W niecały miesiąc po rozszerzeniu kampanii "Shot on iPhone 6" o filmy, na dedykowanej jej stronie w swoim serwisie internetowym Apple opublikowało cztery nowe tego typu amatorskie produkcje.

Najnowsze filmy zostały nagrane za pomocą iPhone'ów 6 w Holandii, Australii, Stanach Zjednoczonych i Norwegii. Ich twórcy wykorzystali przy tym dostępne w aplikacji aparatu funkcje, jak tryb slow motion czy film poklatkowy.

Zobaczyć na nich można przesuwające się szybko chmury, poruszającą się gąsienicę, stado ptaków przyjmujące w locie różne kształty i zarejestrowane w trybie slow motion cienie deskorolkowców.

Warto przypomnieć, że kampania Shot on iPhone 6 to nie tylko filmy, ale przede wszystkim galeria zdjęć zrobionych tym urządzeniem przez jego użytkowników z całego świata, w tym i z Polski.

Wszystkie filmy opublikowane w ramach kampanii Shot on iPhone 6 dostępne są pod adresem: www.apple.com/iphone/world-gallery/films


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019