Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nadchodzi4.com - informacje, opinie…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#51 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:28

Też mam wrażenie, że lola pracuje w P4.

#52 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:29

ja tez :) mam takie wrazenie

#53 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:30

Też mam wrażenie, że lola pracuje w P4.


Widzicie ona tam pracuje i jeszcze nie ma telefonu, a wy sie ludzicie ze dostaniecie :P :lol:

#54 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:33

ogolnie jak sie poszpera po usenecie to wychodzi ze kupe ludzi spamowalo na temat P4 tak jak lola tutaj...
Pojawila sie kupa nowych tematow w wielku roznych grupach, wszystkie o podobnej tresci:

hej, wiecie moze o co chodzi z www.nadchodzi4.com ?


Kryptoreklama taka ;)

#55 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:38

Ja się nie łudzę, że do stanę. Po nowym roku będę prosił o usunięcie moich danych z ich bazy.

#56 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:39

ja sie nawet tam nie rejestrowalem :) wiec problemu nie ma

#57 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:47

Wiesz, na stronie nic nie było napisane, że jedynie W-wa i 3miasto. Więc czemu miałem się nie zapisać. Ale skoro oni tak pogrywają to ja im podziękuję. Guzik będą ode mnie mieli.

#58 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 28 grudnia 2006 - 14:52

... ja wlasnie dzisiaj jade po telefon a dokladniej po samsunga SGH-Z370 i co powiesz na to?;p


Jak się sprawuje?
Czy działa synchronizacja kontaktów, zadań i kalendarza przez iSync?

#59 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 28 grudnia 2006 - 15:03

No właśnie, lola, gdzie jesteś? Wiecie co, ona chyba właśnie czyta instrukcję telefonu, co go wczoraj odebrała, i zaraz nam tu wszystkie fuczersy dokłasnie opisze :D
Ech, dzieciaki, dzieciaki. Kiedyś to się latało z patykiem na sznurku i robiło dudududu do nimców, a teraz komórki i czwarty operator... Ech, czasy.

#60 ddluk

ddluk
  • 59 postów
  • SkądGliwice

Napisano 29 grudnia 2006 - 14:13

Telefony dostana testerzy po nowym roku, gdzies w okolicach 5 stycznia jak nie pozniej. Czesc pracownikow telefony sluzbowe rowniez otrzyma dopiero 5 . Co do testow to biora osoby tylko z Warszawy i trojmiasta i nic na to nie poradzimy. Telefonami do testow bedzie samsung z370 jak i motorola v3xx. Wiecej informacji, w 90 % pewnych na moim blogu www.p4.ddluk.eu, sorki za reklame ale nie bede Wam tu przeklejal wszystkich informacji :P i zeby bylo jasne, ja nie pracuje w p4 hehe :D

#61 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 29 grudnia 2006 - 15:27

Etam Ddluku, Twoja wiarygodność przy Loli wypada blado. Ona już dostała telefon, a Ty nie. Lola napisała 10 postów na myapple, a ty tylko 3. No i Lola ma znacznie lepsze (bardziej optymistyczne) wiadomości... :D
Zatem, daruj, ale wolimy wierzyć Loli

#62 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 29 grudnia 2006 - 17:09

hmmm dla mnie to poprostu chwyt marketingowy ... beta testerow nie bedzie a rejestracja jest tylko po to by dzwonic i dupe zawracac z pytaniami i ofertami ewentualnych umow z nimi na abonament :) tak to wyglada jesli sie myle shit on me ja i tak takich eee dziwnych ioperatorow bym nie bral juz wole kupic sobie starter w mBanku :D i go wyprobowac bede na siebie mowil beta tester :D

#63 Feniks

Feniks
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 grudnia 2006 - 17:29

Wyglada na to, że jedyną pewna rzeczą w przypadku "P4" są opóźnienia. Liczyłem na istotny spadek cen, ale pewnie jak zwykle skończy się na burzy w szklance wody. Gdzieś czytałem, ze oni nie mają zamiaru rozpoczynać wojny cenowej. Do mnie oczywiście nie dzwonili. Mieszkam pod Warszawą, ale jestem w zasięgu 3G Ery. Nie wiem jak wygląda sytuacja z Plusem. Tak, czy inaczej nie należę do ich grupy docelowej.

#64 ddluk

ddluk
  • 59 postów
  • SkądGliwice

Napisano 29 grudnia 2006 - 22:55

Etam Ddluku, Twoja wiarygodność przy Loli wypada blado. Ona już dostała telefon, a Ty nie. Lola napisała 10 postów na myapple, a ty tylko 3. No i Lola ma znacznie lepsze (bardziej optymistyczne) wiadomości... :D
Zatem, daruj, ale wolimy wierzyć Loli


Ona dostala telefon tak :P tylko, ze jest problem telefonu jeszcze nikt z testerow nie dostal w Polsce ;P nawet loginow i hasel zeby sluchawke dostac nikt nie ma, wiec no sorry :) a ta sama lole spotkalem na gsmonline.pl tez pisala, ze dostala sluchawke a potem zero odpowiedzi. A co do moich wiadomosci sa prosto ze zrodla wiedzy hehe ;)

#65 lola

lola
  • 11 postów
  • SkądWawa

Napisano 05 stycznia 2007 - 11:02

siemasz tu lola wcale nie zniknelam tylko wyjechalam juz nie mozna wakacji sobie zrobic?a poza tym ty tez jestes na wielu forach i jak dla mnie z tego co poczytalam to jestes dla mnie jakims podejzanym typkiem skad niby masz takie informacje i to dosc szczegolowe?a moze jestes jednym ze spamerow i jaka mamy pewnosc ze nie jestes wlasnie z p4 wiec daruj sobie ok...

#66 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 06 stycznia 2007 - 11:13

kto procz mnie mysli ze ten temat robi sie zalosny a nie smieszny juz nawet ?

#67 sebek1

sebek1
  • 1 postów

Napisano 14 stycznia 2007 - 14:39

Ja już dostalem od P4 telefon i jest bardzo fajny. Polecam wszystkim.

#68 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 14:40

Co polecasz wszystkim? Telefon czy P4 (a raczej Plus GSM)?

#69 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 14 stycznia 2007 - 14:45

Ja już dostalem od P4 telefon i jest bardzo fajny. Polecam wszystkim.

Co to za telefon?
Możesz coś więcej napisać, wrzucić jakieś fotki, itp...
To samo się tyczy usług/cen nowego operatora.

#70 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 14:46

Nt. cen nic nie wiadomo. W końcu operator ma w całej polsce <10 nadajników :D

#71 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 14 stycznia 2007 - 15:02

Żałosny falstart, dla mnie przegrani na starcie, nawet kampanię trzeba prowadzić z głową ;) Jakieś to wszystko mało profesjonalne ;)

Ta ich oferta to jakieś niepporozumienie jest to ma być konkurencyjny operator? 'WSZYSTKO W STANDRDZIE I ZA DARMO' :)

Oto nasza oferta:

- wszystko w standardzie i za darmo
- 150zł miesięcznie do wykorzystania na wszystko, do wszystkich i o każdej porze
- bezpłatne połączenia między uczestnikami Nadchodzi4
- bezpłatne surfowanie po Internecie (do 10MB)
- 100 extra SMSów
- 100 extra wizytówek SMS/MMS do wysłania z Internetu z nowym numerem telefonu
- „Złoty numer”
- Multimedialny telefon – Samsung Z370 lub Motorola V3xx


#72 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 15:37

Hasło naprawdę niezłe. Pewnie wymyślała je ta sama osoba co dla jednego z polskich portali: "Portal wszystkich młodych, bez względu na wiek" :) To albo dla młodych, albo bez względu na wiek. ale OT :)

#73 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 16:33

Hasło naprawdę niezłe. Pewnie wymyślała je ta sama osoba co dla jednego z polskich portali: "Portal wszystkich młodych, bez względu na wiek" :) To albo dla młodych, albo bez względu na wiek. ale OT :)


rozrozniasz "mlodych" a "dla mlodych" ??

#74 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 17:10

Jasne, czemu pytasz?

#75 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2007 - 19:37

napisales "Portal wszystkich młodych, bez względu na wiek" To albo dla młodych, albo bez względu na wiek. ale OT "

moim zdaniem haslo jest dobre ;) bo chodzi o to by przyciagnac ludzi ktorzy moga miec 45 lat i czuc sie młodo ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych