Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4 czy Samsung Galaxy S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
278 odpowiedzi w tym temacie

#51 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 17 lipca 2010 - 00:03

Stalem sie wlascicielem Samsunga Galaxy S za ktorego to oddalem iPhone 3GS 32GB (i otrzymalem oczywiscie jeszcze doplate). Po paru godzinach z telefonem mam do powiedzenia to: Jezeli uzywasz iOS, znasz go dobrze i uwazasz za wygodnego nie zblizaj sie do niczego z Androidem! Nie zrozumcie mnie zle - hardware telefonu jest super, kazda funkcjonalnosc sama w sobie tez (jak hotspot wifi itp) ale sposob w jaki to wszystko zostalo zlozone do kupy wola o pomste do nieba i sprawia ze mam ochote jechac do siedziby Google i dac kazdemu jednemu developerowi systemu Android po pysku... ale po kolei...

USB (Uniwersalny Systemowy Buc) - swierzo wypakowany telefon podlaczylem radosnie do mojego MacBooka Pro z Mac OS X 10.6.4 tylko po to zeby ujzec na ekranie komunikat ze telefon chcial by pogadac z oprogramowaniem Samsunga - ok nic strasznego, kilka klikniec w opcjach i juz powinno dzialac... dupa. Na prawde musialem sie niezle wysilic by dojsc do tego iz zeby telefon byl rozpoznawany jako dysk wymienny pod systemem operacyjnym ktory z zadnym innym urzadzeniem nie ma problemu musze wejsc w Ustawienia Programowania zeby wlaczyc tryb Debugowania USB. Powaznie? Autorzy tego softu licza ze przecietny uzytkownik bedzie grzebal w najglebszych zakamarkach ustawien zeby telefon dzialal tak jak ma? To jednak byl tylko poczatek niedociagniec tego systemu i tego telefonu.

Marketplace (czyli buda z hotdogami za 1,50) - wybaczcie ale Androidowy AppStore w Polsce to jakis dowcip. ZERO interesujacych gier i ZERO platnych aplikacji. Mozna spokojnie powiedziec ze Android w Polsce Marketplace praktycznie nie ma.

RAM i CPU (czyli "Multitasking gone wrong") - Telefon ma ponoc 512MB RAMu i 1GHz CPU a mimo to po 2 godzinach zabawy telefon mogl by przegrac wyscigi z moim 200MHz HP iPaq 1910. Nie jest to oczywiscie wada sprzetu ale systemu jednak jak to mowia - sprzet jest tylko tak dobry ja oprogramowanie na nim dzialajace. Innymi slowy bez aplikacji zabijajacej procesy sie nie obejdzie. Owszem mozna zabic proces przebijajac sie przez jakies 4 menusy ale do jasnej cholery nie tak to powinno wygladac.

Ekran (czyli jak nabic klienta w butelke ladnymi kolorkami) - Jak wiadomo Smasung ma ekran SuperAMOLED, problem w tym ze nie jest on taki super. O ile system ladnie radzi sobie z ukrywaniem jego wad w menu glownym czy ogladajac obrazki w galerii to wystarczy odpalic przegladarke zeby zobaczyc artefakty po ditheringu na tekscie lub co gorsza puscic film gdzie na kazdym plynnym gradiencie spokojnie zauwazymy schody bo na w aplikacji video ditheringu juz brak.

Srogo zawiodlem sie na tym telefonie i planuje zakupic iPhone 4 w momencie premiery w Polsce. Post moze wydac sie dosc krytyczny ale po tym ile sie nasluchalem o tym jaki to Android teraz jest cacy i jaki to Samsung Galaxy S jest super po prostu mialem spore oczekiwania. Telefon jest dobry ale do iOS i iPhone 4 daleka, oj bardzo daleka droga. W dzisiejszych czasach liczy sie nie tylko funkcjonalnosc ale przede wszystkim implementacja!

#52 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 00:15

Ja bym zamiast IP4 wziął iPada plus Samsung Wave ;-) na to samo wyjdzie plus więcej radochy.


no wyjdą dwie cegły do noszenia zamiast jednej + telefon który pewnie straci wsparcie po 6-8 miesiącach oraz sklep z aplikacjami który sorry ale jest żenadą;) Ale jak kto woli (pisze to ja, osoba ktora przeszla przez 3 samsungi z wyzszej polki, 2 nokie i jednego SE:)

Dla mnie iP to glownie AppStore. Nie wiem czy konkurencja to kiedys dogoni (M$ nawet musi placic aby ktos chcial pisac aplikacje na Windows Phone 7 :D)... jak patrze na te nowe modele telefonow to mam watpliwosci. Apple pomimo wielu wpadek, caly czas im ucieka. Z roku na rok coraz szybciej.

#53 summerinparis33

summerinparis33
  • 210 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 09:16

Jezeli uzywasz iOS, znasz go dobrze i uwazasz za wygodnego nie zblizaj sie do niczego z Androidem!


Dokładnie takie same wnioski mam po krótkotrwałej męczarni z samsungiem i 5700 modowanym 2.1.
Wypunktowałeś bardzo dobrze wady zabawek z androidem.
Dla osób używajacych do tej pory iphone, przed przejściem na androida zalecam pobawić się tym urzadzeniem przez kilka dni.
Dla osób symbianowo-windowsowych nie zrobi to różnicy, tak samo fatalnie chodzi.

#54 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 13:07

Wydaje mi się że to są tylko i wyłącznie preferencje użytkownika. Czyżby to nie było tak samo jak z lepszością i wygodą użytkowania osx niż windows, bo jeśli tak, to windows jest dla mnie wygodniejszy i co za tym idzie rózniez android może być. Także za bardzo w to nie wierzę że ten iphone taki super i w ogóle.

#55 summerinparis33

summerinparis33
  • 210 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 13:16

Wydaje mi się że to są tylko i wyłącznie preferencje użytkownika.

-szybkość działania aplikacji-preferencje użytkownika?
-zawieszanie się aplikacji-preferencje użytkownika?
-brak możliwości z domyślnej aplikacji wyświetlania najpierw nazwiska-preferencje użytkownika?

#56 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 13:30

nie wiem kolego, zastanawia mnie tylko to że wielu tak chwali osx, a dla mnie to nie jest żadna rewelacja i się zastanawiam czy tutaj miedzy androidem a iphonem nie jest podobnie.

#57 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 13:52

Stalem sie wlascicielem Samsunga Galaxy S za ktorego to oddalem iPhone 3GS 32GB (i otrzymalem oczywiscie jeszcze doplate). Po paru godzinach z telefonem mam do powiedzenia to: Jezeli uzywasz iOS, znasz go dobrze i uwazasz za wygodnego nie zblizaj sie do niczego z Androidem! Nie zrozumcie mnie zle - hardware telefonu jest super, kazda funkcjonalnosc sama w sobie tez (jak hotspot wifi itp) ale sposob w jaki to wszystko zostalo zlozone do kupy wola o pomste do nieba i sprawia ze mam ochote jechac do siedziby Google i dac kazdemu jednemu developerowi systemu Android po pysku... ale po kolei...

USB (Uniwersalny Systemowy Buc) - swierzo wypakowany telefon podlaczylem radosnie do mojego MacBooka Pro z Mac OS X 10.6.4 tylko po to zeby ujzec na ekranie komunikat ze telefon chcial by pogadac z oprogramowaniem Samsunga - ok nic strasznego, kilka klikniec w opcjach i juz powinno dzialac... dupa. Na prawde musialem sie niezle wysilic by dojsc do tego iz zeby telefon byl rozpoznawany jako dysk wymienny pod systemem operacyjnym ktory z zadnym innym urzadzeniem nie ma problemu musze wejsc w Ustawienia Programowania zeby wlaczyc tryb Debugowania USB. Powaznie? Autorzy tego softu licza ze przecietny uzytkownik bedzie grzebal w najglebszych zakamarkach ustawien zeby telefon dzialal tak jak ma? To jednak byl tylko poczatek niedociagniec tego systemu i tego telefonu.

Marketplace (czyli buda z hotdogami za 1,50) - wybaczcie ale Androidowy AppStore w Polsce to jakis dowcip. ZERO interesujacych gier i ZERO platnych aplikacji. Mozna spokojnie powiedziec ze Android w Polsce Marketplace praktycznie nie ma.

RAM i CPU (czyli "Multitasking gone wrong") - Telefon ma ponoc 512MB RAMu i 1GHz CPU a mimo to po 2 godzinach zabawy telefon mogl by przegrac wyscigi z moim 200MHz HP iPaq 1910. Nie jest to oczywiscie wada sprzetu ale systemu jednak jak to mowia - sprzet jest tylko tak dobry ja oprogramowanie na nim dzialajace. Innymi slowy bez aplikacji zabijajacej procesy sie nie obejdzie. Owszem mozna zabic proces przebijajac sie przez jakies 4 menusy ale do jasnej cholery nie tak to powinno wygladac.

Ekran (czyli jak nabic klienta w butelke ladnymi kolorkami) - Jak wiadomo Smasung ma ekran SuperAMOLED, problem w tym ze nie jest on taki super. O ile system ladnie radzi sobie z ukrywaniem jego wad w menu glownym czy ogladajac obrazki w galerii to wystarczy odpalic przegladarke zeby zobaczyc artefakty po ditheringu na tekscie lub co gorsza puscic film gdzie na kazdym plynnym gradiencie spokojnie zauwazymy schody bo na w aplikacji video ditheringu juz brak.

Srogo zawiodlem sie na tym telefonie i planuje zakupic iPhone 4 w momencie premiery w Polsce. Post moze wydac sie dosc krytyczny ale po tym ile sie nasluchalem o tym jaki to Android teraz jest cacy i jaki to Samsung Galaxy S jest super po prostu mialem spore oczekiwania. Telefon jest dobry ale do iOS i iPhone 4 daleka, oj bardzo daleka droga. W dzisiejszych czasach liczy sie nie tylko funkcjonalnosc ale przede wszystkim implementacja!


dzieki za tego posta, bo mi po glowie wlasnie chodzil ten Samsung

dochodze do wniosku, ze jestem juz za stary na tego typu oprogramowanie, grzebanie w Windows Mobile, Android itp zostawie mlodszym uzytkownikom, ktorzy maja na to czas, czas i czas i ochote

#58 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 17 lipca 2010 - 14:19

Wydaje mi się że to są tylko i wyłącznie preferencje użytkownika. Czyżby to nie było tak samo jak z lepszością i wygodą użytkowania osx niż windows, bo jeśli tak, to windows jest dla mnie wygodniejszy i co za tym idzie rózniez android może być. Także za bardzo w to nie wierzę że ten iphone taki super i w ogóle.


Przyznaje bylem troche poirytyowany i wymienilem tylko wady telefonu ale staralem sie unikac preferencji osobistych i zadna z wymienionych przezemnie wad nie jest od nich zalezna. O zaletach tego telefonu slyszy sie wszedzie wiec wymieniac ich nie musze bo zna je kazdy kto o nim slyszal ale wad nikt nie wymienia stad moj post bo kupujac ten telefon poczulem sie oszukany.

#59 Mathy

Mathy
  • 56 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 lipca 2010 - 15:05

WRACAJĄC DO TEMATU !!! ;) Wczoraj kupiłem Samsunga Galaxy S, więc temat można uznać za zamknięty ;]

#60 wezuwiusz

wezuwiusz
  • 783 postów
  • SkądDublin, Katowice

Napisano 18 lipca 2010 - 15:23

WRACAJĄC DO TEMATU !!! ;)
Wczoraj kupiłem Samsunga Galaxy S, więc temat można uznać za zamknięty ;]


A wiec moze podziel sie z uzytkownikami swoimi spostrzezeniami... zaoszczedzie to klejnych tematow zwiazanych z tym samym.

#61 Mathy

Mathy
  • 56 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 18 lipca 2010 - 19:31

wezuwiusz jak napisałem telefon mam od WCZORAJ i jak narazie wszystko jest super (myślę, że tak już pozostanie), aplikacje te które w app store kosztują po 4 euro na androida są za free (na zawsze, nie na czas załóżmy 30 dni), jakoś dźwięku ze słuchawek i głośnika bardzo dobra, nie mówie, że nie moogła by być lepsza, ale ekran to poezja :) jasne, żywe kolory, 4 calowy potwór ;) moduł WiFi o wiele lepszy niż w iP (przynajmniej 3g i 3gs, bo nie wiem jak rzecz się ma w iP 4). Bardzo spodobały mi sie widgety, które można utworzyć do wszystkiego, od aplikacji fabrycznie zainstalowanych po kontakty itp, obudowa się palcuje, ale nie tak bardzo jak to przedstawiali niektórzy, radze zakup pokrowca, powód? błyszcząca obudowa ;] system nieco bardziej skomplikowany w obsłudze niż iOS, ale dla mnie to nie problem ;) więcej postaram się napisać wkrótce, gdy bardziej poznam ten telefon

#62 macioos

macioos
  • 13 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 13:18

Ostatnio zakupiłem narzeczonej tego samsunga osobiście odradzam problemy z softem i płynnością działania

#63 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 13:25

Ostatnio zakupiłem narzeczonej tego samsunga osobiście odradzam problemy z softem i płynnością działania


Dla masochistow softwearowych telefon jest na bank super. W koncu nic tak nie poprawia humoru jak codzienna zmiana firmware po porannej kupie ;)

#64 Mathy

Mathy
  • 56 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 lipca 2010 - 15:25

kucyk pierniczysz głupoty mam androida od 3 dni (wiem ekstremalnie krótko), mój brat od jakiegoś roku i jakoś żaden z nas nie musiał zmieniać firmware, więc po tej wypowiedzi widać bardzo wyraźnie, że jesteś apple maniakiem do szpiku kości ;] zapewne nigdy nie miałeś kontaktu z androidem poza forami gdzie go krytykują

#65 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 15:29

więc po tej wypowiedzi widać bardzo wyraźnie, że jesteś apple maniakiem do szpiku kości


Dokładnie tak jest, ja to zauważyłem wcześniej. Posążek Jobsa stoi i modli się do niego pewnie ze 3 razy dziennie (conajmniej).

#66 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 lipca 2010 - 15:38

Gratuluje panom poczucia humoru a raczej jego braku :D

#67 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 15:43

To jest żałosne, a nie do śmiechu. Przykro mi że myślałeś że to śmieszne miało być.

#68 Mathy

Mathy
  • 56 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 19 lipca 2010 - 15:55

no ja w tym nie widze nic zabawnego ;] miał to być żart, ale nikogo poza maniakami apple nie śmieszy ;)

#69 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 lipca 2010 - 18:48

To jest żałosne, a nie do śmiechu. Przykro mi że myślałeś że to śmieszne miało być.

Acha czyli ze on nie moze zazartowac z telefonu ale tobie wolno wypowiadac sie na temat jego osoby pomimo iz go nie znasz? A znasz takie slowo jak 'hipokryta'? Bo co jak co ale wlasnie hipykryzja jest dla mnie najbardziej zalosna.

Pomine juz fakt ze aktualnie jest 15 oficjalnych romow dla europejskiej wersji Samsunga Galaxy S i srednio ukazuje ich sie 5 w miesiacu a moj 4 dniowy telefon jest o 6 wersji do tylu wiec jego komentarz nie byl tak odlegly od rzeczywistosci.

Nie chodzi tu o maniactwo ale o rzeczywistosc panowie bo Galaxy S idealny nie jest a jego oprogramowanie tym bardziej.

#70 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 19 lipca 2010 - 19:50

Acha czyli ze on nie moze zazartowac z telefonu ale tobie wolno wypowiadac sie na temat jego osoby pomimo iz go nie znasz?

Nie mam pojęcia bo zgubiłem wątek po takim czasie, a nie chce mi się czytac od nowa. Przypomnij o co tu chodzi ;)

A znasz takie slowo jak 'hipokryta'?

Nie znam.

Bo co jak co ale wlasnie hipykryzja jest dla mnie najbardziej zalosna.


hmm, rozwiń.

#71 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 21 lipca 2010 - 19:11

Nadeszla ta pora - pora zrecenzowania Galaxy S. Od razu zaznacze ze wymienione prze zemnie wady sa sprawdzone na mnimum 2 egzemplarzach telefonu zeby wykluczyc wady produkcyjne. Dodam rowniez, ze oprogramowanie Samsunga twierdzi iz na dzien dzisiejszy dla telefonu nie ma aktualizacji pomimo, ze nowsze romy sa dostepne, ja natomiast nie planuje flashowac telefonu na wlasna reke bo nie tak to w produkcie finalnym powinno wygladac wiec wszystkie bugi softwarowe przedstawiam takimi jakimi sa w modelu prosto z polki w sklepie.

Recenzje podziele na kilka punktow ktore ocenie w skali 1 do 10.

1. Ekran
Kran na pierwszy rzut oka wyglada doskonale, kolory sa zywe a calosc jest czytelna. O ile nikt nie wnika glebiej ekran wywoluje same ochy i achy. Niestety kiedy zabierzemy sie za regulacje jasnosci ekranu zaczynaja sie schody. Na nizszych poziomach jasnosci ekran potrafi przybrac czerwone zabarwienie co szczegolnie widac na szarych gradientach (co zabawne efekt nie nasila sie wraz ze zmiana poziomu a po prostu na jednym poziomie jest a na innym nie) dodatkowo zdazylo mi sie zauwazyc mala liczbe kolorow przy odtwarzaniu filmow - zakladam ze wynika to z tego ze ekran ma okreslona licze stopni jasnosci danego pixela a ze przy generowaniu obrazu jasnosc okresla ilosc koloru to na niskich poziomach jasnosci ekranu liczba kolorow ktore jest on w stanie wyswietlic derastycznie spada. Jednak jezeli nie uzywamy ekranu na najniszyszm poziomie jasnosci (przy ktorym jest bardzo czytelny) to ekran prezentuje sie wysmienicie a to jak wyglada przy pelnej jasnosci calkowicie przycmiewa te wady ;)
Ocena: 8/10

2. Audio
Glosnik zewnetrzny gra przyjemnie i czysto dopuki nie wybrac maksymalnego poziomu glosnosci wtedy zaczyna sie delikatne skrzeczenie. Ostatni krok w regulacji natezenia dzwieku jest niestety na tyle duzy ze telefon efektywnie daje nam wybor miedzy za cichym dzwonkiem (cichszym niz iPhone 3G) a glosnym ale znieksztalconym. W kwestii wyjscia sluchawkowego nie jest lepiej - telefon ma dosc spory poziom szumu co nie wszystkim przeszkadza ale dla osob jak ja dla ktorych urzadzenie tego typu jest na pierwszym miejscu odtwarzaczem multimedialnym jest to spora wada. Ogolnie moglo by byc znacznie lepiej.
Ocena: 6/10

3. Obudowa i jakosc wykonania.
Pomimo plastikowej obudowy samsung sprawia bardzo dobre wrazenie - lepsze niz wiekszosc telefonow z "metalowymi" obudowami jakie mialem okazje uzywac. Widocznie wzorowana na iPhone 3g/3gs obdowa nie skrzypi, dobrze trzyma sie w reku i sprawia ze telefon jest lekki.
Ocena 9/10

4. System operacyjny

Ocene OS pozwolilem sobie rozbic na 3 czesci poniewaz te jego aspekty skrajnie odbiegaja od siebie.

I) Mozliwosci.
Android daje swojemu uzytkownikowi gigantyczne mozliwosci a aplikacji do dostrajania kazdego najmniejszego elementu w OS jest od groma oferujac czesto programy ktorych brakowalo mi na iPhone.
10/10

II) User experience.
Poczatkowe dobre wrazenie niszczy zupelnie zwalnianie systemu z czasem, niestabilnosc i niekonsekwencja projektow aplikacji. Szczegolnie razacym przykladem jest 7 pulpitow ktore mozemy obstawic ikonkami i widgetami. Uzytkownik moze tez zmienjszyc ich liczbe jezeli nie uzywa wszystkich jednak po zmianie liczby na inna niz 7 wcisniecie Home nie bedzie powracalo do srodkowego pulpitu a po zejsciu ponizej 4 cala aplikacja wysypuje sie w momencie jego wcisniecia. W ciagu najblizszych 2 miesiecy Galaxy S ma dostac update do Androida 2.2 ktory ma sporo z tych rzeczy naprawic ale aktualnie czuje sie jakbym uzywal systemu w wersji beta.
4/10

III) Gaming.
Jeszcze pare m-cy temu ocena taego aspektu systemu wynosila by 1/10 jednak nie tak dawno pojawily sie wszystkie hity Gameloftu i coraz wiecej przebojow z iPhone jak Angry Birds jest zapowiadane dla androida. Narazie oceniam to tak jak oceniam ale za jeszcze pare m-cy ocena ta na pewno byla by wyzsza.
7/10

5. Bateria.
Tu Samsung nie ma sie czym chwalic - 2 letni iPhone 3G spokojnie wytrzymywal ze mna 2 do 3 dni (a jak wiadomo nie jest to super wytrzymaly telefon) Galaxy S wytrzymuje gora 1,5.
Ocena 5/10


Posumowywujac ocene aspektow urzadzenia na ktorych mi zalezy (jak widac nie wspominam nawet o aparacie) oceniam telefon na 7,5/10

#72 RobertAdam

RobertAdam
  • 3 postów

Napisano 03 sierpnia 2010 - 09:45

Hej mam pytanie dot roznicy w plynnosci nagrywanego video pomiedzy galaxy a iph. Zreszta to dotyczy wiekszosci tel z video 720p, otoz we wszystkich filmikach ogladanych przeze mnie widze mikroprzyciecia, tzn ta plynnosc nie jest taka plynna za wyjatkiem filmow robionych na iphone4, gdzie ta plynnosc zeczywiscie jest ok, czy masz moze dostep do np podobnych wersji filmow robionych ip i samsungiem? bo te mikroprzyciecia odrzucaja mnie od wiekszosci tel na rzecz iphone 4. Dzieki za jakiekolwiek sugestie.

#73 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 sierpnia 2010 - 10:31

iPhone 4 to sprzetowo lepszy telefon od Galaxy S i o ile mi wiadomo to na razie jedyny telefon nagrywajacy HD ktory nie traci klatek podczas nagrywania przy kiepskim oswietleniu.

#74 slawrumia

slawrumia
  • 1 293 postów
  • SkądRumia

Napisano 04 sierpnia 2010 - 18:33

kupilem wczoraj galaxy s i powiem ze wszystko wyglada jak podróbka iphona od wygladu poprzez przycisk home po ikonki aplikacji , market,
w sumie za 1800 spokojnie moze zastopić IPhona 4, procek ten sam, android równie szybko śmiga. aplikacji bardzo dużo znalazłem prawie wszystko a nawet specjalnie nie szukałem Aplikacje "Must-Have" - czyli co polecamy dla pocz
niestety brak flesha (diody świecącej) brak regulacji ostrości w video , brak edycji video pozostawia go w tyle za iphonem 4
ale jeśli komuś ta wada nie przeszkadza to nie warto się zastanawiać

#75 iszkur

iszkur
  • 27 postów

Napisano 15 sierpnia 2010 - 13:40

aplikacji bardzo dużo znalazłem prawie wszystko a nawet specjalnie nie szukałem Aplikacje "Must-Have" - czyli co polecamy dla pocz


- wszystkie listy z aplikacjami "must have" na androida zaczynaja sie od:

taskiller - fajna i prosta w użyciu aplikacja do zarządzania procesami, używam jej raczej do podglądania obecnie działających procesów, rzadziej do ich zabijania...
apndroid - ot, prosta aplikacja do wyłączania synchronizacji i dostępu do internetu w chwilach gdy nie chcemy by nasz robot miał pełen dostęp do sieci...
load monitor - w sumie podobnie jak taskiller, do podglądu obecnego stanu systemu oraz aplikacji go obciążających...

- i to wlasnie odrzuca mnie od androida, dlaczego najwazniejsze aplikacje to takie ktorych w ogole nie powinno byc - powinien sie tym zajmowac system




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych