Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Google BUZZ - nareszcie rewolucja!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#26 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 12 lutego 2010 - 21:57

jasio - racja:D ale ja widze wlasnie takie zastosowanie, ktorego nie maja inne serwisy. Szukanie konkretnej lokalizacji, czesto korzystanie przy tym z lokalnej sieci.

#27 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 13 lutego 2010 - 01:01

Napisałem całego posta i mi się jakoś skasował - to w skrócie teraz. Buzza używam do wysyłania linków ciekawych etc, lepsze niż pisanie maila, podoba mi się to. Tłitera, fejsbuka, nk etc nie używałem i nie mam zamiaru - mam blipa, tylko po to bo obserwuję czyjeś firmowe wpisy. I tyle mi wystarcza do szczęścia póki co.

#28 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 13 lutego 2010 - 10:00

Buzz do mnie nie przemawia, i wątpię że się do niego przekonam... Facebook jest świetną platformą do social-networkingu. Mam komunikator, z którego KORZYSTAM dla odmiany... Mam statusy znajomych, info o eventach, galerie z tychże, nie mów mi że się kończy, to jeden z bardziej przemyślanych portali... Blip ok, sam mam i korzystam, ale raczej w celach pseudo marketingowych.

#29 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 10:59

Wlasnie przegladalam sobie mape buzza. Tak testowo. W mojej wsi oczywsicie nic sie nie dzieje, ale tu pewno co jedna na 5tys ososb ma telefon typu iphone. Natomiast pojdzmy dalej na zachod - juz robi sie ciekawie. Jakie wpisy dominuja - "testing buzz" itp - to chyba oczywiste. Druga czesc to wpisy pokroju statusow GG - "i need a beer" "life sucks", "i love this pizza, mhmmm" etc. Ale trzecia czesc wpisow to te co przewidywalam: "going to ontario, anyone need a ride?", "this thai place is great, try the curry here, its fantastic", "heavy traffic, watch out!", etc. A nie mowilam? ;)))

#30 demarca

demarca
  • 301 postów
  • SkądLegnica

Napisano 13 lutego 2010 - 11:25

Wlasnie przegladalam sobie mape buzza. [...] A nie mowilam? ;)))


Rację masz, przeglądałem przed chwilą mapę Wrocławia (bo u mnie pusto) i po przesianiu twitterowych ochów i achów znalazłem opinię o fajnym hotelu, w którym buzzer właśnie siedzi :)

#31 Bolec

Bolec
  • 44 postów
  • SkądDST

Napisano 13 lutego 2010 - 11:37

>>dokladnie, jesli ktos nie chce uzywac to nie bedzie. Chciałbym tylko, żeby dali mi możliwość wyłączenia tego dziadostwa, lub CHOCIAŻ wyłączenia geolokalizacji. A że takiej możliwości nie ma, nie będę z tego korzystał, bo cenię sobie prywatność w czasach, w których na twoje dane personalne każdy tylko czyha. Buzz to takie zmuszanie użytkowników gmaila na siłę do korzystania z tego. Na pewno bardzo dobrze przemyślane, bo osoby które nie korzystają z portali społecznościowych może zaczną korzystać za pośrednictwem buzza, ale to nic innego jak wymuszanie tego na nich. >>Ale trzecia czesc wpisow to te co przewidywalam: "going to ontario, anyone need a ride?", "this thai place is great, try the curry here, its fantastic", "heavy traffic, watch out!", etc. Jak sama stwierdziłaś jest to zdecydowana mniejszość (to tak jakby na NK czy FB dopatrywać się normalnych ludzi. No znajdziesz ich, i co - to już sukces? haha - nie mówiłem że są?). W Polsce się to w ten sposób nie rozwinie, skoro nawet w Stanach to mniejszość. >>"wypadek na ul. Marszalkowskiej - korek na 1km od strony ul. jakiejstam" I tak kierujący samochodami nie sprawdzą tego typu informacji, więc mało przydatne. Poza tym są do tego 100 razy lepsze aplikacje, a w ogóle to moim zdaniem powinniśmy to zostawić nawigacjom samochodowym. >>"w okolicach sklepu Spolem zgubilem dzis dokumenty - czarnyfuteral z orzelkiem - uczciwego znalazce nagrodze" Równie dobrze można to napisać na FB czy Twitterze, nie widzę potrzeby używania akurat buzza. >>"zgubilam sie, jak trafie na Wielkopolska?" (pisane z lokalizacji ul. Wiedzmina 10) Powodzenia w czekaniu na odpowiedź, chyba jednak zapytam najbliższego przechodnia (ewentualnie odpalę google maps). Ludzie przez bardzo rozbudowane urządzenia elektroniczne i aplikacje na nie strasznie się odmóżdżają. >>"wlasnie kupilem kebaba na rogu ul. A i ul B, - nie kupujcie - beznadziejne!" I znów, tego samego można się dowiedzieć z FB czy twittera. Nie widzę potrzeby używania buzza. Poza tym, że masa nieznanych mi osób widzi moje wpisy. Niestety nie da się ustawić prywatności wpisów, więc jeśli będę chciał podzielić się czymś bardziej prywatnym, to i tak każdy będzie mógł to odczytać. >>Ale piekno takiego buzza tkwi w tym ze kazdy moze uzywac do czego chce. Dzięki za uświadomienie, myślałem do tej pory że Facebooka, NK, grona, twittera i masy innych portali społecznościowych też można, ale najwyraźniej nie. Muszę się przerzucić na buzza. >>Czy nie sprawia wam problemu fakt ze jak napiszecie cos do polskich znajomych to anglicy, hiszpanie i rosjanie z waszego kregu znaomych tego nie przecyztaja nawet ? Nie. Gdybym chciał przejmować się takimi rzeczami, to najpewniej za 10 lat byłbym już siwy. >>Rozni sie kolorami i tym ze jest miedzynarodowy co i tak nic nam tak naprawde nie daje. W zalozeniu jest to dokladnie to samo. Powielanie schematu. Całkiem Ci się pomieszało. Posprawdzaj daty utworzenia największych światowych portali społecznościowych. >>Czy za 5lat ktos bedzie pamietal o Facebooku? Myślę że tak. Zgadzam się też, że wszyscy będą kojarzyć buzza. A wiesz dlaczego? Bo nie da się tego wielkiego G wyłączyć i chcąc nie chcąc, logując się na pocztę widzę ten napis. A google postarało się o to, żeby rzucał się w oczy. >>Buzz czym sie rozni napisalam - geolokalizacja i faktem, ze sluzyc moze do czegos wiecej niz kopiowania w nie swoich statusow z GG przez 16latki (twitter) i wklejaniem zdjec z ost. imprezy (Facebook). Wybacz, ale to nie jest żadna nowość. Nie zrozumcie mnie źle - ja nie jestem przeciwnikiem Google. Wręcz przeciwnie, ubóstwiam Androida i nie zamieniłbym mojego G1 na żaden (przynajmniej obecnie) inny telefon. Bardzo podoba mi się też gmail i gtalk, ale na litość boską - nie każda usługa, która wychodzi od Google jest świetna!

#32 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 13 lutego 2010 - 15:40

Buzz można wyłączyć(co już uczyniłem:P)
How to turn off Google Buzz, or just close some of its privacy loopholes

#33 N_E_M

N_E_M
  • 1 481 postów
  • SkądOne of Banksy's manors

Napisano 13 lutego 2010 - 16:12

Ja u siebie też wyłączyłem. Od Google używam tylko wyszukiwarki i GMaila, no i YT (jeśli o serwisach, których Google jest właścicielem). Rozwiązania, które Google ostatnio wprowadza są co najmniej na siłę, jak iPad Apple:D, i niewielu potrzebne. Zgadzam się z tym co napisał Bolec i nie widzę sensownego zastosowania dla BUZZa, a wręcz mi przeszkadza. Nie uśmiecha mi się udostępnianie informacji o osobach z którymi wymieniam maile itp. (a przecież tak wielu osobom zależy na prywatności i ochronie danych osobowych, a tutaj BUZZowi nikt nie zarzuca tego co udostępnia). Na FB i innych tego typu sami decydujemy co chcemy pokazać i komu, a oferują one użyteczność BUZZa i coś jeszcze. Generalnie po włączeniu BUZZa na chwilę stwierdziłem od razu, że zaczynam szukać innego miejsca na pocztę niż Google:D

#34 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 16:51

Gratuluje!
Wylaczyc buzza mzna jak wsyztsko inne. Podobnie z prywtanoscia - nie pokazujesz nic wiecej jak tylko to CO SOBIE ZAZYCZA JESLI WLACZA PROFIL TWOI ZNAJOMI. To oni decyduja jak widza ich inny. Jesli ktos lubi napier... lac swoimi danymi osobowymi na lewo i prawo to zadna polityka prywatnosci im nie pomoze.

Na facebooku tez zapewne wpisaliscie swoije imie i nazwisko. Gratuluje.
Nie jest problemem otwartosc coraz wieksza internetu, tylko glupota ludzi.
Jesli ktos ma choc troche rozumu, bedzie wiedzial jak z tego korzystac.

W drugiej strony nie wiem jak glupim trzeba byc zeby nie odrozniac informacji prywatnej od publicznej, informacji do grupy jednych znajomych i informacji do wspolpracownikow etc...
A to wlsnie BUZZ jako jedyny umozliwia - komunikacje z kim chcemy, jak chcemy i tak widoczna lub niewidoczna dla innych jak nam sie tylko podoba.

Niczego akiego nie oferuje zaden facebook ani inne tego pokroju bzdety.

---- Dodano 13-02-2010 o godzinie 18:58 ----


>>Czy nie sprawia wam problemu fakt ze jak napiszecie cos do polskich znajomych to anglicy, hiszpanie i rosjanie z waszego kregu znaomych tego nie przecyztaja nawet ?

Nie. Gdybym chciał przejmować się takimi rzeczami, to najpewniej za 10 lat byłbym już siwy.


A moze gdyby znajomi nie musili czytac wszytskiego tego co do nich nie jest adresowane to taki FB mialby sens? Jak juz pisalam - zawsze ammy jakies GRUPY znajomych - praca, szkola, przyjaciele, imprezy etc itp.
Google umozliwia naprawde wspaniale zarzadzanie kontaktami i dzieki temu mozemy sobie pisac wiadomosc (jak najbardziej prywatna) tylko do znajomych z pracy albo tylko do rodziny.


Całkiem Ci się pomieszało. Posprawdzaj daty utworzenia największych światowych portali społecznościowych.


Wiem tyle ze pierwszy sukces odnioslo myspace (taki na skale swiatowa). U nas FB dopeiro zaczyna.

>>Buzz czym sie rozni napisalam - geolokalizacja i faktem, ze sluzyc moze do czegos wiecej niz kopiowania w nie swoich statusow z GG przez 16latki (twitter) i wklejaniem zdjec z ost. imprezy (Facebook).

Wybacz, ale to nie jest żadna nowość.


Wybacz, ale bzdury piszesz. Do tej pory nieuzytkowane - w twitterze nikt prawie nie instaluje, nigdzie indziej nieobecne. Wiec tak - nakierowanie na mobilne urzadzenia a nie na komp to jest NOWOSC.

>>"wypadek na ul. Marszalkowskiej - korek na 1km od strony ul. jakiejstam"

I tak kierujący samochodami nie sprawdzą tego typu informacji, więc mało przydatne. Poza tym są do tego 100 razy lepsze aplikacje, a w ogóle to moim zdaniem powinniśmy to zostawić nawigacjom samochodowym.

>>"w okolicach sklepu Spolem zgubilem dzis dokumenty - czarnyfuteral z orzelkiem - uczciwego znalazce nagrodze"

Równie dobrze można to napisać na FB czy Twitterze, nie widzę potrzeby używania akurat buzza.


Kierujacy samochodami moga przed wyjazdemz pracy zerknac na buzza.
A przyklad z portfelem pokazuje dobitnie ze nie masz w ogole wyobrazni.
Taki wpis na buzzie zobacza osoby w okolicy - dodatkowo - jesli ktos znajdzie portfel - wyszuka na buzzie, i zawezi sobie pole do okolicy i szybko znajdzie to czego szuka. Sorry ale ani zaden twitter ani tym bardziej facebook do tego nie sluzy i nigdy nie bedzie sluzyl.

Wg ciebie google to kolejna kopia bo nie dostrzegasz tej moze malej rznicy ktora ejdnak w uzytkowaniu tego zmieni sposob jego uzytkownaia calkowicie. Juz zmienila wlasciwie jak widzimy na przykladach.

Debilne wpisy zawsze beda, ale po jakims czasie po prostu stana sie mniej modne niz teraz.
Wg mnie BUZZ ma szanse stac sie zintegrowanym globalnym wielkim forum.

#35 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 19:37

@vendisse - jesteś Buzzem zafascynowana, no to super, cieszymy się wszyscy Twoim szczęściem. Ale nie wciskaj nam go! Dla mnie to jest bezużyteczne, jak wszystkie inne miniblogi zresztą. I czym to się różni od innych, niczym. Nie rozumiem zresztą tej fascynacji, są przecież twitery, blipy, facebooki i inne, to wszystko jedno i to samo.

Kierujacy samochodami moga przed wyjazdemz pracy zerknac na buzza.


Po co? Wyjaśnij mi jak "krowie na rowie" po co.

#36 wikal1910

wikal1910
  • 501 postów
  • SkądRadom

Napisano 13 lutego 2010 - 19:51

Pani się troszkę za bardzo jakby to powiedzieć podjarała tym Buzzem. Już bez walk na argumenty ok? Dziękuje.

#37 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 13 lutego 2010 - 20:03

(...)Wg mnie BUZZ ma szanse stac sie zintegrowanym globalnym wielkim forum.

Już jeden 4chan nam wystarczy...
co geolokalizacji, na twitterze czy blipie też to mam. Nowość jak byk.. yeah right...
I tak, ktoś też może zobaczyć że tu i tu byłem, tu i tu zgubiłem portfel, ha, ale powiedz mi, jeszcze jedną rzecz... gubię portfel ok, ale jak już gubię jakąś rzecz, to na ogół nie wiem gdzie jest, jak nie wiem gdzie jest to po co komuś moje OBECNE położenie? Zgubiłem dokumenty w Katowicach, teraz jestem w Chorzowie, patrze nie mam portfela i pac, fama w świat poszła...

#38 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 14 lutego 2010 - 12:57

Lokalizacje mozesz sobie ustwaic dowoli. Ja cos wciskam komus? Po prostu probuje wyjasnic na czym polega roznica w ideologii buzz a takiego facebooka. Wg mnie jest to roznica znaczaca. A zanim sie cos skrytykuje lub napisze "to takie samo jak.." to warot byloby chociaz 5sekund rzucic na to okiem. Nie mowie ze wsyzscy na swiecie potrzebuja tego, mowie ze wg mnie to przydatne narzedzie w codziennym zyciu, zmieniajace sposob postrzegania interentu, tyle. Jesli ktos uwaza ze to kolejny facebook to zwyczajnie nie doczytal albo nie rozumie prostej roznicy.

#39 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 lutego 2010 - 23:00

ja moze jestem glupek jakis. ale mam znajomych rozrzuconych po swiecie a nie po osiedlu. I co mnie do diabla obchodzi, ze ktos idzie na impreze jesli ja tych ludzi nie znam, co mnie obchodzi co oni mysla o swiecie i okolicach... Ja chce miec mozliwosc zerkniecia czasem co sie dzieje u moich znajomych i ich wpisy oraz zdjecia w pewien sposob opowiadaja mi o tym. Jesli mnie cos zainteresuje to sie do tej osoby odezwe. Czyli podsumowujac teoretycznie z nimi nie rozmawiam - nie mam czasu na rozmowe z setka osob - a zarazem mnie wiecej wiem, co u nich slychac. Buzz jest czyms nowym i jak na razie nie ma tam ludzi az tyle a co za tym idzie jako portal SPOLECZNOSCIOWY jak dla mnie, na ten moment nie dziala. Vendisse, to ze Ty widzisz ta strone w takich superlatywach nie oznacza to od razu, ze masz racje. Nie jestes dla mnie wyrocznia wiec z laski swojej nie mow ludziom, ze nie maja racji bo Ty wiesz lepiej... Peace.

#40 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 07:43

Buzz nie jest portalem spolecznosciowym. Jestes kolejna osoba ktora dowodzi ze nawet nie zerknela ale juz ma opinie:> Ciekawe. A co do znajomych z calego swiata - moze ja mam jakis nienormalnych, ale po pierwsze sama nie pisze na facbookowym wallu, po drugie - jedyne co tam widze to wpisy typu: "sesja:/", "oj spooro się dzieje spooooro :)", "Copenhagen! Here I come ;]". Sorry ale statusy GG juz mi wystarcza. Nie wierze zeby facebooka dalo sie uzywac do czegokolwiek innego w tej postaci - po prostu musz ato byc debilne wpisy. Te ktore mialyby jakis sens laduja w skrzynkach zainteresowanych - prywatna korespondencja. Na facebooku mam sporo znajomych, po czesci przyjaciol, z ktorymi mam normalny kontakt -telefon czy chat, po czesci starych znajomych ze swiata i po czesci jakis tam mniej znanych znajomych ze szkoly etc, bo przykro bylo kliknac "ignoruj". Taka mieszanka musi byc debilna, bo przeciez na innym poziomie sa moje znajomosci ze wszystkimi tymi ludzmi, czesc sie zna czesc sie nie znac. Dobrym rozwiazaniem imho sa grupy na gmailu i prywatna z nimi dysputa. Ale jesli uwazasz ze statusy GG w formie wyswietlaniej na www to jest faktycznie roziwaznie dla ciebie - ok przeceiz nie kaze nikomu uzywac BUZZa, mowie tylko o jego roznicach. Niektorzy ludzie po prostu maja pociag do uzewnetrzniania sie przed calym swiatem i OK. Jesli jestes w stanie to czytac. Ja nie:)

#41 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 lutego 2010 - 09:17

Wybacz vendisse, jesli masz tak debilnych znajomych ktorzy zamieszczaja debilne komentarze to masz racje, Twoja jedyna nadzieja jest ucieczka w miejsce gdzie tych ludzi nie bedzie. Jednak ja jakos potrafie okielznac fb i ludzi ktorzy tam sie znajduja sa osobami ktore potrafia zlozyc 5 slow w zdanie ktore ma jakis sens. I tak, ciekawi mnie na en przyklad informacja, ze moj znajomy z Brazyli odwiedza wlasnie rodzine w niemczech, bo mam w takim razie szanse na spotkanie sie z nim. Interesuje mnie, co znajomi mysla o tym co sie dzieje w swiecie kulturowym i wyobraz sobie, ze o tym sie wypowiadaja. Ba! Interesuje mnie nawet od czasu do czasu, jak ktos wrzuci jakis zabawny komentarz zwiazany z jakakolwiem sytuacja Polska/Swiatowa. Co do wysmiania mnie i wytkniecia mi, ze buzz nie jest portalem spolecznosciowym... Gash, to Ty przeciez wyskoczylas z porownywaniem go do facebook'a. Wiec wez sie zdecyduj, albo przestan porownywac i wtedy opowiadaj o zupelnie innym produkcie albo dalej w to brnij.

#42 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 17 lutego 2010 - 09:21

dokladnie, facebook skonczy dokladnie tak samo jak wszystkie inne serwisy spol bo NICZYMS IE OD NICH NIE ROZNI.
Buzz natomiast calkowicie zmienia myslenie o takim czyms.


Sledze twoje posty od jakiegos czasu i naprawde wydaja mi sie jakas prowokacja. Facebook padnie? Chlam pokroju naszej klasy caly czas ma sie niezle a takiemu facebookowi nie dorasta do piet. Chociaz raz bym chcial zobaczyc na czym opierasz swoje opinie. Facebook 'NICZYMS IE OD NICH NIE ROZNI' - taaaa

---- Dodano 17-02-2010 o godzinie 08:28 ----

Buzz nie jest portalem spolecznosciowym. Jestes kolejna osoba ktora dowodzi ze nawet nie zerknela ale juz ma opinie:>
Ciekawe.


Przedstawiciele Googla sami pisali, ze usluga buzz ma byc konkurencja dla facebook'a. Prosze, zacznij czytac zanim te swoje opinie zaczniesz pchac.

#43 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 09:40

Tak, ale zauwaz, ze jesli masz duzo znajomych to sa to znajomi z roznych miejsc. Milo jest meic grupy powiaanych tematycznie osobnikow, bo np o nowinkachw swiecie architektury pogadam z wspolpracwnikami i znajomymi ze studiow,ale z rodzina juz niekoniecznie. Natomiast ostatnie zdjecia z wakcji i wrazenia podziele raczej z rodzinka i najblizszymi przyjaciolmi a nie z calym swiatem. Konkurencja nie musi byc a nawet nie bedzie produkt identyczny ale inny (czy to w cenie czy w jakosci itd:). Tak wiec nie za bardzo rozumiem twoje porownanie. Facebook jak dla mnie to kolejne NK, widac fale zainetersowania i potem ta fala znika, to ze NK dziala nie znaczy ze tak pozostanie - powstana znow nowe facbooki etc. A komu sie bedzie chcailo kopiowac swoje posty i zdjecia na tysiac serwisow jesli bedzie mial juz jeden przy poczcie zintegrowany?

#44 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 09:42

Mieć dużo przyjaciół, to jak nie mieć żadnego - Sokrates Może o to rozbija się tutaj sprawa?

#45 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 17 lutego 2010 - 09:50

Aż*mi się ciśnie na usta muzyczny cytacik z "Jesus Christ Superstar:" "What the buzz tell me what is happening!" ;) Czy Ty Vendisee przypadkiem nie pracujesz dla Googla? ;) Wybacz.. ale Twoje zaangażowanie w "obronę" Buzza i wykazanie jego wyższości poważnie mnie zastanawia ;)

#46 1084

1084
  • 495 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 lutego 2010 - 09:59

Czy Ty Vendisee przypadkiem nie pracujesz dla Googla? ;) Wybacz.. ale Twoje zaangażowanie w "obronę" Buzza i wykazanie jego wyższości poważnie mnie zastanawia ;)


Ja bym powiedział raczej że koleżanka próbuje udowodnić tezę o rewolucyjności tegoż rozwiązania i jak dotąd nikomu nie udało się jeszcze tej tezy obalić. ;)

#47 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 17 lutego 2010 - 10:05

Ja bym powiedział raczej że koleżanka próbuje udowodnić tezę o rewolucyjności tegoż rozwiązania i jak dotąd nikomu nie udało się jeszcze tej tezy obalić. ;)


Powiedziałbym, że argumentów ku obaleniu wiele się tutaj pojawiło.. i jak dotąd żaden z nich przez koleżankę nie został przyjęty ;)

#48 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 17 lutego 2010 - 10:09

ciach ciach ciach


Juz nie bede dyskutowal, bo nawet nie wiem do kogo mowisz. Naprawde zapalczywosc, godna lepszego celu.

Pozdrawiam oczywiscie wszystkich.

#49 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 17:57

Argumenty typu " to to samo co facebook" i "facebook jest teraz w modzie wiec jest lepszy" sa za przeproszeniem z dupy wziete:) Przeciez ja nikogo nie zmuszam do uzywania buzza, po prostu myslalam ze wywiaze sie merytoryczna dyskusja, no ale widac nie da sie. Nie ma to jak wypowiadac sie na temat rzeczy ktorej sie nawet nie zobaczylo na oczy:) Kto bedzie chcial bedzie uzywal czy sprobuje. Chcialam tylko poinformowac ze jest cos takiego i dlaczego jest inne. Jesli ktos tego nie rozumie i odbiera jak wciskanie mu na sile produktu google to juz nie wiem co powiedziec:)

#50 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 lutego 2010 - 18:01

Google Admits Buzz Testing Sucked and They Are "Very, Very Sorry" - google buzz - Gizmodo

Buzz Gets Its Inevitable EPIC FTC Complaint - Buzz - Gizmodo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych