Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MS Office 2011 a język Polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#26 GRZECHO

GRZECHO
  • 229 postów
  • SkądGdynia

Napisano 21 lipca 2010 - 21:22

W wersji MS 2011 beta4 słownik j. polskie u mnie działa bezproblemowo na tej samej zasadzie jak w pages, przy instalacji word należy wybrać j. polski i po instalacji w preferencjach systemy w zakładce "ABC" dokonać wyboru i ustawić słownik polski. Polecam na identycznej zasadzie jak pages ustawić sobie własny szablon z preferencjami języka, czcionką itp. Porównując obecnie office 2011 pomimo stanu beta do 2008 chodzi całkiem sympatycznie...

#27 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 23 lipca 2010 - 07:57

No to bardzo fajnie :) A jest już beta-5 tak swoją drogą. Mam nadzieję, że chodzi bezproblemowo dalej. A przy instalacji poszło wszystko OK? Czy jest opcja upgrade z poprzedniej wersji MS Office?

#28 pietrek76

pietrek76
  • 128 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 13:35

Grzecho, możesz zapodać PrtScr - jak dokładnie masz ustawioną zakładkę ? Niby robię poprawnie ale nie mogę uzyskać słownika Polskiego - być może coś przy instalacji przeoczyłem ? Czy wersja beta5 jest nakładką na b4 czy wymagana jest nowa "czysta" instalacja ?

#29 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 lipca 2010 - 13:39

Beta 5 to update do 4.

#30 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 23 lipca 2010 - 19:43

No tak zazwyczaj jest. Tak samo będzie z 5 i 6 :D Swoją droga, jakie wrażenia?

#31 fidel17

fidel17
  • 174 postów

Napisano 23 lipca 2010 - 23:02

Ja bete 5 instalowalem od zera a instalator prosił żeby wszystkie poprzednie bety odinstalować. Działa znośnie, lepiej od 2008 ale do wersji na windowsa jeszcze trochę brakuje. Niech ktoś komu się udało napisze jak ten słownik włączyć :P

#32 pietrek76

pietrek76
  • 128 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 08:35

Niech ktoś komu się udało napisze jak ten słownik włączyć :P

Dołączam się ponownie do tej prośby.

---------- Wpis dodano o 09:35 ---------- Poprzedni wpis dodano o 09:30 ----------

Szukam czegoś podobnego dla mac os x w ramach współdzielenia z danymi Outlook na PCetach.
CodeTwo - Wsp

#33 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 lipca 2010 - 09:33

Beta testerzy i nie potrafią włączyć podstawowej opcji ? Tools/Language...

#34 pietrek76

pietrek76
  • 128 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 09:57

Tools/Language...

W niebie Ci to wynagrodzą!

#35 snowfun

snowfun
  • 3 postów

Napisano 31 października 2010 - 09:34

Mam taki problem, w trakcie instalacji office 2011 nie pojawiła się opcja wyboru języka. Jak mogę teraz ustawić język polski programu? Słownik już według waszych rad ustawiłem na polski. Chyba że gdzieś mogę pobrać jakieś spolszczenie?

#36 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 października 2010 - 13:23

Zapytaj w sklepie w którym kupowałeś.

#37 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 01 listopada 2010 - 08:21

Mam taki problem, w trakcie instalacji office 2011 nie pojawiła się opcja wyboru języka. Jak mogę teraz ustawić język polski programu? Słownik już według waszych rad ustawiłem na polski.
Chyba że gdzieś mogę pobrać jakieś spolszczenie?

Nie ustawisz. Instalatory Office'a for Mac 2011 są w jednym konkretnym języku. Jak dostałeś angielski to musisz w sklepie prosić o wymianę nośnika na ten z polską wersją.

#38 Taizo

Taizo
  • 156 postów
  • SkądKatowice, Silesia

Napisano 09 listopada 2010 - 16:10

Może wystarczyłoby podmienić folder en.lproj na pl.lproj w folderze Resources aplikacji Word? Tylko trzeba go najpierw zdobyć. Jeśli ktoś mógłby podzielić się zazipowanym plikiem, to bardzo proszę.

#39 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 listopada 2010 - 16:52

Nie rozumiesz, że tak nie można?

#40 darekbal

darekbal
  • 2 postów
  • SkądGdynia

Napisano 11 listopada 2010 - 08:54

Taką odpowiedź uzyskałem z Microsoftu - pytałem się o dostępność polskiej wersji Office 2011. Thank you for contacting the Office for Mac Online Store. We understand that you want the Polish version of Office for Mac 2011. Unfortunately Russia and Poland will not have live Trial or Buy sites until January of 2011. Languages are released at specific periods that span over many months. Once a specific regional store has all languages available for Office 2011, the Office 2008 version of the software will be removed.

#41 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 11 listopada 2010 - 19:16

Witajcie Więc tak.. ja już mam pakiet Office 2011 for Mac PL Business.... Generalnie zaraz po uruchomieniu aplikacji (Word) trzeba w narzędziach ustawić domyślny język na Polski (!), bo domyślnie mimo, że jest polski interfejs jest angielski. Ja mam inny problem... za cholere nie moge ustawić nigdzie, żeby podpis w Outlooku był automatycznie dodawany do treści waidomości. Miałem też problem z importem maili z Apple Mail do Outlook, ale sobie poradzilem :) Tak samo nigdzie nie widze, żeby była opcja do potwierdzenia dostarczenia maila do adresata... A może ja jestem ślepy... Pozdrawiam

#42 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 listopada 2010 - 19:32

Co do potwierdzania, to zdaje się, że nie ma takiej opcji. Outlooka pisali prawie od zera, więc mogli zapomnieć :) (w jednej z pierwszych wersji beta nie było nawet możliwości załączania plików do maili)

#43 psicekus

psicekus
  • 174 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 listopada 2010 - 20:03

A tak przy okazji, czy ktoś wie gdzie można w Krakowie kupić Office? Bo jeszcze wczoraj jakoś nie było a tu widzę, że już ludzie mają.

#44 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 listopada 2010 - 20:12

Część ma z MSDNu, gdzie do pobrania był już chyba w dniu amerykańskiej premiery. Czytałem też, że osoby uprawnione do darmowej aktualizacji z 2008 już otrzymały klucze i linki do instalatora. Także w sklepach może jeszcze nie być :)

#45 nokio

nokio
  • 68 postów
  • SkądKönigshütte

Napisano 11 listopada 2010 - 20:13

Śmieszne ale taka sieć jak RTV EURO AGD ma w ofercie Office for Mac 2011 PL - polska wersja językowa - Porady w RTV EURO AGD
VOBIS Vobis.pl - Program: Microsoft Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Firm MAC PL
Komputronik Microsoft Office Mac 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm PL BOX 1 User - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy
No i Alledrogo Microsoft Office Home & Business 2011 PL Mac (1306101412) - Aukcje internetowe Allegro
Niby od jutra w sprzedaży.

#46 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 11 listopada 2010 - 20:17

ja mam z firmowego MSDN za darmo :)

#47 darekbal

darekbal
  • 2 postów
  • SkądGdynia

Napisano 11 listopada 2010 - 20:58

informacja z pierwszego linka ze strony rtv euro agd co do offica 2011 Dostępność: zapowiedź W najbliższym czasie produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby produkt pojawił się w sprzedaży jak najszybciej. Sporadycznie może się okazać, że produkt nie zostanie włączony do oferty sklepu. Ja mam offica 2011 i domowego i business i nie mogę tego zmienić - kupiłem w sklepie microsoft online store US.

#48 msh

msh
  • 195 postów
  • SkądOstrów Wlkp/Dublin

Napisano 11 listopada 2010 - 21:08

Moze ktos podzielic sie polska wersja?

Dla MOD:
Zakupilem oryginalny produkt w wersji angielskiej. Chcialbym zainstalowac jednak polska wersje ale nigdzie (oprocz MSDN) nie mozna sciagnac legalnie. Dla potwierdzenia podaje link ze strony MS gdzie pracownik potwierdza, ze jest to w pelni legalne (Office for Mac Product Forums)

#49 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 listopada 2010 - 22:12

To nie był pracownik Microsoftu, tylko MVP (coś w rodzaju tytułu naukowego) i nie napisał, że to jest legalne, tylko, że wcześniej klucz pasował do wszystkich wersji językowych i być może teraz też. Nie musi to jednak oznaczać, że jest to zgodne z licencją. To tak gwoli ścisłości. A skoro MS publicznie nie udostępnia instalatora, to raczej nikt tutaj nie udostępni do niego linków, bo firma mogłaby się od biedy do tego przyczepić. Trzeba było pilnować, którą wersję się kupowało ...

#50 msh

msh
  • 195 postów
  • SkądOstrów Wlkp/Dublin

Napisano 11 listopada 2010 - 22:31

Zle to wyrazilem odnosnie "pracownika" MS. MVP z drugiej strony to nawet nie "cos w rodzjau tyt. naukowego" tylko wyroznienie - dla gwoli scislosci. Jesli chodzi o licencje to wlasnie ja przeczytalem i nie ma tam informacji wykluczajacej instalacji wersji innej niz zakupionej choc w pkt. mowiacym o aktywacji jest wzmianka o tym, ze do MS jest przesylana informacja o komputerze, wersji, jezyku itp. Co do instalatora: To znajdz mi prosze inne obrazy np. jezyk francuski, niemiecki itd. W tych jezykach Office oficjalnie juz wyszedl a tez nie moge go sciagnac. Co do zakupu. Oczywiscie wiem co kupuje i byl to swiadomy wybor. Z drugiej strony mam produkt na 3 stanowiska. Nie kazdy z gospodarstwie domowym musi korzystac z wersji angielskiej jesli to mozliwe.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych