Już jutro Apple niemal na pewno przedstawi datę premiery zegarka Apple Watch, który dostępny ma być w różnych wariantach, zarówno jeśli chodzi o materiały z których wykonana będzie koperta i szyba, jak i bransoletki i paski, które będą mogli wybrać klienci.

Dzięki stronie Mix Your Watch już teraz można sprawdzić, jaka konfiguracja będzie odpowiednia. Za pomocą webowego narzędzia można wybrać kolor, jak i rodzaj materiału z którego wykonana będzie koperta, a także pasek lub bransoletkę z przygotowywanych przez Apple wariantów.

alt text

Strona Mix Your Watch bazuje na grafikach przygotowanych przez Apple, odpowiednio dopasowując do siebie poszczególne elementy.

Przypomnijmy, że konferencja Apple "Spring Forward" zaplanowana jest na jutro (9 marca), na godzinę 18:00 naszego czasu. Będzie ona transmitowana za pośrednictwem strony www.apple.com/live oraz przez specjalny kanał w Apple TV.

Zapraszamy Was także na specjalną stronę na której zabraliśmy wszystkie newsy i inne informacje na temat poniedziałkowej imprezy i samego zegarka Apple Watch oraz na kanał live, gdzie na bieżąco będziemy komentować i relacjonować to wydarzenie.