Z okazji pobicia swojego życiowego rekordu o 17 minut w londyńskim maratonie przez modelkę Christy Turlington Burns, Apple wypuściło kolejne wideo promujące zegarek Apple Watch.

Burns jest jedną z osób zaangażowanych w promocję tego urządzenia, przede wszystkim jego funkcji fitnessowych. Od ośmiu tygodni prowadzi ona bloga w serwisie Apple.com, gdzie znaleźć można jej opisy przygotowań do londyńskiego maratonu, w których istotną rolę odgrywał oczywiście zegarek Apple Watch. Jest tam dostępny jej najnowszy wpis dotyczący samego maratonu. Wspomina w nim m.in. o tym, że Apple Watch to najlepsze narzędzie dla trenujących wytrwale nie tylko po to by pobiec w maratonie, ale by poprawić stan swojego zdrowia czy kondycji.

Dodatkowo w iTunes pojawił się specjalny podcast z nagraniem spotkania Burns z Jay'em Blahnikiem w londyńskim Apple Store przy Regent Street. Opowiada ona w nim o działalności swojej fundacji Every Mother Counts i swojej pracy w niej, o macierzyństwie, treningach, maratonie no i oczywiście o zegarku Apple Watch.

Źródło: YouTube / Apple, Apple