Za sprawą serwisów_ 9to5Mac_ oraz iFixYouri do internetu trafiły prawdopodobne zdjęcia przedniego panelu (będącego jednocześnie digitizerem) iPada 2. Co ciekawe, ramka wokół miejsca na ekran jest biała.

Pozwala to przypuszczać, że podczas konferencji firmy Apple zaprezentowany zostanie iPad 2 w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Przypomnieć należy, że iPhone 4 także miał być dostępny w białej odmianie, jednak do tej pory model taki nie trafił na półki sklepowe z racji problemów natury technicznej przy produkcji urządzenia. Najwidoczniej gigant z Cupertino uporał się już z tą kwestią.


Przód panelu


Tył panelu

Na omawianym zdjęciu zobaczyć możemy również tajemniczy otwór u góry przedniego panelu (otwór po drugiej stronie to przycisk Home). Wydaje się, że jest on zbyt duży, aby był przeznaczony jedynie dla czujnika światła (obecnego już w aktualnej generacji iPada). Bardzo możliwe, że w tym miejscu znajdzie się przednia kamera, o której to obecności w nadchodzącym tablecie Apple wiele się już spekulowało.

Następca obecnego iPada zostanie przedstawiony światu już 2 marca, czyli w najbliższą środę. Portal MyApple.pl zaprasza na relację live z tego wydarzenia. Szczegóły już niebawem.

Źródło: 9to5Mac, iFixYouri