Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

eGPU

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

#201 angelares

angelares
  • 689 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 17 czerwca 2017 - 13:25

Najlepsze jest to że przecież niedawno każdy się zarzekał że przecież intelowska integra jest super, nawet więcej niż wystarczająco bo przecież Mac nie jest do grania a jak ktoś chce grać to niech sobie konsole kupi itd ...

Dla tego nie kupowałem tych smutnych gadek - miałem xboxa i silnego pieca - kupiłem maca mini i brakowało mi cugu. Stąd pomysł na eGPU. W międzyczasie z Adama Słodowego apple łaskawie posłuchało kursu pieniądza i buduje swoje - nie wiadomo czy TB3 będzie ostatecznym rozwiązaniem czy z Intetelm kombinują nowy interfejs na boku.

Znając tą firmę i ich politykę nie wierzę że powiedzą kupcie sobie obudowę do tego dowolną kartę od Asusa / MSI / Gigabyte i wszystko będzie działać.

To nie ma znaczenia - jak widać po Razerze Core - miał chodzić tylko z Razerem, ale to nie ma przełożenia na zgodność - masz sprzęt zgodny z TB3 to powinien działać.

#202 Iro

Iro
  • 6 082 postów

Napisano 17 czerwca 2017 - 16:13

To że działają urządzenia z innych firm, to zasługa Intela, który wreszcie wziął się za Thunderbolta odrzucając Apple.

Thunderbolt zostanie ujednolicony

Użytkownik Iro edytował ten post 17 czerwca 2017 - 19:28

Muzyka i Komputery
http://iro.myapple.pl

#203 angelares

angelares
  • 689 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 17 czerwca 2017 - 16:46

To że działają urządzenia z innych firm, to zasługa Intela, który wreszcie wziął się za Thunderbolta odrzucając Apple.

Thunderbolt zostanie ujednolicony

To właśnie mam na myśli w kontekście działania urządzeń firm 3cich z mack'ami. 

@Iro

Popraw linka. Komentarz zostawiłem pod artykułem. 

Użytkownik angelares edytował ten post 17 czerwca 2017 - 16:49

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych