Prezentacje nowych produktów Apple wypadają zazwyczaj interesująco. Nie dzieje się tak jedynie z powodu samych urządzeń, ale i sposobie pokazywania ich przez Steve'a Jobsa. CEO Apple jest jednak od pewnego czasu na urlopie zdrowotnym, co sugeruje, że nie pojawi się na jutrzejszej prezentacji nowej wersji iPada. Niektóre źródła podają jednak, że Jobs będzie obecny na najbliższym Keynote.

Włoski portal Setteb.it twierdzi, że Steve Jobs pojawi się jutro w Yerba Buena Center w San Francisco. Nie wiadomo, czy będzie on jedynie obserwował konferencję, czy też weźmie w niej czynny udział. Dotąd mówiło się o poprowadzeniu Keynote przez Tima Cook'a, który zastępuje Jobsa na stanowisku CEO. Wiadomość ta wydaje się mało prawdopodobna - Steve Jobs nie było obecny na eventach poświęconych wprowadzeniu wersji CDMA iPhone'a oraz uruchomieniu The Daily. Niemniej jednak z nowym iPadem wiąże się duże nadzieje, także pojawienie się Jobsa byłoby całkowicie uzasadnione.

Portal MyApple jak zwykle będzie prowadził relację z konferencji Apple, szczegóły tutaj: https://myapple.pl/content/1173-relacja-live.html

Źródło: 9 to 5 Mac