam się po co niektóre gadżety się w ogóle wymyśla ?? dla kogo to :), rozumiem rozwój techniki, wielofunkcyjność itp, ale są pewne granice... pzdr. Łukasz

#8 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 10:30

Ktos nie chce, nie widzi zastosowan nie kupuje proste przeciez

#9 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 09 lipca 2010 - 10:43

Ile procent masz wadliwych? Pogadajmy o faktach a nie tekstach w stylu "Apple wypuscilo kolejny bubel"


Białe Macbooki 100% wadliwych. Wszystkie pękają. Nawet po wymianie TopCase.
Ostatnim hitem są padające płyty główne w starszych MBP z GF8600m. Średnio raz w tygodniu mam taki na stole w serwisie.
Cała masa iMaców z różnych serii. Najczęściej problem z matrycami i kartami graficznymi.

#10 marcin0903

marcin0903
  • 410 postów
  • SkądOpole

Napisano 09 lipca 2010 - 10:46

No ale zaraz, czy to aby od początku nie byłą wina softu? Tu anteny nie są wadą, tylko soft - bo skoro iPhone traci zasięg (tak, też mój 3G potrafi stracić zasięg jak zacznę go miętolić i ściskać) w miejscu gdzie on powinien być niższy, czyli na obrzeżach Opola, a w centrum już takiego tricku nie zrobię, bo zasięg pokazuje full i w rzeczywistości jest full, więc tutaj jest wina softu jak dla mnie i naprawienie wskaźnika powinno rozwiązać problem

#11 Jax

Jax
  • 462 postów
  • SkądDolina Muminków

Napisano 09 lipca 2010 - 10:46

Białe Macbooki 100% wadliwych. Wszystkie pękają. Nawet po wymianie TopCase.


Chyba 100% do Ciebie trafiających
...

#12 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 10:54

u mnie hitem są odlatujące klawisze, już drugi odleciał, zaczepy takie liche że się wyrabiają, tylko czekam aż znowu jakiś wyleci, teraz na delliku z win siedzę i wszystko tutaj gra jak ta lala. A apple zamiast się wziąść za jakość to następny nieprzetestowany bubel wypuszcza.

#13 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 11:12

Dell mial wlasnie najwieksza wtope w historii ery komputerow, 97% komputerow bylo wadliwych(mialo to miejsce 10 lat temu). Co do jakosci uwazam pomimo naglasnienia i ciaglego atakowania tej firmy ma znacznie lepsza od innych firm. Poszukajcie sobie raportu z satysfakcji klientow i awaryjnosci komputerow (robionych wsrod amerykanskich konsumentow). Apple jest bodajze na pierwszym miejscu w bezawaryjnosci. Wiec zanim napiszecie bubel to sie zastanowcie co to slowo oznacza.

---------- Wpis dodano o 12:11 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:06 ----------

Po latach wraca "afera kondensatorowa". Ujawniono dokumentacj

---------- Wpis dodano o 12:12 ---------- Poprzedni wpis dodano o 12:11 ----------

I te serie komputerow mozna nazwac bublami

#14 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 11:13

jakby były takie liche to by nie dawali 3 lata gwarancji, a historia mnie niezbyt interesuje.

#15 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 11:16

Nie twierdze, ze sa liche, bo tak nie jest ale to, ze mial najwieksza wtope, bubel.

#16 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 lipca 2010 - 11:48

Czy przypadkiem ten problem z zasięgiem nie dotyczy tylko mańkutów (leworęcznych), którzy trzymają iPhone 4 od drugiej strony w porównaniu z osobami praworęcznymi? Bo jeżeli tak, to cóż, wtopa Apple jest, ale większości użytkowników to pewnie rybka.

#17 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 11:59

Wtopa sie zgodze ;) ale nie bubel

#18 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 12:09

Apple: specjalistę od anten zatrudnię

#19 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 09 lipca 2010 - 12:10

...Po latach wraca "afera kondensatorowa"...

No właśnie.
Zapomniałem dodać, że Apple nagminnie do tej pory używa starych typów kondensatorów.

jakby były takie liche to by nie dawali 3 lata gwarancji, a historia mnie niezbyt interesuje.


Stać ich na to. W końcu mają narzut ok 80%. Więc nawet jakby się cokolwiek psuło, to wymienią za darmo.

#20 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 12:18

Apple stalo sie za duza i za bardzo medialna firma stad kazde ich dzialanie pod lupa, dla Nas konsumentow to tylko dobrze. Co do wtopy Apple to byla np. Konsola do gier, dawne czasy ;) Co do iP4, czekam na premiere u Nas i biore dwa :) licze, ze bedzie to wrzesien

#21 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 09 lipca 2010 - 12:30

hahaha, chyba prędzej bym kupił 1-razówkę w kiosku ( aparat ), niż gdzieś na wakacjach składał sobie "lustrzankę" z iphona :D.

Nie wiem, ale czasem zastanawiam się po co niektóre gadżety się w ogóle wymyśla ?? dla kogo to :), rozumiem rozwój techniki, wielofunkcyjność itp, ale są pewne granice...


pzdr. Łukasz


No.
Tera nawet na latarkę iPhona można przerobić.
Nic tylko kupować, to wielofunkcyjne urządzenie.
Nie ma się co przejmować tym, że czasem nie da się z niego dzwonić. ;)

#22 B@rtasMAC

B@rtasMAC
  • 572 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 12:30

Czy przypadkiem ten problem z zasięgiem nie dotyczy tylko mańkutów (leworęcznych), którzy trzymają iPhone 4 od drugiej strony w porównaniu z osobami praworęcznymi? Bo jeżeli tak, to cóż, wtopa Apple jest, ale większości użytkowników to pewnie rybka.


hmmm skoro tak, to wiem że ten telefon nie jest dla mnie :D

#23 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 09 lipca 2010 - 14:24

zgadzam się z arturcisz, apple staje się powoli medialną firmą ,a więc wszyscy się jej czepiają-jest to dobre działanie bo dzięki temu będzie się bardziej starać robić dobre produkty(albo będzie lepiej tuszować wady) ,z 2 strony słyszymy o rzeczach których nie ma,ale plotka zawsze była potężną bronią :) Pamiętajmy też że jednak apple głównie się koncentruje na USA ,tam ci się nie spodoba coś to oddajesz a oni bez niczego ci dają nowy produkt,to u nas trzeba udowadniać coś serwisowi który każdego ma za naciągacza. Nie wspominam faktu, że ostatnio wypłynęła afera z komputerami Vaio które tam parzyły klientów od nagrzania-to są tylko rzeczy, wszystko się psuje...

#24 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 lipca 2010 - 14:37

No ale to o Apple pisza na kazdym prawie polskim portalu, o samobojstwach w fabrykach Apple (to nie sa ich fabryki po dwoch dniach to zmieniono) pisano no wp, gazeta, onet, interia i nawet widzialem na o2. Pisanie o Apple zwieksza ruch na stronie? Licze, ze tak jak napisal igiel, u Nas tez bez problemu wymienia wadliwy towar a nie ciagla walka o swoje prawa.

#25 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 09 lipca 2010 - 14:43

Mogą sobie pisać co chcą. Ja i tak biorę iphone 4 i będę go trzymał w prawej ręce.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych