*Każdy typ gier, bez względu na to czy są wydawane na komputer, konsolę czy telefon, ma swój niedościgniony wzorzec, który zazwyczaj podbija serca graczy grywalnością. Bez wątpienia jednym z nich jest kultowa gra Worms, która po raz kolejny trafia w App Store w zmienionej oprawie.
*

Od 1994 do dzisiaj "robaki" na ekranie przyciągają wielu graczy z całego świata. Bez wątpienia największą zaletą tej gry jest tryb multiplayer, którym możemy się cieszyć łącząc się z przeciwnikiem przez sieć lub wspólnie grać na jednym urządzeniu. Pomimo, że rozgrywka osadzona jest w dwuwymiarowej grafice, wcale nie jest to wada. Co więcej, gra przyciąga kolejne rzesze fanów.


Dziś do App Store trafiła kolejna odsłona tej kultowej serii - Worms 2: Armageddon. Tytuł na pewno będzie znany wszystkim fanom robaków, gdyż pojawił się on w 1999 roku na komputery PC. Była to jedna z najbardziej popularnych odsłon tej gry. Czy Worms 2: Armageddon będzie równie porywający na urządzeniach wyposażonych w iOS, o tym możecie przekonać się już sami.


Worms 2: Armageddon, można ściągnąć zarówno na iPhone’a jak i iPada za 4.99$.