Polska firma Softical stworzyła aplikację Plumkaj na iPhone do serwisu Plumkaj.pl. Umożliwia ona wyrażanie Twojego pozytywnego lub negatywnego zdania z dowolnego miejsca. Dzięki tej aplikacji możesz dać wyraz zarówno swoim frustracjom, jak i zadowoleniu.

Plumkaj.pl wrote: Polacy, choć czasem trudno im się przyznać, uwielbiają narzekać i krytykować - wszystko i wszystkich. Z drugiej strony mamy wielkie serca i potrafimy wzniośle mówić o tym, co nas zachwyca. Plumkaj.pl to miejsce gdzie skrajne zdania, często wyrażane w dosadny sposób, znajdą swoich odbiorców. Każdy z nas czasem potrzebuje dać upust nagromadzonym emocjom - dlaczego nie zrobić tego publicznie? O czym plumkać? O tym, że zupa była za słona, że szef jest złośliwy, że w polityce znowu afery, że miłość dodaje skrzydeł, że coś wywarło ogromne wrażenie. Od spraw błahych, po te ciężkie gatunkowo.

Plumkaj na iPhone umożliwia wykonanie zdjęcia, dodanie komentarza i opublikowanie go bezpośrednio w serwisie. Możesz też czytać, komentować i oceniać wpisy innych użytkowników z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Stoisz w długiej kolejce? Jesteś świadkiem jakiegoś ciekawego zdarzenia? Coś Cię zdziwiło, wkurzyło, rozbawiło? Zrób zdjęcie i informuj o tym gdziekolwiek jesteś. Taka właśnie idea przyświeca twórcom serwisu i aplikacji na iPhone.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać tutaj
Oficjalna strona twórców: http://www.softical.pl

Komentarze tutaj