Gra Modern Combat 5: Blackout znajduje się w App Store już od ponad pół roku. Jest to jedna z lepszych strzelanek typu FPP, w którą pograć możemy na naszych urządzeniach z systemem iOS.

W grze wcielamy się w członka grupy antyterrorystycznej i z perspektywy pierwszej osoby bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach rodem z najlepszych filmów sensacyjnych. Gra wyróżnia się świetną grafiką oraz rozbudowanym, jak na tego typu pozycje, systemem rozgrywki - oprócz strzelania w grze możemy np. modyfikować umiejętności naszych żołnierzy.

Jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników tego typu zabawy. Gra uzyskała tytuł "App Store's Best of 2014" w 28 krajach! Do odpalenia wymagane są iPhone 4S, iPad 2 lub nowsze bądź iPod touch 5 generacji.

Obszerny opis gry, bo jak sam autor pisze - nie jest to recenzja, znaleźć można tutaj.

W chwili obecnej Modern Combat 5: Blackout dostępna jest w App Store za darmo:

Pobierz Modern Combat 5: Blackout

Cena przed obniżką wynosiła 3,99 €.


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.