Jak zapewne większości z was wiadomo od jakiegoś czasu w redakcji trwały prace nad dedykowaną aplikacją iOS dla MyApple Magazynu. Program działa teraz tylko na iPadzie ze względu na format, w którym pojawiają się numery. Możecie być pewni, że w przyszłości pojawimy się także na iPhone i Androidzie.

Jesteśmy dzisiaj gotowi podzielić się z maksymalnie tysiącem testerów jej ostatnią kompilacją. Jest ona blikska finalnej, pozwala wygodnie pobrać każdy numer do trybu offline, przeczytać go i usunąć celem zwolnienia miejsca na tablecie. Może się jeszcze znaleźć kilka błędów, które postaramy się jak najszybciej usunąć. Zależy nam głównie nad przetestowaniu interfejsu, systemu dostarczania nowych numerów na urządzenia oraz zapamiętywania pozycji czytania po wyjściu z numeru.

Aby zapisać się do testów prosimy o dodanie w komentarzu TYLKO i wyłącznie adresu mailowego przypisanego do konta iCloud/Apple ID. W przypadku braku instalacji aplikacji przez 24 godziny konto zostanie automatycznie usunięte z listy. Zaproszenie do TestFlight zostanie przysłane w formie mailowej najwcześniej 31.07.2015 w godzinach wieczornych.

PS. do otwarcia menu nawigacyjnego podczas czytania używamy podwójnego stuknięcia w ekran, miłego czytania!