To już oficjalnie potwierdzone - nowy iPhone 4 będzie miał 512 MB pamięci RAM. To dwa razy więcej niż w modelu 3GS i iPadzie.

Serwis MacRumors opublikował zdjęcie slajdu z otwartej tylko dla zarejestrowanych wcześniej programistów sesji Session 147, Advanced Performance Optimization odbywającej się podczas tegorocznego WWDC. Dokładnie pokazano na nim, że iPhone 4 posiada 512 MB pamięci RAM:

Dla przypomnienia warto dodać, że pierwszy iPhone i model 3G mają "jedynie" 128 MB pamięci RAM, w wersji 3GS powiększono ją do 256 MB. Nie dziwi więc fakt, że przy takiej różnicy Apple postanowiło zablokować niektóre funkcje nowego iOS 4 w starszych modelach (np. wielozadaniowość).

Z pewnością taka ilość pamięci pomoże znacznie podnieść szybkość działania urządzenia. Jeżeli komuś wydawało się, że interfejs iPada działa idealnie płynnie, ciekawe co będzie sądził o iPhone 4.

Przy okazji bonus - tak wygląda film nagrany przy pomocy iPhone 4 przez redaktorów czeskiego portalu jablickar.cz:

Robi wrażenie?


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie paski, bransolety, szyby oraz obudowy do Apple Watch.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: promaw72019 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Promocja dotyczy produktów znajdujących się w kategorii Watch.

10% kupon ważny jest do 17 lipca 2019