Tytuł brzmi mało prawdopodobnie ale faktycznie jest prawdziwy. Jeśli posiadasz iPhone’a, warto wzbogacić go o darmową aplikację OpenCard, która jest przewodnikiem po restauracjach, kawiarniach i barach w całej Polsce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie bardzo wysoki rabat, który przysługuje członkom tego programu.

OpenCard zaprasza miłośników dobrego jedzenia do lokalnych restauracji, oferując im zniżkę -50% na jedzenie. W chwili obecnej z rabatu można korzystać już w 850 restauracjach. Wystarczy przed złożeniem zamówienia pokazać w swoim telefonie kartę OpenCard, która odpowiednio obniży rachunek końcowy.

DARMOWY TRIAL DLA CZYTELNIKÓW MYAPPLE

Czytelnicy MyApple przez najbliższe 7 dni będą mogli wypróbować darmowy 45-dniowy trial OpenCard. Wystarczy poświecić minutę aby zarejestrować się i odebrać numer karty, który następnie należy wpisać w aplikacji mobilnej.

Odbierz numer karty tutaj: http://www.opencard.pl/testuj-karte/?advhost=myappletrial

Pobierz darmową aplikację OpenCard tutaj: OpenCard - Pobierz z App Store

UWAGA KONKURS:

Czekamy na Wasze komentarze z propozycjami ciekawych restauracji, które powinny znaleźć się w programie OpenCard. Autorzy trzech najciekawszych naszym zdaniem propozycji zostaną obdarowani rocznym członkostwem o wartości 250 zł. Na wasze komentarze czekamy do godziny 20:00, w niedzielę 22 lutego. Wyniki ogłosimy 23 lutego, czyli w przyszły poniedziałek.

alt text