Od dzisiaj zaczynamy współpracę z platformą ABTV i podcastem GrooveBox. W poniedziałki, środy i piątki bloger Paweł Opydo będzie recenzował w formie filmu jedną aplikację na iPhone.

Dość często słyszeliśmy, że na MyApple brakuje wideo. Liczymy więc, że ciepło przyjmiecie tą nową formę.

W pierwszym odcinku robionym we współpracy z MyApple Paweł recenzuje bardzo przydatny wszystkim fanom kina program Repertuary.pl.

Od teraz na MyApple będziemy regularnie zamieszczać wszystkie filmy z podcastu GrooveBox. Jeżeli chcecie być na bieżąco to zaglądajcie do nowego działu na forum: GrooveBox - MyApple.pl

Zachęcamy do komentowania tego odcinka tutaj: [U]GrooveBox #11 Repertuary.pl[/U]

Uaktualnienie:

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka GrooveBox: https://myapple.pl/groove-box/141892-groovebox-12-bramka-sms-konkurs.html. Wśród komentujących na YouTube i MyApple[U] za tydzień rozlosujemy najnowszego iPoda Shuffle[/U] i kody promocyjne na testowaną aplikację Bramka SMS.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019