W Berlinie, w dniach 22-23 kwietnia odbędzie się konferencja Apps World Germany. Spotkanie jest skierowane dla wszystkich osób, które zajmują się programowaniem lub interesują się zagadnieniami nowych technologii. Na spotkaniu poruszane będą tematy zarówno tworzenia aplikacji jak również gier, rozwiązań biznesowych czy budowania witryn internetowych. Obok prezentujących swoje produkty wystawców będą odbywać się warsztaty oraz konferencję.

Dla użytkowników sprzętu Apple ciekawie zapowiada się prezentacja prowadzona przez jednego ze współzałożycieli firmy - Steve’a Wozniaka. Poruszy on temat ewolucji komputerów osobistych od Apple, poprzez smartfony, tablety i urządzenia typu wearables. Informacja jest o tyle warta uwagi, że wstęp na prelekcję Wozniaka jest darmowy i wystarczy jedynie wygenerowanie darmowego biletu (Free Expo Pass).

alt text

Obok Steve’a Wozniaka na Apps World Germany swoje prelekcje będą prowadzili Peter Molyneux jeden z najwybitniejszych twórców gier (Populus, Dungeon Keeper, Theme Park) oraz Ian Livingstone - szef Eidos Interactive.

Jak już wspomniałem wstęp na hale wystawiennicze jest darmowy. Zapłacić nam jednak przyjdzie za uczestnictwo w warsztatach - cena od 400 Euro. Wstęp na wszystkie oferowane wystąpienia i spotkania to wydatek 800 Euro. Więcej o cenach biletów znajdziecie na stronie konferencji

Apps World Germany odbędzie się w dniach 22–23 kwietnia 2015 w The CityCube - Berlin.

Witryna konferencji: www.apps-world.net/germany/


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.