Mamy piątek 10 kwietnia 2015 roku, zgodnie z zapowiedziami po godzinie 9 czasu polskiego ruszyła przedsprzedaż zegarków Apple Watch. Od dziś można je także oglądać w sklepach Apple Store, co nasza redakcja właśnie czyni.

W godzinach wczesnoporannych sklep internetowy Apple został zamknięty. Uruchomiono go dopiero o 9:01 i od tego momentu można zamawiać już zegarki Apple Watch w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Australii, Hong Kongu, Chinach oraz Japonii. Zamówień można dokonywać tylko przez internet z opcją dostawy do domu. Już po chwili, większość modeli przestała być dostępna w dniu premiery. Czas oczekiwania to 4-6 tygodni, na stalowy model w kolorze Space Gray już należy czekać do czerwca.

alt text

W tych krajach także już dziś można obejrzeć zegarki w salonach Apple Store. Można tam też się umówić na indywidualne prezentacje, gdzie przez 15 minut można mieć zegarek na ręku.

alt text

Redakcja MyApple jest obecna dzisiaj w Berlinie, gdzie na żywo relacjonujemy, to co dzieje się w Apple Store. Dzielimy się naszymi pierwszymi wrażeniami z użytkowania zegarka. Zapraszamy do naszego specjalnego livebloga.

alt text

Przy okazji w Polskim Apple Store Online pojawił się w sprzedaży nowy MacBook. Jeśli jesteście zainteresowani jego zakupem, również musicie uzbroić się w cierpliwość. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 3 do 4 tygodni.