Kilka miesięcy temu opisywałem już aplikację - rozszerzenie, pozwalające na podgląd danych exif danego zdjęcia. Mowa o Metapho, program ten dostępny jest jednak w modelu freemium, co nie każdemu musi się spodobać. To właśnie ci z Was powinni zainteresować się programem ViewExif, który obecnie dostępny jest za darmo i nie zawiera żadnych dodatkowych mikropłatności.

ViewExif to proste rozszerzenie. Po zainstalowaniu aplikacji należy jeszcze aktywować je w panelu dzielenia się. W tym celu po stuknięciu w przycisk wywoływania tego panelu należy w dolnej linii stuknąć ikonę "..." (Więcej), a następnie aktywować interesujące nas rozszerzenie. Teraz stuknięcie w ikonę ViewExif by wyświetlić interesujące nas dane.

alt text

Wiem, że tego typu programy cieszą się dużą popularnością wśród fotografujących iPhone'ami lub iPadami, ale także tym z Was, którzy gromadzą zdjęcia na tych urządzeniach zrobione np. lustrzankami.

alt text

Co ważne, program pozwala także podzielić się zdjęciem pozbawionym tych danych - przydać się może wtedy, kiedy nie chcemy się zdradzić tym, kiedy dane zdjęcie zostało zrobione i jakim aparatem lub smartfonem.

Jeśli szukaliście programu do podglądu danych Exif, a nie chcecie płacić za dostęp do tych informacji to spieszcie się i spieszcie do App Store.

ViewExif dla iPhone'a i iPada w App Store chwilowo za darmo:

ViewExif - Pobierz z App Store


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 15.11.2019