Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nadchodzi4.com - informacje, opinie…


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:15

nadchodzi4.com
Jak wszyscy wiedza, niedlugo wchodzi czwarty operator komorkowy, na razie prowadzone sa betatesty ;)
Rekrutacja do nich polega na rejestracji, i nadzieji na to ze odpowiedza [odpowiadaja tylko na wybrane zgloszenia]
Dzis [o godzinie 8:15 T-T"] zadzwonila do mnie urocza pani z paroma pytaniami, a nastepnie poinformowala ze w najblizszym czasie przyjdzie list z loginem i haslem na ich strone, dzieki ktoremu bedzie mozna rozpoczac beta-testy :)
Co w ramach tych testow otrzymujemy?
150zl na rozmowy/sms'y/transmijse danych
"nowy multimedialny telefon"

Ewentualne koszty polaczen/sms/etc nie sa jeszcze podane, ale jak tylko sie dowiem to napisze :)
I postaram sie nadawac na bierzaco z pola beta-testow ;)
Czy ktos jeszcze tutaj sie rejestrowal na ich stronie i oddzwonili do niego?

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:20

no to się wpakowałeś, sprzedałeś tanio swoje dane osobowe... wiesz ile to jest warte na wolnym rynku... Ja unikam podawania jakich kolwiek danych osobowych..

#3 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:36

ja tez sie zarejestrowalem ale nie zadzwonili do mnie:P kuzwa:P

#4 mpukacz

mpukacz
  • 216 postów
  • SkądLublin,Poland

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:43

Czyli jak dobże przeczytałem na ich stronie to kupujesz swoistego kota w worku ? Musisz podipsać umowe znimi i nie wiadomo jakie ceny ci zaproponują i na ile czasu umowa cie będzie zobowiązywać - oczywiście jeżeli ciebie wybiorą i będziesz wyjątkowy ? A jak nie podpiszez to tak jak pisze JSG sprzedałeś swoje dane za darmo.

#5 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:59

nie
umowe podpisuje dopiero po betatestach, gdy siec bedzie juz oficjalnie "czynna", i tylko gdy chce.
Przedtem trwaja Beta-testy, ktore sa bezplatne.
=================================
Chodzilo ci pewnie o ten fragment ;)

Ewentualne koszty polaczen/sms/etc nie sa jeszcze podane, ale jak tylko sie dowiem to napisze
I postaram sie nadawac na bierzaco z pola beta-testow


Koszta polaczen jakies beda to oczywiste, tylko placic za to bede z tych 150zl ktore dostajemy na beta-testy.
A ile konkretnie kosztuje u nich minuta/sms/100KB tego nie wiadomo, lecz jak sie dowiem to napisze, aby wiadomo bylo, czy np. warto czekac z podpisaniem umowy az siec wejdzie [ja czekam na to od okolo 2 miesiecy, powstrzymujac sie przed podpisaniem kolejnej umowy u ktoregos z operatorow, bo licze na "zdrowa konkurencje" po wejsciu p4.

=====================================================
najtansze stale lacze na telefon w orange kosztuje 75zl brutto, a w plusie 80zl netto [era niestety nie udostepnia stalego lacza na telefon komorkowy, ze "stalych" blueconnect'ow nie mozna dzwonic, a "blueconnect do abonamentu" jest tylko pakietem na sciaganie okreslonej ilosci danych]
mam cicha nadzieje ze p4 cos tu zmieni, doda konkurencyjnosci.
I ogolnie zmieni sie cos troche [albo i nie ;]

#6 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 grudnia 2006 - 14:15

Informacja sprzed prawie 2 miesiecy. Ale refleks..

#7 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 22 grudnia 2006 - 14:39

Przy takim zasięgu będą musieli mieć niskie ceny :-) Tak jak Idea Centertel na początku swojej działalności.

#8 HerKraft

HerKraft
  • 58 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 grudnia 2006 - 19:57

Do mnie też zadzwoniła miła pani, więc może to tylko podpucha i dzwonią do wszystkich? Jestem jednak pozytywnej myśli ;)

#9 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 22 grudnia 2006 - 20:26

Przy takim zasięgu będą musieli mieć niskie ceny :-)
Tak jak Idea Centertel na początku swojej działalności.


No i sie zacznie era 2 komorek. Jedna do znajomych i pracownikow w jednym miescie, a druga do calego kraju.

#10 HoaX

HoaX
  • 182 postów
  • SkądKobiór

Napisano 22 grudnia 2006 - 20:47

ja tez sie zarejestrowalem ale nie zadzwonili do mnie:P kuzwa:P


Do mnie też nie zadzwonili ^^

#11 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 grudnia 2006 - 20:36

Do mnie też nie zadzwonili ^^

Może za młody jesteś :)

#12 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 23 grudnia 2006 - 20:47

Może za młody jesteś :)


ja mam 20 lat i tez nie chcieli mnie na beta testera :P

#13 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2006 - 00:20

Mam nadzieje, że do mnie zadzwonią niebawem. Ale jeśli nie, to płakać nie będę :D

#14 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 grudnia 2006 - 01:39

P4 do testów wybiera TYLKO ludzi z Warszawy lub Trójmiasta.
http://www.p4.ddluk.eu/?p=21

#15 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2006 - 01:43

plotki mowia rowniez o katowicach i krakowie, jako miastach rowniez wyposazonych w terminale 3g, lecz w necie nie spotkalem sie z kims pochodzacym stamtad i chwalacym sie telefonem od nich. A tak mimochodem to strona ktora podales ma praktycznie zerowa wiarygodnosc, do zadnego news'a nie ma zrodel [a nawet jak do jednego zrodlo podal, to zrodlo okazalo sie niepotwierdzona plotka z innego serwisu ;] co nie zmienia faktu ze fajnie jest ludzic sie wizja motorolki V3xx lub samsunga z370 :D HSDPA ROX :D

#16 krzemien

krzemien
  • 1 038 postów
  • SkądRG21 7UQ

Napisano 24 grudnia 2006 - 01:45

Pamiętajcie tylko: There's no free lunch...

#17 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 24 grudnia 2006 - 02:01

Pamiętajcie tylko: There's no free lunch...

Dokładnie

#18 Feniks

Feniks
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2006 - 02:12

P4 znalazło tani sposób na reklamę. Praktycznie nic jeszcze nie zrobili, a jest o nich głośno. Według pierwszych plotek, jakie słyszałem telefony mieli dawać od 15.12. Później okazało się, że jest to data zakończenia rekrutacji. Teraz pojawiła się informacja, że wszystko jest opóźnione. Ciekawe, czy rzeczywiście 20tys. osób otrzyma telefony. Czyżby marketing wirusowy?

#19 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2006 - 10:03

Wątpię aby dali 20.000 telefonów biorąc pod uwagę, że w W-wie mają tylko kilka nadajników. To jest jednak śmiech na sali :D

#20 lola

lola
  • 11 postów
  • SkądWawa

Napisano 27 grudnia 2006 - 12:35

nadchodzi4;p

Wątpię aby dali 20.000 telefonów biorąc pod uwagę, że w W-wie mają tylko kilka nadajników. To jest jednak śmiech na sali :D


noczeeesc i che cie kolego poinformowac ze to nie jest zadna sciema ja wlasnie dzisiaj jade po telefon a dokladniej po samsunga SGH-Z370 i co powiesz na to?;p

#21 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 27 grudnia 2006 - 12:43

No patrzcie, ktos specjalnie konto zalozyl zeby odpisac w tym watku zwlaszcza ze forum o macach... kto tu sobie jaja robi?? :)

#22 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudnia 2006 - 13:05

chyba tak, bo z tego co wiem jeszcze nikt nie otrzymal telefonu [przynajmniej na "oficjalnym blogu nieoficjalnym" widnieje wielka informacja ze nikt jeszcze nie otrzymal telefonu...

#23 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 27 grudnia 2006 - 15:29

To mi wygląda na powtórkę hucpy z heja, tylko bardziej na pokolenie gadu-gadu wycelowane jest. A i tak się okaże, że to era albo swojaki z plusa :D

#24 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 27 grudnia 2006 - 15:38

p4 jest niezaleznym operatorem

#25 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 27 grudnia 2006 - 15:59

noczeeesc i che cie kolego poinformowac ze to nie jest zadna sciema ja wlasnie dzisiaj jade po telefon a dokladniej po samsunga SGH-Z370 i co powiesz na to?;p

A jak się to ma do tego co napisałem? I proponuję pisać po polsku.

To mi wygląda na powtórkę hucpy z heja, tylko bardziej na pokolenie gadu-gadu wycelowane jest. A i tak się okaże, że to era albo swojaki z plusa :D

A czy to nie jest przypadkiem Netia która wygrała przetarg na ostatnie częstotliwości?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych