(Kliknięcie spowoduje przekierowanie do Twetta)

Witam ponownie! Jak tytuł wskazuje grupa i8sn0w umieściła na swoim twitterze informację o tym, że udało im się wprowadzić iPhone 3G(s) w tryb trwałęgo JB. Niestety, nie tyczy się to wszystkich iPhone 3G(S), tylko tych ze starym bootromem. Nie mniej jednak jest to dobra informacja, można się spodziewać, że za niedługo wprowadzą w ten tryb także pozostałem urządzenia(nie licząc iPada 2, który nie został jeszcze w ogóle złamany). Procedura Jailbreaku jest praktycznie identyczna jak w starszych wersja sn0wbreeze, także jeśli ktoś potrzebuje może posiłkować się  moim poradnikiem. Program można pobrać tutaj: download. Nie jest to ostatnia informacje, która została ostatnio nam przekazana przez Twitter tejże grupy.


(Kliknięcie spowoduje przekierowanie do Twetta)

Okazuje się, że dotarła ona także do informacji kiedy system w wersji 5.0b1 wygasa. Jest to 4 sierpnia. Tego roku oczywiście. Nie jest to dla nas zła informacja - Apple zwykle daty ustala ze sporym zabezpieczeniem. Dodatkowo nowe bety wychodzą średnio co 14 dni, a ulubionym dniem jest środa. Dlatego kolejnej bety możemy spodziewać się już za 2 dni. Mnie najbardziej ciekawi ile tym razem zajmie udostępnienie jailbreaku nowego softu.

Na sam koniec małe pocieszenie dla posiadaczy iPada 2 oczekujących jailbreaku:


(Kliknięcie spowoduje przekierowanie do Twetta)

W tłumaczeniu:

Wciąż pilnie pracujemy zarówno nad jailbreakiem iPada 2, jak i nad innymi ciekawymi projektami. Przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość!
Dla przypomnienia posixninja odpowiada za jedno z popularniejszych narzędzi do jailbreaku iOS 4.1/4.2.1 - greenpois0n, dlatego możemy spodziewać się, że jego praca da szybkie rezultaty.

Na dzisiaj to tyle. Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana ;)